Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 481 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Ayyildiz Carpets
Koberec Joy 1400
Pratelný, syntetický, s nízkým vlasem, hnědý, 80x150 cm
(2)
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (8)
Premium
Bloomingville
Vánoční ozdoby v sadě Elijah
2 ks, z polyresinu, 12 cm
(2)
Skladem
669 Kč
335 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, antracitové, 180x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
Premium
Kave Home
Háčky v sadě Nadua
3 ks, nástěnné, z bukového dřeva, v přírodní barvě
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 078 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Markslöjd
Nástěnné svítidlo Metro
Bílé, kovové, 15,5x16x25 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 144 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Orbella
Pratelná, bílá/ve stříbrné barvě, 45x75 cm
(2)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
House Nordic
Podsedák Lambskin
Z umělé kožešiny, 40x40 cm
(2)
Skladem
305 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Casa Selección
Umělá větvička White Bell Flower
Ø 20 cm, výška 34 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
179 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Squid Lighting
Stojací lampa Owl
Ve zlaté barvě, z opálového skla, IP40, ø32x130 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
6 049 Kč
Do košíku
Do košíku
GTV
Žárovka LED
GU10, 3000 K, 12,5 W, ø 11 cm
(2)
Skladem
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mila Home
Koberec Optic
Pratelný, syntetický, bez vlasu, s třásněmi, růžový/šedý, 160x230 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
3 439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
douceur d'intérieur
Koberec Shira
Jutový, bouclé, bez vlasu, s třásněmi, kulatý, bílý/v přírodní barvě, ø 120 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Ayyildiz Carpets
Běhoun Pompei 1613
Pratelný, syntetický, s nízkým vlasem, šedobéžový, 80x250 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (7)
knor
Zrcadlo Sylwia
Nástěnné, 57x77 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Rotho
Organizér do lednice Cauma
Plastový, výška 3 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
205 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (7)
sada 6 ks
Duralex
Sklenice v sadě Empilable
6 ks, 160 ml
(2)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
40 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Povlečení Santana
Na dvoulůžko/prodloužené, na patentku, bavlněné, s geometrickým vzorem, béžové, 240x220 cm
(2)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Hanse Home
Koberec Gloria Cavallo
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, šedý, ø 120 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 363 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Karup
Futonová matrace Traditional
80x200 cm, extra tvrdá, černá, tloušťka 13 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
6 470 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (7)
Flair Rugs
Koberec Reid
Pratelný, syntetický, s příměsí recyklovaných vláken, bez vlasu, modrý/fialový, 80x150 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Kave Home
Sedací vak Adara
Se snímatelným potahem, bílý, ø 50 cm, váha 2,5 kg
(2)
Skladem
Poslední kousek
2 359 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Esschert Design
Konvička na zalévání George
Plastová, 1,325 l
(2)
Skladem
909 Kč
455 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Mette Ditmer Denmark
Koupelnová předložka Geo
Pratelná, tmavě zelená, 50x80 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Povlečení Cosy Sherpa Check
Na dvoulůžko, na knoflíky, nežehlivé/teplé, s beránkem, kostkované, hnědé, 200x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Ayyildiz Carpets
Běhoun Joy 1400
Pratelný, syntetický, s nízkým vlasem, hnědý, 80x250 cm
(2)
Skladem
1 205 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (8)
Markslöjd
Elektrický svícen Melissa
Šedý, z masivního dřeva, do zásuvky, 47x5x36 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
douceur d'intérieur
Záclony v sadě Haltona
2 ks, závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, krémové, 60x90 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
145 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Mette Ditmer Denmark
Koupelnová předložka Geo
Pratelná, krémová, 50x80 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Zone
Ručník Time
Froté, bavlněný, světle šedý, 30x30 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
LEIFHEIT
Mop Rotation Disc Mop (EVO)
Rotační, s kbelíkem
(2)
Skladem
865 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Aerárium
Ø 30 cm, výška 44 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 519 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Koupelnová předložka Inu
Pratelná, hnědá, 50x80 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Flair Rugs
Koberec
Oboustranný/ručně tkaný, syntetický, s příměsí juty, bouclé, bez vlasu, šedý, 60x110 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Butter Kings
Prostírání v sadě Christmas Deco
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, 35x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
539 Kč
Do košíku
Do košíku
Sirius
Vánoční světelná dekorace Hannah
Zelená, skleněná, LED, na baterky, ø1,5x12 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Umbra
Nástěnný věšák Melody
Hliníkový, bílý/v přírodní barvě, šířka 43 cm, výška 13 cm, hloubka 8 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
789 Kč
Do košíku
Do košíku
Hanse Home
Koberec Fancy
Syntetický, s nízkým vlasem, světle šedý, 80x150 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
811 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, tmavě šedé, 120x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (6)
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Quick Dry
4 ks, rychleschnoucí, bavlněné, tmavě růžové, 30x30 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
42 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
Maximex
Náhradní potah na podsedák na WC Soft
Látkový, bílý
(2)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
Hermia
Dózy v sadě
3 ks, na potraviny/na mouku/na sypké potraviny, plastové, béžové
(2)
Skladem
679 Kč
226 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Roleta Forelista
Textilní, antracitová, 90x180 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
LEGO®
Penál City Go Big
Látkový
(2)
Skladem
Poslední kousek
247 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Nattiot
Dekorační polštář Josephine
Bavlněný, šedý, 60x60 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 829 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Utěrka Comptoir
Bavlněná, zelená, 50x70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
Zone
Ručník Time
Froté, bavlněný, šedobéžový, 30x30 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
136 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Roba
Přebalovací podložka Strenenzauber
Bílá, 75x85 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Prostěradlo a povlak na polštář v sadě
Napínací, na dvoulůžko, z bavlny Renforcé, šedé, 180x200 cm
(2)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
428
429
430
...
677
Načíst další