Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 641 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-15 % s kódem
Joseph Joseph
Kráječ Multi-Prep Mini
Univerzální, z nerezové oceli
(3)
Skladem
419 Kč
s kódem
493 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Light & Living
Závěsné svítidlo Itela
Béžové, látkové, ø28x40 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
2 465 Kč
s kódem
2 900 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Počet světelných zdrojů (4)
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Stolní lampa Mush
Ve zlaté barvě, kovová, ø25x34 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
3 838 Kč
s kódem
4 515 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
House Nordic
Obal na květináč Meda
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 19 cm, výška 17,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Miuform
Taburet Miuf
Z textilie bouclé, šedý, šířka 68 cm, hloubka 64 cm, výška 36 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
3 947 Kč
s kódem
4 644 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Casa Selección
Zrcadlo
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 2x, 16x23 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Sass & Belle
Dětská lahev Sausage Dog
Cestovní, nerezová/kovová, světle modrá/hnědá, 425 ml
(3)
Skladem
467 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Sklenice Misa
560 ml
(3)
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní židle v sadě Swan
2 ks, čalouněné, z textilie bouclé, bílé
(3)
Skladem
8 839 Kč
s kódem
10 399 Kč bez kódu
5 200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
House Nordic
Odkládací stolek Delia
V přírodní barvě, ø 43 cm, výška 34 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 386 Kč
s kódem
1 630 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Koupelnový organizér Modest
Na vatové tampony, skleněný, béžový, ø 10,5 cm, výška 6 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
s kódem
1 069 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Universal
Koberec Routa
Syntetický, se střední délkou vlasu, krémový, 140x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 695 Kč
s kódem
2 119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Komoda
S posuvnými dveřmi, z dubového dřeva, povrchová úprava: lak, v přírodní barvě, šířka 100 cm, výška 70 cm, hloubka 40 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
14 704 Kč
s kódem
17 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Universal
Koberec Beruti
Syntetický, s nízkým vlasem, šedý/béžový, 133x190 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
2 695 Kč
s kódem
3 369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Bigso
Úložné boxy v sadě Inge Paper Laminate
3 ks, s víkem, kartonové, béžové, 31x47x15 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle
Čalouněná, z umělé (eko) kůže, pololesklá, tmavě šedá
(3)
Skladem
Poslední kousek
6 898 Kč
s kódem
8 115 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódem
YAMAZAKI
Organizér na kořenky Tower
Kovový, černý, 38x16 cm, výška 49 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
2 974 Kč
s kódem
3 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Actona
Konferenční stolek Barossa
S deskou v dekoru mramoru, bílý, 55x110 cm, výška 45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
1 691 Kč
s kódem
1 989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Premium
-15 % s kódem
Teulat
Noční stolek Totem
Tiché dovírání, antracitový, 50x36,5 cm, výška 55 cm
(3)
Skladem
6 892 Kč
s kódem
8 108 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-15 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Vnitřní a venkovní běhoun Nova 1201
Pratelný, syntetický, s nízkým vlasem, béžový, 80x250 cm
(3)
Skladem
1 546 Kč
s kódem
1 819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (7)
-15 % s kódem
Plaček Pet Products
Dóza na pamlsky Dog Fantasy
Bílá, ø 13,5 cm, výška 21,5 cm, 1,5 l
(3)
Skladem
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Dětský koberec Kids
Syntetický, se střední délkou vlasu, růžový/šedý, 140x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 912 Kč
s kódem
2 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Non-Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, béžové, 185x200 cm
(3)
Skladem
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
Premium
-15 % s kódem
Zone
Odpadkový koš Nova One
Nášlapný, plastový, oranžový, 3 l
(3)
Skladem
Poslední kousek
1 588 Kč
s kódem
1 868 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-15 % s kódem
Miuform
Rohová pohovka Charming Charlie
Rozkládací/s úložným prostorem, pravý roh/do "U", světle šedá, vícemístná, šířka 302 cm, hloubka 200 cm, hloubka sedáku 58 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
35 241 Kč
s kódem
41 460 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (7)
+ Materiál čalounění (2)
-15 % s kódem
Star Trading
Dětské noční světlo Whale
Bílé, silikonové, LED, na baterky, s možností volby barvy/s časovačem, 11x17x9,5 cm
(3)
Skladem
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Silky Soft
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, saténové, černé, 150x200 cm
(3)
Skladem
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Miuform
Podnožka Dazzling Daisy
Tmavě modrá, šířka 50 cm, hloubka 50 cm, výška 43 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
5 248 Kč
s kódem
6 174 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Strawberry Frills
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, růžové, 200x200 cm
(3)
Skladem
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Frozen "Sky"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
537 Kč
s kódem
632 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dekorační polštář Asu
S příměsí bavlny, hnědý, 50x50 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Koberec Fluffy
Syntetický, shaggy, šedý, 120x170 cm
(3)
Skladem
1 402 Kč
s kódem
1 649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (6)
-15 % s kódem
Bigso
Organizér Ingrid Restore Paper Laminate
Zásuvkový, kartonový, 25,5x16 cm, výška 20,5 cm
(3)
Skladem
552 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Love Story
Škrabadlo pro kočky Jute Rope
Z juty, v přírodní barvě, ø 30 cm, výška 40 cm
(3)
Skladem
594 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
simplehuman
Stojan na papírové utěrky
Ocelový, matně černý, 18x21 cm, výška 38 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
2 039 Kč
s kódem
2 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Koberec Hawaii
Syntetický, se střední délkou vlasu, modrý/šedý, 160x230 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
3 482 Kč
s kódem
4 096 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Micadoni
Rohová pohovka Kendal
Sametová, levý roh/s lenoškou, voděodolná/vhodné pro mazlíčky, béžová, trojmístná, šířka 256 cm, hloubka 173 cm, hloubka sedáku 67 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
41 564 Kč
s kódem
48 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
YAMAZAKI
Přídavná polička Tosca
Kovová, bílá/v přírodní barvě, 30,5x14 cm, výška 14 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
867 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Zone
Háček Ume
Nástěnný, hliníkový, šedozelený
(3)
Skladem
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Šálek Latina
Keramický, na cappuccino/s podšálkem, světle růžový, 220 ml
(3)
Skladem
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 5 ks
Bredemeijer
Misky v sadě Jara
5 ks, servírovací, porcelánové, 150 ml, ø 12 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
152 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Závěsy v sadě Clarence Floral
2 ks, závěsný systém tyč, s květinovými vzory, zelené/růžové, 168x183 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 172 Kč
s kódem
1 379 Kč bez kódu
690 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mauro Ferretti
Zrcadlo Osaka
Nástěnné, 79x86,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
3 918 Kč
s kódem
4 609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Malerifabrikken
Obraz Sand shadows
32,5x42,5 cm, ručně malovaný, s rámem
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 291 Kč
s kódem
1 519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Star Trading
Světelný řetěz Serie LED
Černý, plastový, LED, do zásuvky, IP44, délka 12 m
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 478 Kč
s kódem
1 739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Love Story
Hračka pro psa Raccoon
Látková, světle šedá
(3)
Skladem
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 6 ks
Hermia
Skleničky v sadě
6 ks, 50 ml, na panáky
(3)
Skladem
Poslední kousek
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
60 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Umbra
Šperkovnice Stowit
Dřevěná, 15x17 cm, výška 11 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
1
...
234
235
236
...
681
Načíst další