20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
30 773 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Oblíbené
Universal
Koberec Fox Liso
Syntetický, shaggy, kulatý, bílý, ø 120 cm
(25)
Skladem
Poslední kousky
1 703 Kč
s kódem
2 129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Deka Anniversary
Z recyklované bavlny, hnědá, 130x160 cm
(31)
Skladem
407 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
WOOOD
Konferenční stolek Bounds
Černý, ø 58 cm, výška 44 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
2 091 Kč
s kódem
2 614 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
-20 % s kódem
Wenko
Koupelnová polička Alba
Bez vrtání, Static-Loc, bambusová, černá/v přírodní barvě
(58)
Skladem
470 Kč
s kódem
588 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Hanse Home
Koberec Wolly
Syntetický, bez vlasu, světle hnědý, 160x240 cm
(21)
Skladem
Poslední kousek
3 751 Kč
s kódem
4 689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Na prodejně
-20 % s kódem
Actona
TV stolek Angus
V dekoru jasanu, z MDF, povrchová úprava: melamin/povrchová úprava: práškový lak, černý, šířka 140 cm, výška 45 cm, hloubka 40 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
3 763 Kč
s kódem
4 704 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Stojan na toaletní papír Cosenza
Se štětkou, ocelový, černý, 17,5x32,5 cm, výška 72 cm
(21)
Skladem
1 063 Kč
s kódem
1 329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Karlsson
Hodiny Charm
Nástěnné, ø 30 cm
(21)
Skladem
1 075 Kč
s kódem
1 344 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Ayyildiz Carpets
Koberec Art 1121
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, krémový, ø 80 cm
(21)
Skladem
1 036 Kč
s kódem
1 295 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Průměr (4)
-20 % s kódem
Unique Furniture
Vitrína Carmel
Kovová, povrchová úprava: lak, černá, šířka 170 cm, výška 85 cm, hloubka 40 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
8 712 Kč
s kódem
10 890 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Zenová zahrada
Betonová/kamenná/bambusová, 20x20 cm, výška 3 cm
(21)
Skladem
216 Kč
s kódem
270 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Actona
Knihovna Seaford
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: papír/povrchová úprava: práškový lak, černá/v přírodní barvě, šířka 37 cm, výška 120 cm, hloubka 35 cm
(21)
Skladem
Poslední kousky
1 859 Kč
s kódem
2 324 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Bystag
Hodiny Lines XL
Nástěnné, ø 70 cm
(38)
Skladem
Poslední kousek
2 242 Kč
s kódem
2 803 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
Casa Selección
Zarážky do dveří v sadě Dog
2 ks, látkové, hnědé, 16x30 cm, výška 23 cm
(17)
Skladem
903 Kč
s kódem
1 129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Rex London
Pexeso Garden Birds
(17)
Skladem
311 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Kuchyňská rukavice
Bavlněná, šedá, 18x28 cm
(17)
Skladem
231 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Songbird
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, bílé/růžové, 135x200 cm
(21)
Skladem
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Wenko
Struhadlo Pro
Univerzální
(17)
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 4 ks
simplehuman
Pohlcovače pachů do odpadkového koše v sadě
4 ks, šedé
(17)
Skladem
494 Kč
s kódem
618 Kč bez kódu
155 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Vialli Design
Odkapávač Livio Duo
Plastový, černý, 46x19,5 cm
(38)
Skladem
Poslední kousek
348 Kč
s kódem
435 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Decortie
Noční stolek Elos
Bílý, 60x25 cm, výška 27 cm
(21)
Skladem
Poslední kousky
1 513 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Shaker Cocktail
Skleněný, objem 385 ml
(17)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 6 ks
Duralex
Sklenice v sadě Picardie
6 ks, 130 ml
(17)
Skladem
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
43 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
Premium
-20 % s kódem
YAMAZAKI
Organizér Rin
Na psací potřeby, dřevěný, 7x25 cm, výška 10 cm
(17)
Skladem
Poslední kousek
908 Kč
s kódem
