Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 131 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Oblíbené
Wenko
Stojan na toaletní papír
Z nerezové oceli, ve zlaté barvě, 17x21 cm, výška 55 cm
(57)
Skladem
578 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Wenko
Dávkovač mýdla Badi
Keramický, žlutý, 320 ml, 9,5x8 cm, výška 16 cm
(16)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Wenko
Koš na prádlo Bea
Látkový, světle šedý, 75 l
Skladem
Poslední kousek
1 119 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Koupelnová polička Floresta
Bez vrtání, nerezová, ve stříbrné barvě
(16)
Skladem
Poslední kousky
825 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Dávkovač mýdla Istres
Nástěnný, plastový, ve stříbrné barvě, 320 ml, 7,5x6 cm, výška 18,5 cm
(34)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Wenko
Sprchová tyč
Bez vrtání, s posuvným držákem, z nerezové oceli, černá, 70 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
979 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Wenko
WC štětka
Skleněná, bílá, ø 11 cm, výška 11 cm
(10)
Skladem
331 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Přídavná polička Jet
Bez vrtání, Static-Loc, kovová, černá, 25x12 cm, výška 7,5 cm
(23)
Skladem
655 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Odpadkový koš Studio Duo
Na tříděný odpad, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě, 2x12 l
(2)
Skladem
Poslední kousky
2 769 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Servírovací stolek Rustico
Na kolečkách, kovový, 40x80 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
3 449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Trio Ecori
Látkový, černý, 3x35 l
(39)
Skladem
1 099 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Držák na toaletní papír Bambusa
Nástěnný/s poličkou, bambusový, v přírodní barvě, 12x25 cm, výška 13 cm
(97)
Skladem
559 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Záchodové prkénko Torino
47 x 47, plastové, bílé
(1)
Skladem
Poslední kousek
2 184 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Lavice Amandola
Polstrovaná, šedá, šířka 59 cm, hloubka 39 cm, výška 45 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
2 299 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Wenko
Kuchyňské rukavice v sadě Ada
2 ks, šedé, 14x19 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
531 Kč
266 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Wenko
Přídavná polička Vali
Dřevěná, v přírodní barvě, 37x12 cm, výška 16 cm
(74)
Skladem
721 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Wenko
Odpadkový koš Leman
Nášlapný, ocelový, tmavě zelený, 3 l
(8)
Skladem
Poslední kousky
474 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
Wenko
Záchodové prkénko Universal
S automatickým zavíráním, 37 x 43 cm, antracitové
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 993 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
WC štětka Pergole
Keramická, krémová, ø 10 cm, výška 38 cm
(8)
Skladem
664 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Wenko
Koupelnová polička Floresta
Bez vrtání, nerezová, ve stříbrné barvě
(44)
Skladem
750 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Stolička Wing
Černá, výška 48 cm, nosnost 120 kg
(10)
Skladem
2 099 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Odpadkový koš Leman
Nášlapný, ocelový, tmavě modrý, 3 l
(5)
Skladem
Poslední kousky
474 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
Na prodejně
Wenko
Záchodové prkénko Sindia
S automatickým zavíráním, 36,5 x 45,5, plastové, bílé
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 519 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Servírovací stolek Country House
Na kolečkách, 40x80 cm
(25)
Skladem
4 799 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Náhradní náplň do pohlcovače vlhkosti Humidity killer 2 kg
Bílá
(17)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Koupelnová polička Libertà
Bez vrtání, plastová, matně černá
(17)
Skladem
445 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Wenko
Organizér na kořenky Jet
Bez vrtání, Static-Loc, kovový, černý, 25x7 cm, výška 7,5 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
610 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Stojan na mycí prostředky Resa
Polyresinový, černý, 6x14,5 cm, výška 14 cm
(203)
Skladem
407 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Wenko
Set na upevnění bez vrtání Jet
Static-Loc
(2)
Skladem
180 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Wenko
Kuchyňské rukavice v sadě Ada
2 ks, šedé, 17x33 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
723 Kč
362 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Badi
Keramický, žlutý, ø 8 cm, výška 11 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
188 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Wenko
Stěrka s držákem Mola
Černá, délka 32 cm
(39)
Skladem
654 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Stojan na kuchyňské náčiní Silio
Kovový, matně černý, 11,5x11,5 cm, výška 16,5 cm
(53)
Skladem
290 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Dávkovač mýdla Pergole
Keramický, krémový, 470 ml, ø 11 cm, výška 13 cm
(13)
Skladem
445 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Paraván Kailua
Bambusový, v přírodní barvě, výška 178 cm
(11)
Skladem
2 583 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
Wenko
Misky v sadě Snack & Dip
3 ks, servírovací, keramické, matně černé, 300 ml
(8)
Skladem
854 Kč
285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Wenko
Košík Rika
Z proutí, černý/v přírodní barvě, výška 15 cm
(2)
Skladem
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Držák na ručníky Reitani
Nástěnný, ocelový, matně černý, 2x9 cm, výška 40 cm
(31)
Skladem
Poslední kousky
550 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Wenko
Botník Ecori
S lavicí, bambusový, černý/v přírodní barvě, počet párů bot 4 , šířka 90 cm, výška 45 cm, hloubka 33 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 689 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Sprchová tyč Classic
Nástěnná, s posuvným držákem, z nerezové oceli, v leskle stříbrné barvě, 70 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Dávkovač mýdla Istres
Nástěnný, plastový, 320 ml, 7,5x6 cm, výška 18,5 cm
(15)
Skladem
350 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Sprchová tyč Design
Nástěnná, s posuvným držákem, z nerezové oceli, v leskle stříbrné barvě, 68 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Koupelnová polička Genova Matt
Bez vrtání, Turbo-loc, nerezová, ve zlaté barvě
(34)
Skladem
1 139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Wenko
Koupelnová předložka Sassi
Pratelná, plastová, šedá, 50x80 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Wenko
Sprchový set Young
S ruční sprchou/s posuvným držákem, z nerezové oceli, černý, 66 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 209 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Maximex
Kartáč na radiátor
Plastový
(53)
Skladem
246 Kč
Do košíku
Do košíku
Maximex
Sušák na prádlo
Ve stříbrné barvě, kovový, délka sušicí plochy 27 m
(9)
Skladem
3 298 Kč
Do košíku
Do košíku
Maximex
Drobné zahradní nářadí v sadě
3 ks, kov/plast, 29 cm
Skladem
Poslední kousky
919 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
444
445
446
...
670
Načíst další