20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 021 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Actona
Pohovka Ria
Sametová, zelená, dvoumístná, šířka 150 cm, hloubka 78 cm, hloubka sedáku 55 cm
(4)
Doručíme od 21. 10. 2026
14 799 Kč
s kódem
18 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Christmas Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, červené/bílé, 200x200 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Vipack
Dětská postel Billy
90x200 cm, s roštem, povrchová úprava: lak/povrchová úprava: barva, zelená
(4)
Doručíme od 19. 10. 2026
6 155 Kč
s kódem
7 694 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Zuiver
Kancelářská židle OMG
Čalouněná, pojízdná/s nastavitelnou výškou/otočná, koňakově hnědá, nosnost 120 kg, výška sedáku 44-56 cm
(4)
Doručíme od 15. 10. 2026
8 786 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Universal
Vnitřní a venkovní koberec Samara
Syntetický, s nízkým vlasem, 80x150 cm
(4)
Doručíme od 29. 10. 2026
951 Kč
s kódem
1 189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Tescoma
Strojek na těstoviny Delicia
Žlutý, z nerezové oceli
(4)
Skladem
Poslední kousky
1 499 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Patch
Manšestrový, hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(4)
Doručíme od 6. 11. 2026
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Koberec Unique
Pratelný, syntetický, bez vlasu, s třásněmi, béžový, 80x150 cm
(4)
Doručíme od 14. 12. 2026
1 063 Kč
s kódem
1 329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Delicia
Omyvatelný, s PVC vrstvou, s potiskem, šedý/béžový, ø 160 cm
(4)
Doručíme od 21. 10. 2026
463 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Trio
Stolní lampa Treasure
Hnědá, z masivního dřeva, 12x12x16 cm
(4)
Doručíme od 23. 10. 2026
870 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Adeko
Dětská postel DMPB
80x200 cm, domečková/patrová, s roštem, z borovicového dřeva, povrchová úprava: bez ošetření/povrchová úprava: kartáčování, v přírodní barvě
(4)
Doručíme od 5. 11. 2026
10 159 Kč
s kódem
12 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (6)
+ Příslušenství (2)
Hendi
Naběračka na zmrzlinu
Z nerezové oceli
(4)
Doručíme od 16. 10. 2026
229 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
House Nordic
Křeslo Montana
S výpletem/dřevěné/bez čalounění, kožené, hnědé, výška zadní opěrky 57 cm, výška sedáku 39 cm
(4)
Doručíme od 16. 10. 2026
7 915 Kč
s kódem
9 894 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Flair Rugs
Koberec Mesmerise Natural
Ručně tkaný, vlněný, se střední délkou vlasu, kulatý, krémový, ø 160 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
3 399 Kč
s kódem
4 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Cosmopolitan Design
Pohovka Vienna
Béžová, trojmístná, šířka 200 cm, hloubka 92 cm, hloubka sedáku 55 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
20 574 Kč
s kódem
25 718 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, 60x100 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Football
Na jednolůžko, teplé/oboustranné, na knoflíky, světle šedé, fleecové, 135x200 cm
(7)
Skladem
655 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na jednolůžko, na patentku, bavlněný, bílý, 140x200 cm
(7)
Skladem
487 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Opviq lights
Nástěnné svítidlo Sihen
Ve zlaté barvě, kovové, s ohybatelnou konstrukcí, 30x50x15 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
791 Kč
s kódem
989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Ribbed
Manšestrový, hnědý, se snímatelným potahem, 40x40 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Opviq lights
Závěsné svítidlo Couper
Béžové/ve zlaté barvě, látkové, ø40x20 cm
(16)
Skladem
Poslední kousek
759 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Compactor
Držák na fén Bestlock Bath
Bez vrtání, kovový, ve stříbrné barvě, 15x14 cm, výška 22 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Green
30x40 cm, 2 ks, tištěné, s rámem
(8)
Doručíme od 18. 11. 2026
655 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
410 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Malerifabrikken
Obraz Abstract Birds
30x40 cm, tištěný, s rámem
(8)
Doručíme od 3. 11. 2026
919 Kč
s kódem
1 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Universal
Koberec Class
Syntetický, bez vlasu, oranžový, 160x230 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
1 599 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Green Decore
Venkovní polštář Canary
Červený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(9)
Skladem
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Actona
Vitrína Newcastle
Kovová, povrchová úprava: práškový lak, černá, šířka 80 cm, výška 180 cm, hloubka 40 cm
(9)
Doručíme od 21. 10. 2026
8 946 Kč
s kódem
11 182 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Marckeric
Noční stolek Pisco
Šedozelený, 40x35 cm, výška 53 cm
(21)
Skladem
2 012 Kč
s kódem
2 515 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Samolepka
Zrcadlová, na dveře/na zeď/na nábytek, 58x150 cm
(5)
Skladem
322 Kč
s kódem
403 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Actona
Kancelářská židle Cosmo
Čalouněná, pojízdná/s nastavitelnou výškou/s područkami/otočná, hnědá, nosnost 110 kg, výška sedáku 47-57 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
3 383 Kč
s kódem
4 229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Koš na prádlo Yessira
Z vodního hyacintu, v přírodní barvě
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 658 Kč
s kódem
2 072 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bobochic Paris
Dvoulůžková postel Oceane
180x200 cm, s roštem, čalouněná/z MDF, povrchová úprava: melamin, béžová/v přírodní barvě
(5)
Skladem
Poslední kousek
14 158 Kč
s kódem
17 697 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměr (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Crystal
50x70 cm, 2 ks, tištěné/s ručně malovanými prvky, na plátně
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 967 Kč
s kódem
2 459 Kč bez kódu
1 230 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tvilum
Pracovní stůl Paris
S bílou deskou, 74x130 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
7 039 Kč
s kódem
8 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
House Nordic
TV stolek Vita
Z MDF, povrchová úprava: melamin, černý, šířka 100 cm, výška 45 cm, hloubka 36 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 518 Kč
s kódem
1 897 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Zone
Organizér Pebble
Na psací potřeby, z cementu, 10x20 cm, výška 10 cm
(5)
Skladem
671 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Star Trading
Venkovní svítidlo Felix
Černé, plastové, LED, solární, 14x14x19 cm
(5)
Skladem
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Svícen Trudy
Kameninový
(5)
Skladem
Poslední kousky
421 Kč
s kódem
526 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Blomsterbergs
Pečící podložka
60 x 45 cm, silikonová
(5)
Skladem
Poslední kousky
566 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
My House
Povlečení Naomi
Na jednolůžko, na zip, krepové, světle šedé, 140x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Plaček Pet Products
Odpočívadlo pro kočky Magic Cat Valerie
Béžové, 60x80 cm, výška 121 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
3 818 Kč
s kódem
4 773 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 6 ks
SP TREND
Samolepicí panely v sadě Statuario Venato
6 ks, na zeď, 60x30 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
471 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
98 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Gingko
Reproduktor Tumbler
Bluetooth, bezdrátový
(5)
Skladem
Poslední kousky
967 Kč
s kódem
1 209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Rachel
4 ks, na zip, s potiskem, 55x55 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
879 Kč
s kódem
1 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
it's about RoMi
Závěsné svítidlo Marrakesh
Hnědé, kovové, ø34x34 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
2 215 Kč
s kódem
2 769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ochrana proti průvanu Antartic
Hnědá, 10x80 cm
(5)
Skladem
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Dakls
Obal na květináč Bird
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 11,5 cm, výška 10 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
129 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Love Story
Lízací podložka Anti Slip
Silikonová, tmavě šedá, 20x20 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
1
...
183
184
185
...
536
Načíst další