20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Levné produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
52 972 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
YAMAZAKI
Držák na kuchyňské utěrky Tosca
Závěsný, ocelový, bílý, 7,5x33 cm, výška 6 cm
(41)
Skladem
Poslední kousky
488 Kč
s kódem
610 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Opviq lights
Nástěnné svítidlo Stiva
V bronzové barvě, kovové, s ohybatelnou konstrukcí, 14x21x28 cm
(5)
Skladem
488 Kč
s kódem
610 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
House Nordic
Hodiny Istanbul
Nástěnné, ø 30 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
488 Kč
s kódem
610 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
House Nordic
Váza Lika
Keramická, zelená, ø 15 cm, výška 25,5 cm
(2)
Doručíme od 23. 10. 2026
488 Kč
s kódem
610 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
House Nordic
Hodiny Biel
Nástěnné, ø 51 cm
(7)
Doručíme od 23. 10. 2026
488 Kč
s kódem
610 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Joseph Joseph
Forma na chleba Nest™ Bake
30 x 19 cm, ocel
Doručíme od 14. 10. 2026
489 Kč
s kódem
611 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Spirella
Sprchový závěs Primo
Žlutý, 180x200 cm
(1)
Doručíme od 13. 10. 2026
489 Kč
s kódem
611 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
OYOY Living Design
Koš na prádlo Chess
Látkový, béžový/krémový
Skladem
490 Kč
s kódem
612 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Bloomingville
Talíř Bea
Dezertní , ø 22 cm, z kameniny, hnědý
(25)
Skladem
490 Kč
s kódem
612 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Esschert Design
Nástěnný věšák
Kovový, hnědý, šířka 4 cm, výška 10 cm, hloubka 43 cm
(17)
Skladem
490 Kč
s kódem
612 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
OYOY Mini
Dětský koš na hračky Foxy
Látkový, s potiskem, béžový, ø 38x54 cm
Skladem
Poslední kousky
490 Kč
s kódem
612 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
OYOY Mini
Chrastítko Larva
Vhodný věk 0+
Doručíme od 16. 10. 2026
490 Kč
s kódem
612 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Odpadkový koš Tubo
Nášlapný, ocelový, krémový, 3 l
(3)
Skladem
613 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Dětský koberec Play
Syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 80x120 cm
(3)
Skladem
490 Kč
s kódem
613 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Premium
-20 % s kódem
Costa Nova
Talíř Cristal
Ø 25 cm, z kameniny, bílý
Skladem
490 Kč
s kódem
613 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
simplehuman
Odpadkový koš Mini
Z nerezové oceli, matně černý, 1,5 l
(21)
Doručíme od 13. 10. 2026
613 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Leitmotiv
Stolní lampa Rachel
Ve zlaté barvě, kovová, LED, stmívatelná, ø15,5x20,5 cm
(6)
Doručíme od 16. 10. 2026
613 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Dětský koberec Play
Syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 80x120 cm
(3)
Doručíme od 19. 10. 2026
490 Kč
s kódem
613 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Wenko
WC štětka Sacile
Keramická, šedá, ø 11,5 cm, výška 38 cm
(1)
Skladem
491 Kč
s kódem
614 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětská miska Dolly
Z kameniny, bílá/hnědá, ø 14 cm, objem 615 ml
Skladem
Poslední kousky
492 Kč
s kódem
615 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Držák na toaletní papír Orea
Bez vrtání, Turbo-loc, z nerezové oceli, v matně stříbrné barvě, 7x16 cm, výška 4,5 cm
(128)
Skladem
493 Kč
s kódem
616 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Stěrka s držákem Mola
Černá, délka 21 cm
(577)
Skladem
493 Kč
s kódem
616 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Organizér na nože
Plastový, šedý
(61)
Skladem
493 Kč
s kódem
616 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Wenko
Kuchyňské rukavice v sadě
2 ks, černé, 18,5x37,5 cm, tepelná odolnost 250 °C
(509)
Skladem
493 Kč
s kódem
616 Kč bez kódu
308 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Maximex
Prachovka z pštrosího peří
Černá
(30)
Skladem
493 Kč
s kódem
616 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Wenko
Náhradní náplně do pohlcovače vlhkosti v sadě
2 ks, bílé
(15)
Skladem
Poslední kousky
493 Kč
s kódem
616 Kč bez kódu
308 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Stojan na mycí prostředky Easy Squeez-e
Plastový, bílý, 7x15 cm, výška 18 cm
(66)
Skladem
Poslední kousky
493 Kč
s kódem
616 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Dětský úložný box Head Snowman L
Plastový, s potiskem, bílý, ø 24 cm, výška 27 cm
Skladem
Poslední kousky
616 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Hanse Home
Koberec Handloom
Oboustranný/ručně tkaný, s příměsí juty, bouclé, bez vlasu, ve světle přírodní barvě, 60x90 cm
(42)
Doručíme od 20. 10. 2026
493 Kč
s kódem
616 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Cattara
Gril Bosa
Na dřevěné uhlí, ø 26 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
494 Kč
s kódem
617 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Koberec Pisa
Syntetický, se střední délkou vlasu, kulatý, světle šedý, ø 80 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
494 Kč
s kódem
617 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Premium
-20 % s kódem
sada 4 ks
simplehuman
Pohlcovače pachů do odpadkového koše v sadě
4 ks, šedé
(17)
Skladem
494 Kč
s kódem
618 Kč bez kódu
155 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
WMF
Rendlík Mini
Nerezový, 700 ml, ø 12 cm, na indukci
(4)
Skladem
Poslední kousek
618 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bigso
Úložný box Bamboo/Linen
S víkem, látkový, krémový, 40,5x33x30 cm
(5)
Skladem
495 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Sklenice v sadě Alda
6 ks, 300 ml, na whiskey
(290)
Skladem
495 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
103 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Orion
Mísa Mango
Na ovoce, dřevěná, v přírodní barvě
(38)
Skladem
495 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Holm
Pánev
Na lívance, litinová, ø 23 cm, na indukci
(6)
Skladem
495 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Dětské povlečení Lilibelle
Na jednolůžko, oboustranné, na patentku, bílé/růžové, bavlněné, 140x200 cm
(3)
Skladem
495 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Artsy Doormats
Rohožka Hello, Bye
Z kokosového vlákna, v přírodní barvě, 40x60 cm
(45)
Skladem
495 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Zone
Háček Rim
Nástěnný, kovový, bílý
(7)
Skladem
495 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Wallity
Obrazy v sadě
15x15 cm, 3 ks, s rámem
(77)
Skladem
Poslední kousek
495 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
206 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Bigso
Organizér Trey Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 23x31,5 cm, výška 21 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Zone
Kelímek na zubní kartáčky Tada
Skleněný, hnědý, ø 7,5 cm, výška 10 cm
Skladem
495 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Hermia
Koupelnový organizér
Na kosmetiku/otočný, plastový, ø 23 cm, výška 30,5 cm
(11)
Skladem
495 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Závěsy v sadě Woodland Trees
2 ks, závěsný systém kolejnice, zelené, 117x137 cm
(1)
Skladem
495 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
310 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
PT LIVING
Soška Yoga Bow
Z polyresinu, 6x20 cm, výška 19 cm
(1)
Skladem
495 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Přehoz Arya
Z mikroflanelu, zelený, 180x220 cm
(21)
Skladem
Poslední kousky
495 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
YAMAZAKI
Odkapávací podložka na nádobí Flow
Silikonová, černá, 38x20 cm
(22)
Skladem
495 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
176
177
178
...
535
Načíst další