Sleva 15 % s kódem UNOR15 | Ušetřete ještě dnes →
100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Plánovací centrum

Objevte řešení, které dokonale sedne vám i vašemu interiéru. V Bonami plánovacím centru vám pomůžeme s velkými i malými projekty.

Nechte si od Bonami designéra vytvořit profesionální návrh pro vybranou místnost, vyřešte s námi nábytek na míru, osvěžte interiér chytře vybranými doplňky, nebo proměňte od základu celý byt.

Průvodce nabídkou

Návrh interiéru od designéra

Doby, kdy byly služby designéra nedostupné, jsou díky Bonami pryč. Řekněte nám, jakou máte představu, nebo nám dejte volnou ruku. Vypracujeme pro vás profesionální návrh pro vybranou místnost –⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ od nábytku přes doplňky až po barvu výmalby.
Návrh zdarma při realizaci
Pro domácnosti
Splňte si svůj sen o krásném bydlení. Vypracujeme pro vás návrh interiéru, který bude vycházet z vašich přání, představ a možností.
Včetně realizace
Pro firmy
Nechte na nás starosti spojené s návrhem a realizací bytu k pronájmu, vzorového bytu či firemního interiéru. Vše zajistíme v krátkém čase.

Nábytek na míru

Hledáte řešení, které snoubí design a funkčnost? Přejete si chytře využít prostor v místnosti? Prohlédněte si nábytek na míru. Navrhneme a realizujeme pro vás kuchyni na míru i úložný nábytek na míru do koupelny a obývacího pokoje.
Návrh zdarma
Kuchyně na míru
Naplánujte si novou kuchyni jednoduše online s naším designérem
Návrh zdarma
Nábytek do obývacího pokoje na míru
Objevte stovky možností sestav obývacích stěn a dalšího nábytku.
Návrh zdarma
Nábytek do koupelny na míru
Proměňte ve skutečnost svůj sen o dokonalé koupelně.

Proč řešit bydlení s Bonami

Velké i malé projektyS Bonami vyřešíte refresh místnosti, nábytek na míru i kompletní návrh interiéru od designéra.
Na míru vašemu bytuVše, co navrhujeme, je na míru vašemu prostoru. Interiér vám bude 100% sedět.
Vše podle vašeho přáníOd barev a materiálů až po kompozici. Návrh přizpůsobíme vašim představám.
Odborné poradenstvíNemáte žádnou představu, nebo potřebujete jen navést? Poradíme vám.

Často kladené dotazy

Jaký je rozdíl mezi službou Bonami návrh interiéru a Nábytek na míru?

Bonami návrh interiéru představuje komplexní návrh vybrané místnosti vypracovaný naším designérem. Designér v návrhu řeší kompletně celou místnost včetně detailů (ne pouze kusový nábytek nebo nábytek na míru). Výstupem služby Bonami návrh interiéru je vlastně podrobný návod k tomu, jak místnost profesionálně zařídit/proměnit. Co všechno dostanete?

 • Moodboard: Moodboard vám ukáže, jakými texturami, materiály a barvami se designér inspiroval.
 • Půdorys: V půdorysu najdete do detailu zakreslené veškeré prvky v místnosti (nábytek, koberce, svítidla, dekorace) s přesnými rozměry v poměru k velikosti místnosti.
 • Vizualizace: Do vizualizace v podobě 2D digitální koláže vkládáme každý kus nábytku od křesla až po lampu v reálné podobě. Díky tomu získáte přesný obraz toho, jak bude místnost po realizaci vypadat.
 • Seznam položek: Aby pro vás byla realizace ještě jednodušší, dostanete od nás také kompletní seznam použitého nábytku a doplňků spolu s odkazy do e-shopů (Bonami.cz a dalších), ze kterých designér produkty vybral.
Realizace včetně nákupu nábytku a jeho montáže je plně v režii zákazníka. Do návrhu rádi zapojíme také nábytek na míru. Více informací najdete na stránce Bonami návrh interiérů.


Návrh nábytku na míru představuje 3D vizualizaci vybraného nábytku v prostorách vašeho obýváku (pracovny, jídelny) či koupelny.

 • Hotový 3D návrh je zdarma a nezavazuje vás k nákupu.
 • V nabídce najdete TV skříňky (ve variantě s nožičkami i k zavěšení), knihovny, regály, lavice, konferenční stolky, skříně, police a další nábytek.
 • Nábytek dodáváme na míru vašemu prostoru, a proto si můžete vybrat typ a rozměry skříněk, barvu, dekor, ale i materiál, tvar úchytek a podobu dalších komponent.
 • V celkové ceně služby je také zaměření vybraného nábytku, doprava na vaši adresu a montáž.
 • Pozor, v rámci této služby řešíme pouze nábytek na míru. Zbývající prvky v obýváku, jídelně, pracovně nebo koupelně si řeší zákazník sám.

