Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 284 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Vitaus
Běhoun Ocean Drive
Pratelný, syntetický, bez vlasu, modrý/ve zlaté barvě, 80x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
960 Kč
s kódem
1 129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Tefal
Pánev Simply Clean Red B5673253
S poklicí/s nepřilnavým povrchem, ø 24 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Universal
Koberec Picasso
Syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 80x150 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
1 039 Kč
s kódem
1 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Koberec Life
Syntetický, shaggy, černobílý, 160x230 cm
(6)
Skladem
2 672 Kč
s kódem
3 144 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (6)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Larsson Geo
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem, žluté, 135x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
577 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Hanse Home
Rohožka Geometric Hello
Z kokosového vlákna, v přírodní barvě, 45x75 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Styler
Rámeček Prague
12x17 cm, stojací/na zeď, ve zlaté barvě, na fotku 10x15
(6)
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Na dvoulůžko, bavlněné, bílé, 180x290 cm
(6)
Skladem
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Ego Dekor
Vánoční ozdoby v sadě
2 ks, textilní, 13 cm
(6)
Skladem
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
295 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Roger la Borde
Betlém Pop & Slot
(6)
Skladem
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Rolser
Nákupní taška I-Max Tweed 2 Logic
Na kolečkách, 43 l
(6)
Skladem
Poslední kousky
1 951 Kč
s kódem
2 295 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Orion
Sušák na prádlo Linda
Červený, kovový, délka sušicí plochy 18 m
(6)
Skladem
Poslední kousky
529 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Penelope
Šedá, 45x75 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Dr. Oetker
Forma na chleba White Christmas Baking
35,5 x 12 cm, kov
(6)
Skladem
Poslední kousek
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Dakls
Obal na květináč Natural
Betonový, bez odtokového otvoru, ø 13 cm, výška 10 cm
(6)
Skladem
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Moderna
Omyvatelný, z PVC, s ornamentem, hnědý, 140x240 cm
(6)
Skladem
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Curver
Potravinové krabičky v sadě Vedo
4 ks, světle šedé, 750 ml
(6)
Skladem
151 Kč
38 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (5)
-15 % s kódem
Vitaus
Běhoun Yellowstone
Pratelný, syntetický, bez vlasu, 80x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
1 079 Kč
s kódem
1 269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Jerry Fabrics
Dětská deka Sonic
Fleecová, s potiskem, 100x150 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
173 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mepal
Dětský svačinový box L.O.L. Surprise
S vidličkou, plastový, tmavě růžový, 750 ml
(6)
Skladem
Poslední kousky
281 Kč
s kódem
330 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Doba hoření 30 h, ø 7 cm, výška 14 cm
(6)
Skladem
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl Mandala Tiles
Patchwork/s ornamentem, 45x140 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Kupol
Hnědá, plastová, LED, na baterky, s časovačem, ø12,5x17,5 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
577 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Dakls
Vánoční ozdoba Star
Plastová, 11,5 cm
(6)
Skladem
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
LotusGrill
Steak & pizza kámen XL
Kamenný, výška 6 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
2 189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Hanse Home
Rohožka Optik
Plastová, černá, 45x75 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
329 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Green Gate
Talíř
Ø 26 cm, porcelánový, bílý/modrý
(6)
Skladem
Poslední kousky
700 Kč
s kódem
823 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Vitaus
Koberec Spilled Coffee
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, hnědý/ve zlaté barvě, ø 100 cm
(6)
Skladem
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Retro
2 ks, froté, z bio bavlny, zelené, 40x55 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
365 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Koberec Life
Syntetický, shaggy, tyrkysový, 60x110 cm
(6)
Skladem
452 Kč
s kódem
532 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (7)
sada 12 ks
Hendi
Lžičky na zmrzlinu v sadě Profi Line
12 ks, nerezové, ve stříbrné barvě
(6)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
24 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
WMF
Naběračka Profi Plus
(6)
Skladem
Poslední kousek
595 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sollux
Bodové svítidlo Ludwik
V přírodní barvě, z masivního dřeva, s ohybatelnou konstrukcí, 10x10x20 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
605 Kč
s kódem
712 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 20 ks
Green Gate
Ubrousky v sadě Kylie
20 ks, papírové, s puntíky, 25x25 cm
(6)
Skladem
135 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Miuform
Rohová pohovka Scandic Lagom
Rozkládací/s úložným prostorem, pravý roh/do L, béžová, čtyřmístná, šířka 242 cm, hloubka 202 cm, hloubka sedáku 50 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
27 499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (6)
-15 % s kódem
House Nordic
Zrcadlo Madrid
Stojací, 40x150 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
3 063 Kč
s kódem
3 604 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Flair Rugs
Koberec Glow
Ručně tkaný, vlněný, s nízkým vlasem, okrově žlutý/béžový, 120x170 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
5 923 Kč
s kódem
6 968 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Bonami Selection
Dětské povlečení Dogs
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, modré, bavlněné, 140x200 cm
(10)
Skladem
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Polštář Quilted Comfort Embossed
2 ks, na spaní, 74x48 cm
(10)
Skladem
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
480 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Koberec Unique
Pratelný, syntetický, bez vlasu, s třásněmi, šedý, 160x230 cm
(10)
Skladem
3 076 Kč
s kódem
3 619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě
3 ks, bavlněné, zelené, 50x70 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
280 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
110 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Orion
Podnos Mango
22x31 cm, servírovací, dřevěný
(10)
Skladem
Poslední kousky
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Obscure
Zatemňovací, závěsný systém tyč, z mikrovlákna, v cihlové barvě, 140x260 cm
(10)
Skladem
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Sprchový závěs Vitamine
Modrý, 180x200 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
237 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Wenko
Sprchová hadice
Ve stříbrné barvě, 175 cm
(10)
Skladem
560 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Universal
Koberec Alpaca Liso
Syntetický, shaggy, světle šedý, 60x100 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
631 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Bigso
Organizér do šuplíku Paper Laminate
Kartonový, 35,5x17,5 cm, výška 10 cm
(10)
Skladem
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Koberec Life
Syntetický, shaggy, kulatý, béžový, ø 80 cm
(10)
Skladem
427 Kč
s kódem
502 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Průměr (4)
1
...
189
190
191
...
673
Načíst další