20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
31 295 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Vitaus
Koberec Arch
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, modrý/šedý, ø 100 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
s kódem
849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
Vitaus
Koberec Grey Marble
Pratelný, syntetický, bez vlasu, šedý, 60x100 cm
(2)
Skladem
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Vitaus
Koberec Spilled Gold
Pratelný, syntetický, bez vlasu, šedý/ve zlaté barvě, 80x120 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
655 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Vitaus
Běhoun Ocean Drive
Pratelný, syntetický, bez vlasu, modrý/ve zlaté barvě, 80x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
903 Kč
s kódem
1 129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnová předložka Line
Pratelná, bílá/černá, 40x60 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
143 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Foutastic
Koupelnová předložka Dogs
Pratelná, 40x60 cm
(32)
Skladem
Poslední kousek
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Foutastic
Koupelnová předložka Little Cats
Pratelná, bílá/černá, 40x60 cm
(116)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Foutastic
Koupelnová předložka Goldes
Pratelná, černá/ve zlaté barvě, 40x60 cm
(20)
Skladem
Poslední kousky
132 Kč
s kódem
165 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Foutastic
Koupelnová předložka Royal
Pratelná, 40x60 cm
(46)
Skladem
Poslední kousek
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnová předložka Honeycomb
Pratelná, bílá/šedá, 40x60 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
167 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Foutastic
Koupelnová předložka Baby Cats
Pratelná, 40x60 cm
(174)
Skladem
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Foutastic
Koupelnová předložka Seramik
Pratelná, modrá, 40x60 cm
(24)
Skladem
Poslední kousek
143 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnová předložka Maglie
Pratelná, 40x60 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
143 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Komoda Abilen
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: dýha/povrchová úprava: lak, v přírodní barvě, šířka 90 cm, výška 75 cm, hloubka 36 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
10 254 Kč
s kódem
12 817 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Police Abilen
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: dýha/povrchová úprava: lak, v přírodní barvě, šířka 120 cm, výška 9,5 cm, hloubka 15 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 658 Kč
s kódem
2 072 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Komoda Licia
Z mangového dřeva, povrchová úprava: bělení/povrchová úprava: lak, matná, v přírodní barvě, šířka 120 cm, výška 80 cm, hloubka 45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
19 825 Kč
s kódem
24 781 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
TV stolek Abilen
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: dýha/povrchová úprava: lak, v přírodní barvě, šířka 200 cm, výška 44 cm, hloubka 36 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
14 074 Kč
s kódem
17 592 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Blomus
Difuzér Fraga: Cinnamon & Apple
S vůní skořice/s vůní jablka, doba vůně 4 týdny, objem 100 ml, ø 9 cm, výška 27,5 cm
(55)
Skladem
Poslední kousky
939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (9)
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní židle v sadě Patricia
2 ks, čalouněné, z textilie bouclé, šedé
(4)
Skladem
Poslední kousky
5 359 Kč
s kódem
6 699 Kč bez kódu
3 350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Actona
Křeslo Milford
Z textilie bouclé, béžové, výška zadní opěrky 72 cm, výška sedáku 43 cm
(16)
Skladem
9 831 Kč
s kódem
12 289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní židle v sadě Patricia
2 ks, čalouněné, z textilie bouclé, béžové
(6)
Skladem
4 959 Kč
s kódem
6 199 Kč bez kódu
3 100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Actona
Křeslo Crosby
Z textilie bouclé, béžové, výška zadní opěrky 39 cm, výška sedáku 47 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
7 129 Kč
s kódem
8 911 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Actona
Jídelní stůl Montreux
Rozkládací, s přídavnou deskou, s deskou v dubovém dekoru, 90x180 cm, délka po rozložení 219 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
10 879 Kč
s kódem
13 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (3)
-20 % s kódem
Actona
Jídelní stůl Yale
S deskou v dubovém dekoru, ø 120 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
6 262 Kč
s kódem
7 828 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Actona
Konferenční stolek Bayonne
Se skleněnou deskou, černý, 50x95 cm, výška 42 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
2 703 Kč
s kódem
3 379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Actona
Konferenční stolek Yale
S deskou v dubovém dekoru, v přírodní barvě, ø 80 cm, výška 42 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
3 887 Kč
s kódem
4 859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Actona
Věšák Aspen
Kovový, černý, ø 32 cm, výška 170 cm
(11)
Skladem
1 111 Kč
s kódem
1 389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Actona
Stojan na oblečení Brent
Kovový, bílý, 117x59 cm, výška 165 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
1 304 Kč
s kódem
1 630 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Actona
Konferenční stolek Bayonne
Se skleněnou deskou, černý, ø 79 cm, výška 42 cm
(21)
Skladem
Poslední kousky
3 199 Kč
s kódem
3 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Actona
Stojan na oblečení Brent
Kovový, černý, 117x59 cm, výška 165 cm
(22)
Skladem
1 797 Kč
s kódem
2 246 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Actona
TV stolek Angus
V dekoru jasanu, z MDF, povrchová úprava: melamin/povrchová úprava: práškový lak, černý, šířka 180 cm, výška 44,5 cm, hloubka 40 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
3 569 Kč
s kódem
4 461 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Actona
Konferenční stolky v sadě Dice
2 ks, v dekoru kamene, v přírodní barvě, 58x58 cm, výška 40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
5 719 Kč
s kódem
7 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Actona
Věšák Aspen
Kovový, černý, šířka 25 cm, hloubka 21 cm, výška 171 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
562 Kč
s kódem
702 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Actona
Jídelní stůl Montreux
Rozkládací, s přídavnou deskou, v dekoru dubu, ø 115 cm, délka po rozložení 154 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
8 499 Kč
s kódem
10 624 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (3)
-20 % s kódem
Mijolnir
Povlečení Hook
Na dvoulůžko, na knoflíky, s pruhy, šedé, 200x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Mijolnir
Přehoz Etnik
Černý/béžový, 170x210 cm
(26)
Skladem
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tom Tailor
Knihovna Color Living
Z MDF, povrchová úprava: lak, zelená, šířka 118 cm, výška 138 cm, hloubka 40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
29 599 Kč
s kódem
36 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Casa Selección
Zrcadlo
Kosmetické, ø 17 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
215 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Casa Selección
Zrcadlo
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 2x, ø 17 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Casa Selección
Zarážky do dveří v sadě
2 ks, látkové, šedé/béžové, 9x24 cm, výška 11 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
703 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Casa Selección
Váza
Skleněná, 10x8 cm, výška 22 cm
(42)
Skladem
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Casa Selección
Váza
Skleněná, 12x8 cm, výška 23 cm
(7)
Skladem
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Casa Selección
Košíky v sadě
7 ks, do koupelny, látkové, tmavě šedé, výška 8,5 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Casa Selección
Košík
Závěsný, kovový, černý, 29x24,5 cm, výška 18,5 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Casa Selección
Rámečky v sadě
22x27 cm, 2 ks, na zeď, bílé/v přírodní barvě, na fotku 20x25
(5)
Skladem
Poslední kousky
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
245 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Casa Selección
Nástěnná dekorace
Kovová, výška 60 cm
(27)
Skladem
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Casa Selección
Zrcadlo
Nástěnné, ø 40 cm
(13)
Skladem
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Schůdky
Kovové, bílé, s protiskluzem, 82 cm, nosnost 150 kg
(6)
Skladem
Poslední kousky
1 089 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
478
479
480
...
652
Načíst další