20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Levné produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
52 973 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Oblíbené
Universal
Koberec Ricci Foliage
Pratelný, syntetický, bez vlasu, 52x100 cm
(31)
Doručíme od 29. 10. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Egyptian Cotton
2 ks, z egyptské bavlny, zakládací, 50x75 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
240 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Roba
Usínáček Lil Planet
Mušelínový, praní na 40 stupňů, 40x40 cm
(5)
Doručíme od 19. 10. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Svícen Hiro
Kameninový
Doručíme od 20. 10. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Hübsch
Svícen Two
Polyresinový
Doručíme od 30. 10. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
House Nordic
Svícny v sadě
2 ks, na čajovou svíčku, z cementu
Doručíme od 16. 10. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Dětské hrnky v sadě Lili
2 ks, silikonové, světle růžové/tyrkysové
Skladem
Poslední kousky
384 Kč
s kódem
480 Kč bez kódu
240 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Dětská jídelní sada Lili
2 ks, silikonová
Skladem
Poslední kousky
384 Kč
s kódem
480 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Dekorační tác Mireni
24,5x22,5 cm
Skladem
Poslední kousky
384 Kč
s kódem
480 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Paw Patrol
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, růžové, z mikrovlákna, 140x200 cm
(10)
Skladem
384 Kč
s kódem
480 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Kelímek na zubní kartáčky Senda
Dřevěný, v přírodní barvě, ø 7 cm, výška 10 cm
(1)
Skladem
384 Kč
s kódem
480 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Svíčka Fraga: Soft Linen
Vonná, sojová, s vůní čistého prádla, doba hoření 24 h, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(10)
Skladem
Poslední kousek
480 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
+ Doba hoření (2)
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Podsedák Sora
Manšestrový, bez uchycení, ø 35 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
384 Kč
s kódem
480 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Blomus
Cukřenka Sablo
Keramická, světle šedá/béžová, objem 100 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
480 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Svícen Acadia
Kovový
Skladem
384 Kč
s kódem
480 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Sahara
Bavlněný, krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(8)
Doručíme od 6. 11. 2026
384 Kč
s kódem
480 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Bryndáky v sadě Lili
2 ks, světle růžové/tyrkysové
Skladem
Poslední kousky
384 Kč
s kódem
480 Kč bez kódu
240 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Wenko
Koupelnová polička Vermont
Nástěnná, ve stříbrné barvě
(54)
Skladem
Poslední kousky
481 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
House Nordic
Obaly na květináče v sadě Fulda
2 ks, kovové, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 19 cm
(4)
Skladem
385 Kč
s kódem
481 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Rolser
Potah na žehlicí prkno K-Surf
Bavlněný, šedý, 141x48 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
481 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Wenko
Stojan na toaletní papír
Ocelový, matně černý, 18x16 cm, výška 59 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
386 Kč
s kódem
482 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Držák na toaletní papír Bivio
Bez vrtání, Turbo-loc, kovový, matně černý, 7,5x16 cm, výška 6,5 cm
(26)
Skladem
386 Kč
s kódem
483 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Dávkovač mýdla Woya
Bez vrtání, Turbo-loc, keramický, bílý, 250 ml, ø 7 cm, výška 13 cm
(20)
Skladem
Poslední kousky
386 Kč
s kódem
483 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Držák na papírové utěrky
Bez vrtání, Static-Loc, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě, 8,5x30 cm
(795)
Skladem
386 Kč
s kódem
483 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Dakls
Ubrus Tone
Omyvatelný, s květinovým vzorem, 140x250 cm
(1)
Skladem
483 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Joseph Joseph
Odkapávač Duo Steel
Na příbory, z nerezové oceli, v leskle stříbrné barvě, 11x11,5 cm
(1)
Skladem
483 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
Joseph Joseph
Lis na česnek Helix
Z nerezové oceli
(108)
Skladem
483 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Oblíbené
Joseph Joseph
Kelímek na zubní kartáčky EasyStore™
Plastový, bílý/šedý, 9x9 cm, výška 13 cm
(92)
Skladem
483 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-20 % s kódem
Wenko
WC štětka Carpino
Bez vrtání, Turbo-loc, plastová, bílá, ø 9,5 cm, výška 35 cm
(12)
Doručíme od 16. 10. 2026
386 Kč
s kódem
483 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tescoma
Kuchyňský teploměr Accura
Digitální, plastový/nerezový
(7)
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Sapho
Držák na sprchu
Mosazný, matně černý
(1)
Skladem
Poslední kousek
387 Kč
s kódem
484 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Hendi
Košík na pečivo
Černý/šedý, kovový/látkový, 19x19 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Koupelnová předložka Ecoli
Pratelná, textilní, šedá, 50x80 cm
Skladem
Poslední kousek
387 Kč
s kódem
484 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Spirella
Sprchový závěs Princess
180x200 cm
Doručíme od 13. 10. 2026
387 Kč
s kódem
484 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Bloomingville
Hrnek Hezha
260 ml, keramický, na cappuccino, modrý
(52)
Skladem
388 Kč
s kódem
485 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Bloomingville
Hrnek Hezha
260 ml, keramický, na cappuccino, krémový
(33)
Skladem
388 Kč
s kódem
485 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Wenko
Dávkovač mýdla Sacile
Keramický, šedý, 400 ml, 11x8,5 cm, výška 16 cm
(5)
Skladem
388 Kč
s kódem
485 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Koupelnová polička Premium
Nástěnná, nerezová, ve stříbrné barvě
(40)
Skladem
485 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Deka Pontino
Krémová, 130x160 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
388 Kč
s kódem
485 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Deka Annli
Šedá, 130x160 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
388 Kč
s kódem
485 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
Kartáč na nádobí SinkTech
Skladem
Poslední kousky
388 Kč
s kódem
485 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Blomsterbergs
Nůž k nařezávání chleba Nature
Na pečivo, rukojeť: dřevo
(7)
Doručíme od 23. 10. 2026
388 Kč
s kódem
485 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
UMAGE
Háček Butterflies Mini
Nástěnný, ocelový, světle šedý/hnědý/v přírodní barvě
(1)
Skladem
Poslední kousek
486 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
B.E.S.
Povlečení Geometries
Na jednolůžko, na zip, nežehlivé, krepové, s geometrickým vzorem, žluté/šedé, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
486 Kč
Do košíku
Do košíku
B.E.S.
Povlečení Green Flowers
Na jednolůžko, na zip, nežehlivé, krepové, s květinovým vzorem, zelené, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
486 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 90 ks
simplehuman
Pytle na odpadky v sadě B
90 ks, stahovací, 6 l
(2)
Skladem
Poslední kousek
486 Kč
5 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
B.E.S.
Povlečení Honey Comb
Na jednolůžko, na zip, nežehlivé, krepové, s geometrickým vzorem/patchwork, šedé, 140x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
486 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 90 ks
simplehuman
Pytle na odpadky v sadě A
90 ks, stahovací, 4,5 l
(4)
Skladem
486 Kč
5 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
1
...
134
135
136
...
541
Načíst další