Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Akce a slevy
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 455 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Tescoma
Struhadlo Handy
Univerzální
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 629 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Dětský úložný box Stor
Plastový, s potiskem, 40x29 cm, výška 27 cm
(5)
Skladem
418 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Sherlock
2 ks, černé, 14x18 cm
(5)
Skladem
379 Kč
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Cosy Larsson Geo
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé, fleecové, s geometrickým vzorem, šedé, 200x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Ručník Disorder
Froté, z bio bavlny, hnědý/béžový, 50x90 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
JAHU collections
Povlak na polštář Amy
Sametový, na zip, 45x45 cm
(5)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Orion
Forma na mini bábovky
32 x 22 cm, silikon
(5)
Skladem
Poslední kousky
219 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě So Soft Easy Iron
4 ks, z mikrovlákna, zakládací, 50x75 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
92 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Tescoma
Sada kořenek Season
8 ks, se stojánkem, skleněné
(5)
Skladem
Poslední kousky
959 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Počet kusů (2)
Premium
Bloomingville Mini
Ramínko Aranya
Dětské, ratanové, v přírodní barvě, délka 30 cm, výška 17 cm
(5)
Skladem
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
LEIFHEIT
Akumulátorový vysavač Rotaro PowerVac 2v1 20V
(5)
Skladem
Poslední kousky
3 683 Kč
Do košíku
Do košíku
Artsy Doormats
Rohožka Slate
Z recyklovaného plastu, zelená, 60x90 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Green Gate
Obal na květináč Alice
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 12 cm
(5)
Skladem
659 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
WMF
Lis na citrusy Top Tools
Plastový
(5)
Skladem
Poslední kousek
1 099 Kč
Do košíku
Do košíku
JAHU collections
Dekorační polštář Fern
Žlutý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Mauro Ferretti
Zrcadlo Shai
Nástěnné, ø 54,5 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 849 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Orion
Skleničky v sadě Fiesta
6 ks, 460 ml, na koktejly
(5)
Skladem
Poslední kousky
529 Kč
88 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Restilo
Ubrus Gaia
Tmavě zelený, 140x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
1 339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (5)
Premium
Linen Tales
Povlak na polštář Lemon Curry
Lněný, zakládací, 50x70 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
sada 6 ks
Hendi
Steakové nože v sadě Profi Line
6 ks, nerezové, ve stříbrné barvě
(5)
Skladem
Poslední kousky
336 Kč
56 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Tescoma
Přídavná polička FlexiSpace
Závěsná, plastová, 19x29 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Rohožka Feuilles
Černá, 45x75 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
House Nordic
Běhoun Havana
Syntetický, bez vlasu, modrý, 80x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
1 558 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
YAMAZAKI
Lahev na olej Tower
Objem 250 ml, plastová, bílá
(5)
Skladem
Poslední kousky
465 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Záclona Esquisse
Voálová, závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, s geometrickými vzory, bílá, 140x280 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Bolla
2 ks, 400 ml, skleněné
(5)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
130 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Prostírání Mogador
S příměsí juty, ø 38 cm
(5)
Skladem
198 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Prostírání Soleimio
Jutové, s potiskem, ø 38 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
115 Kč
Do košíku
Do košíku
Tescoma
Zapékací mísa Delicia
22x34 cm, keramická
(5)
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Brabantia
Potah na žehlicí prkno Denim Black C
Bavlněný, černý, 124x45 cm
(5)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Vitaus
Koberec Yellowstone
Pratelný, syntetický, bez vlasu, 80x150 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Kitchen Craft
Konvice na kávu La Cafetiere
Šedá, z nerezové oceli, objem 600 ml
(5)
Skladem
Poslední kousek
989 Kč
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Dětská police Sleek
Na obrázky, červená, šířka 48 cm, výška 11,5 cm, hloubka 8 cm
(5)
Skladem
576 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
douceur d'intérieur
Prostěradlo Percaline
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného perkálu, zelené, 160x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Styler
Hodiny Peony
Nástěnné, ø 30 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Rex London
Puzzle Dinosaurs
Počet dílků 24, vhodný věk 3+
(5)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská deka Lilo and Stitch
Z mikroflanelu, s potiskem, fialová, 100x150 cm
(5)
Skladem
238 Kč
Do košíku
Do košíku
My House
Osuška Darwin
Froté, bavlněná, béžová, 70x140 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Hanse Home
Vnitřní a venkovní koberec Clyde Cast
Syntetický, bez vlasu, šedý, 63x120 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, s květinovým vzorem, 43x43 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
299 Kč
Do košíku
Do košíku
Plaček Pet Products
Miska Magic Cat
Pro kočku, keramická, s potiskem, ø 13 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
109 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
sada 6 ks
Blomsterbergs
Formy na muffiny v sadě Flower
6 ks, ø 7 cm, silikon
(5)
Skladem
309 Kč
52 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Lékué
Forma na pečení Heart
30 x 17,5 cm, silikon
(5)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Allstar
Dávkovač mýdla Minas
Světle šedý, 280 ml, ø 7 cm, výška 18 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
227 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Gardinia
Garnýž Konus
Roztažitelná, kovová, ve stříbrné barvě, 120 - 210 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
549 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Universal
Koberec Classic
Syntetický, s nízkým vlasem, červený/krémový, 80x150 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
1 367 Kč
s kódem
1 709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
Green Gate
Ubrousek
Textilní, s květinovým vzorem, 40x40 cm
(5)
Skladem
293 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Vitaus
Koberec Grainy
Pratelný, syntetický, bez vlasu, světle šedý, 80x150 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
1
...
172
173
174
...
677
Načíst další