Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 287 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Flair Rugs
Koberec Collage Monochrome
Ručně tkaný, vlněný, s nízkým vlasem, černý/šedý, 120x180 cm
(6)
Skladem
4 299 Kč
s kódem
5 058 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, bílé, 160x200 cm
(6)
Skladem
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Sehlbach
Záclona
Voálová, závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, s abstraktním vzorem, bílá, 140x245 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Germania
Nástěnný věšák Telde
V dekoru dubu, v přírodní barvě, šířka 15 cm, výška 170 cm, hloubka 3 cm
(6)
Skladem
1 699 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Mila Home
Běhoun Unique
Pratelný, syntetický, bez vlasu, s třásněmi, 80x200 cm
(6)
Skladem
1 512 Kč
s kódem
1 779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Universal
Koberec Atesa
Syntetický, shaggy, bílý, 160x230 cm
(6)
Skladem
2 559 Kč
s kódem
3 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Karlsson
Radiobudík Retro
Digitální, 7x16 cm, výška 10 cm
(6)
Skladem
1 274 Kč
s kódem
1 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Koberec Unique
Pratelný, syntetický, bez vlasu, s třásněmi, béžový, 120x180 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
1 895 Kč
s kódem
2 229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Premium
sada 2 ks
Blomus
Svícny v sadě Calma
2 ks, skleněné/betonové
(6)
Skladem
753 Kč
377 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Maximex
Stojan na toaletní papír
Se štětkou, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě, 34x18 cm, výška 84,5 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
1 946 Kč
s kódem
2 289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Set povlaků na polštář a běhounu Long Leaves
5 ks
(6)
Skladem
1 121 Kč
s kódem
1 319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Vánoční stromeček
Umělý vánoční stromeček Canadian Spruce
Ø 120 cm, výška 180 cm
(13)
Skladem
2 169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Markslöjd
Stojací lampa Imperia
Ve zlaté barvě, látková, 30x30x149 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
3 859 Kč
Do košíku
Do košíku
My House
Povlečení Fiona
Na jednolůžko, na zip, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, zelené, 140x200 cm
(6)
Skladem
509 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Pascoli
Keramický, bílý/ve zlaté barvě, ø 9 cm, výška 10,5 cm
(6)
Skladem
320 Kč
s kódem
376 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
YAMAZAKI
Koupelnová polička Tower
Kovová, černá
(13)
Skladem
Poslední kousky
1 019 Kč
s kódem
1 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní židle v sadě Middelfart
2 ks, čalouněné, tmavě hnědé
(6)
Skladem
Poslední kousky
3 892 Kč
s kódem
4 579 Kč bez kódu
2 290 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
ZicZac
Prostírání Togo
Z eko kůže, 33x45 cm
(6)
Skladem
237 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Bonami Essentials
Přikrývka 4 Seasons
Celoroční, 160x220 cm
(6)
Skladem
1 079 Kč
s kódem
1 269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
-15 % s kódem
Mila Home
Koberec Illustrated Autumn
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, ø 80 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
832 Kč
s kódem
979 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-15 % s kódem
sada 3 ks
Esschert Design
Dózy v sadě
3 ks, 1,3 l, na kávu/na sypaný čaj/na cukr, kovové, bílé
(6)
Skladem
628 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
246 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Sprchový závěs Cocoty
Černý/béžový, 180x200 cm
(6)
Skladem
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sirius
Světelný řetěz Knirke
Zelený, kovový, LED, solární, IP44, délka 12 m
(6)
Skladem
560 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
JAHU collections
Deka Plain
Fleecová, oranžová, 150x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-15 % s kódem
Bigso
Organizér Ingrid Canvas Paper Laminate
Zásuvkový, kartonový, 25,5x16 cm, výška 20,5 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Bigso
Košík Soft Storage
Úložný, látkový, šedý, výška 19 cm
(6)
Skladem
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Addis
Mop Essentials
(6)
Skladem
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Madlo do koupelny Pure
Nástěnné, plastové, bílé, délka 28,5 cm
(13)
Skladem
249 Kč
s kódem
293 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Slub
Bavlněná, šedá, 130x160 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
926 Kč
s kódem
1 089 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Artsy Doormats
Rohožka Abstract Lines Beige
Z recyklovaného plastu, béžová, 40x70 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
560 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Leitmotiv
Stolní lampa Lucid
Ve zlaté barvě, kovová, ø22x33 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
1 957 Kč
s kódem
2 302 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Hanse Home
Běhoun Pure
Syntetický, s nízkým vlasem, šedý, 80x400 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
2 065 Kč
s kódem
2 429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Rojaplast
Stolička Tirolo
Z borovicového dřeva, v přírodní barvě, výška 21 cm, nosnost 100 kg
(6)
Skladem
Poslední kousek
320 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Stojan na boty
Kovový, závěsný, bílý, počet párů bot 36 , šířka 57 cm, výška 180 cm, hloubka 19 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Vitaus
Koberec Yellowstone
Pratelný, syntetický, bez vlasu, 120x180 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
1 266 Kč
s kódem
1 489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Vitamine
Žlutá, 50x120 cm
(6)
Skladem
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Plážová deka Lilia
Bavlněná, růžová, 150x150 cm
(6)
Skladem
280 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mijolnir
Povlečení Elena
Na dvoulůžko/prodloužené, s prostěradlem, na knoflíky, luxusní, z bavlny Renforcé, s květinovým vzorem, béžové, 200x220 cm
(13)
Skladem
Poslední kousek
2 107 Kč
s kódem
2 479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Karlsson
Budík Iconic
Ø 11 cm, výška 16,5 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
510 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Elle Decoration
Koberec Saveh Cream Gold
Syntetický, bez vlasu, béžový, 80x150 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
560 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě
2 ks, bavlněné, modré, 20x20 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
145 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Orion
Odžmolkovač
Šedý
(6)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Hilight
LED svíčky v sadě
4 ks, na baterky, ve zlaté barvě, ø 5 cm
(6)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Lékué
Formy na nanuky v sadě Iconic
4 ks, silikonové
(6)
Skladem
Poslední kousky
395 Kč
s kódem
465 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mauro Ferretti
Soška Roman Woman
Z polyresinu, 14,5x21,5 cm, výška 34 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
1 249 Kč
s kódem
1 469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 3 ks
Orion
Náhradní filtry do filtrační konvice v sadě
3 ks
(6)
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
130 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Odkládací stolky v sadě Viborg
2 ks, šedé, ø 48 cm, výška 48 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
2 031 Kč
s kódem
2 389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Opviq lights
Nástěnné svítidlo Stiva
V bronzové barvě, kovové, s ohybatelnou konstrukcí, 14x21x28 cm
(6)
Skladem
876 Kč
s kódem
1 031 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
188
189
190
...
673
Načíst další