Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
31 487 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Tescoma
Pánev SteelCraft
S nepřilnavým povrchem, kovová, ø 28 cm, na indukci
(10)
Skladem
Poslední kousky
1 749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Hanse Home
Koberec Wolly
Syntetický, bez vlasu, krémový, 60x90 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
651 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (8)
Na prodejně
Artsy Doormats
Rohožka Botanicals
Z recyklovaného plastu, 40x70 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
754 Kč
Do košíku
Do košíku
Metaltex
Stojan na boty Derby
Kovový, černý, počet párů bot 4 , šířka 52 cm, výška 27 cm, hloubka 18 cm
(18)
Skladem
468 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
LEGO®
Dětský hrnek Head
530 ml, keramický, žlutý
(10)
Skladem
Poslední kousek
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
Premium
YAMAZAKI
Odkládací stolek Plain
Bílý, 35x35 cm, výška 35 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
3 611 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Záchodové prkénko Family
S automatickým zavíráním, 36,5 x 40,5 cm, plastové, bílé
(18)
Skladem
1 289 Kč
Do košíku
Do košíku
Minimalist Cushion Covers
Podsedák Lemons
Na zavazování, s květinovým vzorem, 40x40 cm
(10)
Skladem
419 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Zone
Poutka v sadě Loop
2 ks, šedá
(10)
Skladem
719 Kč
360 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Lost In Space
Do postýlky, oboustranné, na knoflíky, modré/šedé, 120x150 cm
(10)
Skladem
Poslední kousek
579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Universal
Koberec Gold Marble
Syntetický, se střední délkou vlasu, černý/ve zlaté barvě, 60x120 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
1 069 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Dakls
Vánoční koule Tree
Skleněná, ø 6 cm
(10)
Skladem
169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
WMF
Hrnec Mini
Vícepatrový , s pokličkou, nerezový, 3 l, ø 18 cm, na indukci
(10)
Skladem
Poslední kousek
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Compactor
Koupelnová polička Bestlock
Bez vrtání/rohová, kovová, černá
(10)
Skladem
415 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 5 ks
Homéa
Svíčky v sadě Essential
5 ks, doba hoření 7 h, počet knotů 1 ks, ø 2 cm, výška 20 cm
(10)
Skladem
Poslední kousek
169 Kč
34 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Vitaus
Koberec Varakli
Pratelný, syntetický, bez vlasu, šedý, 80x120 cm
(10)
Skladem
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Pantone
Hrnek Red 2035
375 ml, porcelánový, červený
(10)
Skladem
Poslední kousky
494 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+14
+15
Na prodejně
sada 12 ks
Hendi
Dezertní vidličky v sadě Kitchen Line
12 ks, nerezové, ve stříbrné barvě
(10)
Skladem
Poslední kousky
197 Kč
16 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Tescoma
Hrnec Ultima
Tlakový , s pokličkou, nerezový, 4 l, ø 22 cm, na indukci
(10)
Skladem
Poslední kousky
4 315 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
Hanse Home
Běhoun Pure
Syntetický, s nízkým vlasem, červený, 80x400 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
2 369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Premium
Joseph Joseph
Spiralizér SpiroGo
Na zeleninu, z nerezové oceli
(10)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
My House
Set přehozu a povlaku na polštář Foglie
Prošívaný, modrý/šedý, 220x240 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
579 Kč
Do košíku
Do košíku
Ego Dekor
Kořenka
Skleněná, 100 ml
(10)
Skladem
209 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Cotton Sateen
2 ks, z bavlněného saténu, zakládací, 50x75 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
589 Kč
295 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Fedkolor
Obraz Country road in Provence by night – Vincent van Gogh
45x60 cm, - reprodukce, na plátně
(10)
Skladem
Poslední kousek
1 109 Kč
Do košíku
Do košíku
Tescoma
Žehlicí prkno Fancy Home
Na rukávy, šedé, 53x13 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
747 Kč
Do košíku
Do košíku
Hendi
Servírovací kleště
Z nerezové oceli
(10)
Skladem
Poslední kousky
179 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Dakls
Vánoční ozdoby v sadě Mitten
2 ks, dřevěné, 8 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
119 Kč
60 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tescoma
Nádoba na vaření rýže Purity
Ø 21 cm, plastová
(10)
Skladem
Poslední kousek
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Big Mouth Inc.
Nafukovací kruh Rainbow
Ø 68 cm
(10)
Skladem
529 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Držák na strop pro sprchový závěs
Kovový, ve stříbrné barvě, 57 cm
(10)
Skladem
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
House Nordic
Umělá tráva Poa
30x30 cm, výška 68 cm
(19)
Skladem
779 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Wenko
Háček Melle
Nástěnný, bílý
(19)
Skladem
139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Compactor
Koupelnová polička
Bez vrtání, plastová, černá/šedá
(19)
Skladem
Poslední kousky
1 078 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
YAMAZAKI
Botník Tower
Kovový, povrchová úprava: lak, černý, počet párů bot 18 , šířka 66 cm, výška 87 cm, hloubka 25 cm
(29)
Skladem
Poslední kousky
3 724 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Umělý fíkus Lyrata
Ø 42 cm, výška 60 cm
(20)
Skladem
Poslední kousky
1 554 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Universal
Koberec Estilo
Syntetický, se střední délkou vlasu, krémový, 60x110 cm
(20)
Skladem
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Na prodejně
JAHU collections
Deka Dice
Fleecová, černá, 150x200 cm
(27)
Skladem
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Keter
Zahradní stolek se zásobníkem na led Cool
Plastový, kulatý, ø 49,5 cm
(20)
Skladem
Poslední kousek
2 022 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Hanse Home
Dětský koberec Animal Park
Syntetický, s nízkým vlasem, béžový, 160x235 cm
(41)
Skladem
1 830 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Jen na Bonami
Bonami Selection
Pohovka Tori
Manšestrová, rozkládací/s úložným prostorem, vhodné pro mazlíčky, béžová, trojmístná, šířka 218 cm, hloubka sedáku 60 cm
(22)
Skladem
26 849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (6)
Jen na Bonami
Bonami Essentials
Polštář Carbon
Na spaní, 50x70 cm
(23)
Skladem
599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (3)
Na prodejně
Catherine Lansfield
Záclona Meadowsweet Floral
Závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, s květinovým vzorem, bílá, 140x229 cm
(23)
Skladem
609 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Compactor
Úložný box pod postel Nancy
Látkový, výška 16 cm
(25)
Skladem
279 Kč
Do košíku
Do košíku
Umbra
Zátka do umyvadla Flex
Silikonová, bílá, ø 10 cm
(25)
Skladem
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
YAMAZAKI
Stojan na ručníky Plane
Ocelový, bílý, 70x19 cm, výška 83 cm
(24)
Skladem
Poslední kousky
2 285 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premier Housewares
Botník
(22)
Skladem
Poslední kousky
1 089 Kč
Do košíku
Do košíku
Karlsson
Hodiny Sensu
Nástěnné, ø 40 cm
(22)
Skladem
1 618 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
1
...
129
130
131
...
656
Načíst další