1 135 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Metaltex
Obracečka Dyna
Plastová
(17)
Skladem
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Curver
Svačinový box Lunch & Go
600 ml, plastový, světle zelený
(17)
Skladem
139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem krabičky (2)
Curver
Box na granule
Ve stříbrné barvě, 28x49 cm, výška 60,5 cm, 54 l
(17)
Skladem
Poslední kousky
1 479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě Geo
2 ks, bavlněné, hnědé, 20x20 cm, tepelná odolnost 180 °C
(17)
Skladem
Poslední kousky
183 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Curver
Úložný box Essentials Transparent
S víkem, plastový, objem 45 l, 57x40x30 cm
(17)
Skladem
426 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódem
Markslöjd
Stolní lampa House
Černá, kovová, s ohybatelnou konstrukcí, 40x18x62 cm
(26)
Skladem
Poslední kousek
1 591 Kč
s kódem
1 989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Mijolnir
Přehoz Etnik
Černý/béžový, 170x210 cm
(26)
Skladem
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, zelená, 150x200 cm
(26)
Skladem
463 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Esschert Design
Květináč
Závěsný, keramický, s odtokovým otvorem, výška 17,5 cm
(26)
Skladem
495 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Compactor
Stojan na oblečení
Teleskopický/pojízdný, kovový, černý/ve stříbrné barvě, 78x42 cm, výška 165 cm
(32)
Skladem
Poslední kousky
744 Kč
s kódem
930 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
House Nordic
Nástěnný věšák Caltra
Z dubového dřeva, v přírodní barvě, šířka 3 cm, výška 18 cm, hloubka 40 cm
(11)
Skladem
815 Kč
s kódem
1 019 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Perfumed Prague
Difuzér #68 Peony, Linen, Fern
S vůní kapradiny/s vůní pivoňky/s vůní lnu, doba vůně 20 týdny, objem 200 ml, ø 7 cm, výška 13 cm
(11)
Skladem
575 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
Na prodejně
Jen na Bonami
Moonia
Matrace Bamboo Eco Fresh
140x200 cm, středně tvrdá/extra tvrdá, pěnová, oboustranná/antialergenní/termoregulační, z HD pěny, tloušťka 21 cm, nosnost 180 kg
(11)
Skladem
Poslední kousky
6 899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (6)
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville Mini
Panenka Milly
Vhodný věk 2+, praní na 40 stupňů, výška 4 cm
(11)
Skladem
653 Kč
s kódem
816 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Koberec Sky
Pratelný, syntetický, s nízkým vlasem, růžový, 160x230 cm
(11)
Skladem
2 229 Kč
s kódem
2 786 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (8)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Breeze
50x70 cm, 2 ks, tištěné/s ručně malovanými prvky, na plátně
(11)
Skladem
1 999 Kč
s kódem
2 499 Kč bez kódu
1 250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Meise Möbel
Dvoulůžková postel Mattis
180x200 cm, bez roštu, čalouněná, taupe
(11)
Skladem
Poslední kousek
11 959 Kč
s kódem
14 949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Příslušenství (2)
+ Rozměr (3)
-20 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Dětský hrací koberec Play
Syntetický, s nízkým vlasem, šedý, 120x170 cm
(11)
Skladem
1 036 Kč
s kódem
1 295 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Universal
Koberec Moar Hakuna
Syntetický, se střední délkou vlasu, 200x290 cm
(11)
Skladem
6 159 Kč
s kódem
7 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
TemaHome
Pracovní stůl Prado
60x130 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
9 839 Kč
s kódem
12 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Plážová osuška Hot Dog
Bavlněná, s pruhy, oranžová, 76x160 cm
(11)
Skladem
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Stojan na toaletní papír
Ocelový, matně černý, 18x16 cm, výška 59 cm
(11)
Skladem
386 Kč
s kódem
482 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Přehoz Grasmere Floral
Prošívaný, bavlněný, zelený/béžový, 200x220 cm
(11)
Skladem
1 215 Kč
s kódem
1 519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Koberec Life
Syntetický, shaggy, béžový, 140x200 cm
(11)
Skladem
1 732 Kč
s kódem
2 165 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (7)
1
...
102
103
104
...
642
Načíst další