Co vše je v ceně služby Bonami návrh interiéru

V ceně služby Bonami návrh interiéru (Základní balíček za 3 900 Kč*) je:

 • 1x vyladění požadavků (telefonicky nebo přes videocall)
 • 1x moodboard
 • 1x půdorys s rozmístěním produktů
 • 1x vizualizace místnosti
 • 1x seznam použitých produktů z Bonami.cz i dalších e-shopů
 • 1h online prezentace s komentářem od designéra
 • 2týdenní zákaznická podpora

*V případě zakoupení produktů z e-shopu Bonami.cz podle návrhu vám z tohoto nákupu odečteme plnou cenu služby Bonami návrh interiéru.


Co vše obsahuje služba Nábytek na míru?

Služba Nábytek na míru obsahuje:

 • zaměření zvoleného nábytku na míru ve vašem interiéru,
 • dopravu* a montáž.

Zcela zdarma a bez závazků ke koupi od nás dostanete:

 • online nebo osobní konzultaci s designérem,
 • 3D návrh v podobě vizualizace, díky kterému vybraný nábytek na míru uvidíte realisticky zasazený do prostředí vašeho obývacího pokoje,
 • orientační kalkulaci.

*Výše ceny dopravy, která je započítaná do konečné ceny služby Nábytek na míru, závisí na vzdálenosti vašeho interiéru od centrálního skladu Bonami, který se nachází v Jenči u Prahy.

Jaké jsou dodací lhůty služeb?

Bonami návrh interiéru

Dodací lhůta návrhu od designéra je 2–3 týdny (v závislosti na druhu zakoupeného balíčku) od první schůzky s designérem. Naplánování datumu a času první schůzky závisí na domluvě mezi zákazníkem a designérem. Tuto schůzku je možné vyřídit buď přes telefon, nebo online na videocallu.


Nábytek na míru

Dodací lhůta nábytku na míru je 6 týdnů a počítá se ode dne následujícího po podpisu objednávky. Pokud objednávku podepíšete například v pátek 1. srpna, budete mít nový nábytek doma nejpozději v úterý 12. září. Konkrétní den a čas dopravy a montáže je vždy na dohodě.

Proč je 3D návrh nábytku na míru zdarma, ale Bonami návrh interiéru je zpoplatněn?

3D návrh nábytku na míru je zdarma proto, že většinou netrvá dlouho ho vyrobit. Kreslíme ho v programu, který je intuitivní a všechny prvky v něm jsou už přednastaveny. Jde tedy o jakousi skládačku sestávající z tisíců komponent, jejímž cílem je ukázat zákazníkům, jak bude výsledek vypadat v jejich interiéru.

3D návrh tedy není výstupem, za který zákazník platí, ale spíš jakousi pomůckou pro vizualizaci nábytku. Výstupem služby Nábytek na míru je vybraný nábytek, který dovezeme na vaši adresu a rovnou smontujeme.


Naopak výstupem služby Bonami návrh interiéru je hotový kompletní návrh. K jeho vytvoření je třeba určitý čas strávený s klientem a zároveň nepoměrně více času designérovi zabere vypracování samotného návrhu. Nejedná se pouze o skládačku nebo sestavu určitých dílů. Designér vše navrhuje od začátku přesně podle přání a představ klienta na míru. Součástí výstupu navíc není pouze 2D vizualizace, ale také moodboard, přesné zakreslení prvků v půdorysu a vytvoření seznamu použitých prvků. Pomocí výstupu si zákazník může sám vytvořit interiér navržený designérem.

Cena za službu (základní balíček stojí 3 900 Kč) navíc patří k absolutně nejnižším na trhu. Díky Bonami tak může mít profesionálně navržený a originální interiér od designéra skutečně každý.

Pokud si vyberu službu Bonami návrh interiérů, může být součástí návrhu od designéra také nábytek na míru?

Ano, samozřejmě! Pokud si to budete přát, rádi do návrhu zakomponujeme nejen solitérní kusy nábytku, ale také nábytek na míru.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!

Napište nám nebo zavolejte. Společně probereme všechny možnosti, které Bonami nabízí, a vybereme tu nejlepší pro vás. Anebo si proklikejte našeho krátkého průvodce nabídkou. Během několika sekund vás navede na správnou službu:

Průvodce nabídkou
Studio Bonami
Westfield Chodov, Praha 4
+420 227 272 815
planovaci.centrum@bonami.cz