Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 037 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, žlutý, ø 10 cm, výška 12 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
250 Kč
Do košíku
Do košíku
Garden Pleasure
Zahradní servírovací stolek Toledo
Z eukalyptového dřeva, hnědý, 54x88 cm, výška 80 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
3 749 Kč
Do košíku
Do košíku
Leitz
Kancelářské nůžky WOW
(6)
Skladem
Poslední kousky
321 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Lékué
Nádoba pro vaření v páře
18,5x26 cm, silikonová
(6)
Skladem
Poslední kousky
725 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Printintin
Plakát Život začíná po kafi’
21x30 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Maximex
Protiskluzová páska pod koberec Wedges
4 ks, 11x15 cm
(89)
Skladem
229 Kč
57 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Orion
Sklenice v sadě Keops
6 ks, 460 ml
(19)
Skladem
379 Kč
63 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Universal
Koberec Antalia
Z viskózy, s nízkým vlasem, 135x195 cm
(19)
Skladem
2 459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Hanse Home
Dětský koberec Animal Party
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, béžový, ø 100 cm
(19)
Skladem
437 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Star Trading
LED lucerna Eddy
Černá, kovová, LED, přenosná, solární, IP44, ø13x15,5 cm
(19)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Stojan na dřevo
(19)
Skladem
Poslední kousky
979 Kč
Do košíku
Do košíku
Keter
Komposter Deco
Plastový, hnědý
(19)
Skladem
Poslední kousky
1 696 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Lékué
Formičky na ztracené vejce v sadě Pouched egg cooker
2 ks, silikonové
(25)
Skladem
433 Kč
217 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Deka Teddy
Z mikroplyše, šedá, 170x130 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Flair Rugs
Koberec Glow
Ručně tkaný, vlněný, s nízkým vlasem, 120x170 cm
(17)
Skladem
6 869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Premium
Teulat
Komoda Corvo
Z MDF, povrchová úprava: lak, matná, šedomodrá, šířka 180 cm, výška 76 cm, hloubka 40 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
16 912 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Minimalist Cushion Covers
Povlaky na polštáře v sadě Abstract Gold
4 ks, na zip, s abstraktními vzory, 55x55 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
1 339 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětské povlečení se svítícím efektem Frozen
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Stojan na ručníky Lirio
Z nerezové oceli, ve stříbrné barvě, 20x40 cm, výška 76,5 cm
(40)
Skladem
1 424 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Metaltex
Škrabka
(23)
Skladem
Poslední kousky
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Wallity
Nástěnná dekorace Love Tree
Kovová, výška 71 cm
(16)
Skladem
Poslední kousky
3 689 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Sprchový závěs Ginkoblue
Tyrkysový, 180x200 cm
(16)
Skladem
529 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Zástěra
Bavlněná, světle růžová
(16)
Skladem
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Rex London
Koupelnová předložka Whale
Pratelná, bílá/modrá, 52,5x83 cm
(39)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Hanse Home
Dětský koberec Double Rainbow
Syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 160x235 cm
(15)
Skladem
2 425 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Marckeric
Jídelní stůl Oda
Ø 110 cm
(15)
Skladem
Poslední kousek
8 507 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Restilo
Ručníky a osušky v sadě
10 ks, froté, bavlněné, krémové, 4x malý ručník (30x50)/4x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(15)
Skladem
Poslední kousky
1 509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Wenko
WC štětka Pion
Keramická, šedá, 12,5x12 cm, výška 38,5 cm
(15)
Skladem
Poslední kousky
579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bonami Essentials
Křeslo Glasgow
Z umělé kožešiny, béžové, výška zadní opěrky 60 cm, výška sedáku 46 cm
(7)
Skladem
6 749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Jen na Bonami
Bonami Selection
Dvoulůžková postel Thessa Bold Line
180x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, béžová
(7)
Skladem
25 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměr (2)
+ Matrace je součástí (2)
+ Typ čela postele (3)
Universal
Koberec Edesa
Syntetický, s nízkým vlasem, zelený, 120x170 cm
(7)
Skladem
3 069 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Perfumed Prague
Interiérová vůně #47 Tangerine, Neroli and Saffron
S vůní santálového dřeva/s vůní mandarinky/s vůní šafránu/s vůní cedru, 200 ml
(7)
Skladem
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (11)
Na prodejně
Bobochic Paris
Pohovka Nihad
Manšestrová, rozkládací/s úložným prostorem, světle růžová, trojmístná, šířka 245 cm, hloubka 102 cm, hloubka sedáku 62 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
38 730 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (2)
Ayyildiz Carpets
Vnitřní a venkovní koberec Giza 1410
Syntetický, bez vlasu, v přírodní barvě, 80x150 cm
(7)
Skladem
657 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (8)
Na prodejně
Premium
Zone
Odpadkový koš Nova One
Nášlapný, plastový, světle hnědý, 3 l
(7)
Skladem
1 962 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Objem (2)
Na prodejně
Actona
Křeslo Crosby
Z textilie bouclé, béžové, výška zadní opěrky 39 cm, výška sedáku 47 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
8 911 Kč
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
Bonami Selection
Pohovka Pop
Rozkládací/s úložným prostorem, vhodné pro mazlíčky, světle šedá, trojmístná, šířka 214 cm, hloubka 97 cm, hloubka sedáku 63 cm
(7)
Skladem
23 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Roh a tvar (2)
Unique Furniture
Skříňka Nola
S posuvnými dveřmi, v dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: dýha/povrchová úprava: melamin/povrchová úprava: lak, hnědá, šířka 100 cm, výška 118 cm, hloubka 40 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
13 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
TemaHome
Knihovna Berlin
V dekoru dubu, z voštinové desky, povrchová úprava: dýha, v přírodní barvě, šířka 70 cm, výška 198 cm, hloubka 34 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
15 899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
sada 2 ks
Cooksmart ®
Kuchyňské rukavice v sadě Hen House
2 ks, bavlněné, šedé, 19x18 cm, tepelná odolnost 100 °C
(7)
Skladem
339 Kč
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Miuform
Rohová pohovka Sweet Harmony
Polohovací/rozkládací, levý roh/do L, světle šedá, čtyřmístná, šířka 253 cm, hloubka 208 cm, hloubka sedáku 63 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
33 813 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Roh a tvar (6)
+ Materiál čalounění (2)
Premium
Villeroy&Boch
Koberec Ernest
Syntetický, s nízkým vlasem, modrý/krémový, 120x170 cm
(7)
Skladem
3 661 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Na prodejně
Opviq lights
Závěsné svítidlo Manavgat
Kovové, ø114x100 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
2 579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Počet světelných zdrojů (2)
Brabantia
Stojan na oblečení Linn
Ocelový, černý, 34x48 cm, výška 170 cm
(7)
Skladem
2 819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Hanse Home
Rohožka Wash and Clean
Světle šedá, 60x180 cm
(7)
Skladem
1 680 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
WOOOD
Zahradní křeslo Tom
Z umělého ratanu, v přírodní barvě, nosnost 150 kg, šířka 51 cm, výška 97 cm, hloubka 95 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
5 544 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Lilo and Stitch "Ohana White"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bílé, bavlněné, 140x200 cm
(7)
Skladem
554 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Cooksmart ®
Prostírání v sadě Forest Fable
4 ks, korková, s potiskem, 21x29 cm
(7)
Skladem
379 Kč
95 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
1
...
154
155
156
...
668
Načíst další