Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Akce a slevy
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 441 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
BonBistro
Talíř Basic White
Ø 27 cm, porcelánový, bílý
(1)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Woodman
Konferenční stolek Curved
V dekoru dubu, černý, 60x130 cm, výška 39 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
10 499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Teulat
Jídelní stůl Cep
V dekoru dubu, ø 65 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
11 815 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Rowico
Jídelní stůl Brooklyn
Rozkládací, z dubového dřeva, 95x220 cm, délka po rozložení 320 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
28 399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Premium
Wigiwama
Dětský sedací vak Bear
Z textilie bouclé, se snímatelným potahem, růžový, šířka 60 cm, hloubka 70 cm, váha 2 kg
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Kave Home
Sošky v sadě Arif
2 ks, kamenné, 15x7 cm, výška 23 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 808 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Joseph Joseph
Set prkének a nožů se stojanem Folio Icon Plus
Se stojánkem, plastový, 32 x 10 cm
(1)
Skladem
3 049 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Koberec Golden Leaves
Pratelný, syntetický, bez vlasu, světle modrý/ve zlaté barvě, 160x230 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Kalune Design
Knihovna Step
V dekoru borovice, z MDF, povrchová úprava: melamin, v přírodní barvě, šířka 80 cm, výška 168,5 cm, hloubka 28 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 514 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Bizzotto
Umělá monstera Philodendron
Ø 60 cm, výška 120 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Costa Nova
Talíř Vila
Dezertní , ø 21 cm, z kameniny, modrý/béžový
(1)
Skladem
366 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (4)
Premium
Teulat
Noční stolek Arista
Závěsný, tiché dovírání, v dekoru dubu, zelený, 50x35 cm, výška 16 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 642 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Ayyildiz Carpets
Vnitřní a venkovní koberec Timber 1402
Pratelný, syntetický, bez vlasu, hnědý, 140x200 cm
(1)
Skladem
2 639 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (8)
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Bluey
Do postýlky, oboustranné, na zip, modré, bavlněné, 100x135 cm
(1)
Skladem
346 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Vialli Design
Sklenice v sadě Mia
2 ks, 400 ml, z borosilikátového skla
(1)
Skladem
279 Kč
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kave Home
Zrcadlo Marco
Nástěnné, 30x100 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 808 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Ayyildiz Carpets
Vnitřní a venkovní koberec Desert 1301
Pratelný, syntetický, bez vlasu, šedý, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 826 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
Trio
Nástěnné svítidlo Cosima
Slonovinové, kovové, s ohybatelnou konstrukcí, 54x16x15 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 059 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Vialli Design
Sklenice v sadě Livio
2 ks, 350 ml, z borosilikátového skla
(1)
Skladem
232 Kč
116 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Rojaplast
Markýza
Béžová, 200x145 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 450 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Zahradní jídelní stůl Disc
Kovový, skládací, kulatý, černý, ø 70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
7 049 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Držák na ručníky Fixeo
Bez vrtání, kovový, matně černý, 40x10 cm, výška 5 cm
(1)
Skladem
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Wenko
Tyč na sundavání oblečení Herkules
Kovová/plastová, černá, 3x1 cm, výška 76 cm
(1)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Umělá rostlina Pachira
Ø 70 cm, výška 180 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
2 881 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Cestovní hrnek
350 ml, z nerezové oceli, světle růžový
(1)
Skladem
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Ayyildiz Carpets
Koberec Art 1121
Syntetický, s nízkým vlasem, světle růžový, 160x230 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (5)
Flair Rugs
Koberec Eric Checkboard
Ručně tkaný, syntetický, s příměsí vlny, bez vlasu, krémový/v přírodní barvě, 200x300 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
11 049 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Umbra
Garnýž Cappa
Roztažitelná, ocelová, ve zlaté barvě, 168 - 305 cm
(1)
Skladem
1 479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Zone
Kelímek na zubní kartáčky Ume Brass
Z nerezové oceli, v mosazné barvě, ø 8 cm, výška 10 cm
(1)
Skladem
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Na prodejně
Wenko
Koupelnová skříňka Fondi
Nízká, z masivu akácie, povrchová úprava: lak, matná, černá/v přírodní barvě, šířka 67,5 cm, výška 86 cm, hloubka 35,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 324 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Mila Home
Koberec Puddle
Pratelný, syntetický, bez vlasu, krémový/tyrkysový, 80x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, tmavě růžové, 2x malý ručník (30x30)
(1)
Skladem
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
Na prodejně
Støraa
Křeslo Elza
Houpací, zelené, výška zadní opěrky 62 cm, výška sedáku 48 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
6 499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Povlečení Angelia
Na dvoulůžko/prodloužené, na patentku, mušelínové, oranžové/hnědé, 240x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Ayyildiz Carpets
Koberec Pompei 1613
Pratelný, syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 160x230 cm
(1)
Skladem
2 970 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (7)
Premium
Kave Home
Jídelní křeslo Nelida
S područkami, čalouněné, žinylkové, matné, béžové
(1)
Skladem
Poslední kousek
6 888 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Komoda Abilen
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: dýha/povrchová úprava: lak, v přírodní barvě, šířka 90 cm, výška 75 cm, hloubka 36 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
13 676 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Gingko
Budík Lumos Ash
Digitální, 4x15 cm, výška 9 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 109 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
ELTAP
Rohová pohovka Ferucce
Sametová, polohovací/rozkládací/s úložným prostorem, levý roh/do L, vhodné pro mazlíčky, tmavě šedá, čtyřmístná, šířka 276 cm, hloubka 200 cm, hloubka sedáku 53 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
47 436 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (2)
Jen na Bonami
Bigso
Organizéry do šuplíku v sadě Emma Paper Laminate
5 ks, kartonové
(1)
Skladem
649 Kč
Do košíku
Do košíku
Curver
Úložný box Kaya
S víkem, z recyklovaného plastu, starorůžový, objem 20 l, 30x38x21 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
Premium
Bloomingville
Miska Hezha
Na polévku, z kameniny, zelená, 460 ml, ø 13 cm
(1)
Skladem
589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Sollux
Bodové svítidlo Gleam
Krémové, hliníkové, s ohybatelnou konstrukcí, ø19,5x18 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 930 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Vipack
Dětská postel Forrest
90x200 cm, vyvýšená, s roštem, z bukového dřeva, povrchová úprava: lak, v přírodní barvě
(1)
Skladem
Poslední kousek
12 199 Kč
Do košíku
Do košíku
Kalune Design
Konferenční stolek Sable
V dekoru dubu, v přírodní barvě, 60x119 cm, výška 40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 098 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Tvar (2)
Premium
Bloomingville
Šálek Imogen
Kameninový, béžový, 175 ml
(1)
Skladem
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Marckeric
TV stolek Diora
Kovový, povrchová úprava: práškový lak, tmavě modrý, šířka 160 cm, výška 50 cm, hloubka 35 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
5 833 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
sada 4 ks
Orion
Talíře v sadě Statek
4 ks, ø 27 cm, keramické, krémové
(1)
Skladem
Poslední kousek
609 Kč
152 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
1
...
430
431
432
...
676
Načíst další