20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
30 773 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
knor
Rámeček
28x38 cm, na zeď, plastový, hnědý, na fotku 24x30
(5)
Skladem
Poslední kousek
319 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Flair Rugs
Koberec Abstract Collage
Ručně tkaný, vlněný, s nízkým vlasem, modrý/béžový, 200x290 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
16 612 Kč
s kódem
20 765 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Oblíbené
Flair Rugs
Běhoun Abstract Collage
Ručně tkaný, vlněný, s nízkým vlasem, modrý/béžový, 60x230 cm
(29)
Skladem
Poslední kousky
3 351 Kč
s kódem
4 189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Flair Rugs
Koberec Abstract Collage
Ručně tkaný, vlněný, s nízkým vlasem, modrý/béžový, 120x180 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
3 989 Kč
s kódem
4 986 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Flair Rugs
Koberec Abstract Collage
Ručně tkaný, vlněný, s nízkým vlasem, modrý/béžový, 150x240 cm
(19)
Skladem
Poslední kousky
10 362 Kč
s kódem
12 952 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
PT LIVING
Svícen Crystal Art
Skleněný
Skladem
Poslední kousek
975 Kč
s kódem
1 219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Karlsson
Hodiny Cuckoo
Nástěnné, ø 31,5 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
1 514 Kč
s kódem
1 893 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Leitmotiv
Závěsné svítidlo Sphere
Šedé, skleněné, ø30x21 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
2 934 Kč
s kódem
3 667 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Karlsson
Hodiny Cuckoo
Nástěnné, ø 31,5 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
1 519 Kč
s kódem
1 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Dakls
Závěsné dekorace v sadě
2 ks, dřevěné, 2x12 cm, výška 12 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
167 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
105 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Ladelle
Set na whisky Jaxon
1,28 l
Skladem
Poslední kousky
1 415 Kč
s kódem
1 769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Ladelle
Lahev Tempa
890 ml, růžová
(1)
Skladem
Poslední kousky
831 Kč
s kódem
1 039 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Ladelle
Šálek Abode
Porcelánový, na cappuccino, tmavě modrý, 250 ml
(4)
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Ladelle
Šálek Abode
Porcelánový, na cappuccino, oranžový, 250 ml
(3)
Skladem
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Ladelle
Lahev Tempa
890 ml, tmavě modrá
(2)
Skladem
831 Kč
s kódem
1 039 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Ladelle
Shaker s příslušenstvím Aurora
Z nerezové oceli
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 111 Kč
s kódem
1 389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Ladelle
Prkénko s příslušenstvím Fromagerie
4 ks, 25 x 29 cm
Skladem
Poslední kousky
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Ladelle
Misky v sadě Host
3 ks, servírovací, z kameniny, bílé
Skladem
Poslední kousky
959 Kč
s kódem
1 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Think Rugs
Koberec Apollo
Syntetický, s nízkým vlasem, světle šedý/krémový, 160x220 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
3 495 Kč
s kódem
4 369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Think Rugs
Koberec Apollo
Syntetický, s nízkým vlasem, světle šedý/krémový, 120x170 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
1 999 Kč
s kódem
2 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Think Rugs
Koberec Apollo
Syntetický, s nízkým vlasem, světle šedý/krémový, 120x170 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
2 023 Kč
s kódem
2 529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Think Rugs
Koberec Apollo
Syntetický, s nízkým vlasem, světle šedý, 120x170 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 999 Kč
s kódem
2 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Think Rugs
Koberec Apollo
Syntetický, s nízkým vlasem, světle šedý/krémový, 160x220 cm
(11)
Skladem
3 575 Kč
s kódem
4 469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Think Rugs
Koberec Apollo
Syntetický, s nízkým vlasem, světle šedý, 160x220 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
3 375 Kč
s kódem
4 219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Think Rugs
Koberec Apollo
Syntetický, s nízkým vlasem, světle šedý/ve zlaté barvě, 120x170 cm
(13)
Skladem
1 999 Kč
s kódem
2 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-20 % s kódem
Think Rugs
Koberec Elements
Ručně tkaný, vlněný, se střední délkou vlasu, šedý, 150x230 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
9 679 Kč
s kódem
12 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Støraa
Skříňka Bradford
Kovová, povrchová úprava: práškový lak, matná, modrá, šířka 79 cm, výška 100 cm, hloubka 39 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
5 279 Kč
s kódem
6 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Bonami Essentials
Umělý vánoční stromeček
Ø 100 cm, výška 180 cm
(18)
Skladem
1 583 Kč
s kódem
1 979 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Addis
Organizéry do šuplíku v sadě
8 ks, plastové, 23,5x16 cm, výška 4,5 cm
(54)
Skladem
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 20 ks
Oblíbené
Addis
Pytle na odpadky v sadě
20 ks, kompostovatelné, 7 l
(43)
Skladem
143 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
9 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Addis
Koš na prádlo
Skládací, plastový, bílý/šedý, 40 l
(30)
Skladem
631 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Addis
Víko na odpadkový koš
Plastové, modré
(7)
Skladem
Poslední kousek
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Addis
Sušák na prádlo
Ve stříbrné barvě, kovový, délka sušicí plochy 16 m
(17)
Skladem
1 039 Kč
s kódem
1 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Addis
Víko na odpadkový koš
Plastové, červené
(10)
Skladem
167 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Oblíbené
Addis
Příborník do zásuvky
Nastavitelný, plastový, černý/šedý, 41,5 x 35 cm
(96)
Skladem
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Addis
Odpadkový koš
Nášlapný, plastový, černý, 40 l
(84)
Skladem
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Addis
Organizér do šuplíku
Plastový, 41x33 cm, výška 5 cm
(57)
Skladem
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Addis
Víko na odpadkový koš
Plastové, zelené
(6)
Skladem
Poslední kousky
183 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Oblíbené
Addis
Stupínek
Plastový, tmavě šedý, výška 22,5 cm, nosnost 150 kg
(34)
Skladem
375 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Koberec Shaggy
Pratelný, syntetický, shaggy, s třásněmi, béžový, 160x230 cm
(9)
Skladem
4 759 Kč
s kódem
5 949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Mila Home
Koberec Shaggy
Pratelný, syntetický, shaggy, s třásněmi, béžový, 120x170 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
2 831 Kč
s kódem
3 539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Mila Home
Koberec Shaggy
Pratelný, syntetický, shaggy, s třásněmi, béžový, 80x150 cm
(11)
Skladem
2 111 Kč
s kódem
2 639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Na prodejně
-20 % s kódem
Mila Home
Koberec Shaggy
Pratelný, syntetický, shaggy, s třásněmi, béžový, 60x110 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
1 447 Kč
s kódem
1 809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Pastel Christmas
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, s potiskem, 35x45 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Veselé Vánoce
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, s potiskem, 35x45 cm
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Butter Kings
Zástěra Rowan Berries
Bavlněná, s vánočním motivem, bílá
Skladem
Poslední kousky
663 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Rowan Berries
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, s potiskem, 35x45 cm
(3)
Skladem
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Merry Blue Christmas
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, s potiskem, 35x45 cm
Skladem
Poslední kousek
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
1
...
479
480
481
...
642
Načíst další