Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 231 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Blomus
Koš na prádlo Sahla M
Z umělé kůže, béžový, 67,5 l
(2)
Skladem
Poslední kousky
3 849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
sada 2 ks
Marckeric
Barové židle v sadě Maika
2 ks, s područkami, čalouněné, z umělé (eko) kůže, v cihlové barvě, výška sedáku 68 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
9 149 Kč
4 575 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Blomus
Krbové nářadí Ashi
5 ks, 22x22 cm, výška 76 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
6 725 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Podnos do vany Hanoi
Bambusový, v přírodní barvě, 70 cm
(2)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
douceur d'intérieur
Háčky v sadě Fixeo
2 ks, bez vrtání, kovové, matně černé
(2)
Skladem
149 Kč
75 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
Stanley
Termoska The IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Twilight
700 ml, z nerezové oceli, tmavě modrá
(2)
Skladem
1 139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Les Deglingos
Plyšové hračky v sadě Ptipotos Cassecou
2 ks, vhodný věk 0+, praní na 30 stupňů, výška 11 cm, délka 49 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 079 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
S|P Collection
Talíř Aquarel
Hluboký , ø 22 cm, z kameniny, béžový
(2)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Typ talíře (3)
Premium
Kave Home
Konferenční stolek Mosi
Z masivu munggur, v přírodní barvě, 60x90 cm, výška 32 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
16 802 Kč
Do košíku
Do košíku
Actona
Jídelní stůl Montreux
Rozkládací, s přídavnou deskou, v dekoru dubu, ø 115 cm, délka po rozložení 154 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
10 624 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (3)
Premium
LotusGrill
Sada na grilování
2 ks
(2)
Skladem
629 Kč
Do košíku
Do košíku
White Label
Stojací lampa Tokio
Černá, látková, s ohybatelnou konstrukcí, 168x50x210 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
6 471 Kč
Do košíku
Do košíku
Actona
Pracovní stůl Bahamas
V dekoru dubu, 60x120 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
2 374 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Police Octavia
V dekoru jasanu, z překližky, povrchová úprava: lak, matná, v přírodní barvě, šířka 90 cm, výška 20 cm, hloubka 16 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
3 083 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
sada 3 ks
Bloomingville
Vánoční ozdoby v sadě Peo
3 ks, textilní, 4 cm
(2)
Skladem
999 Kč
333 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Váza Zorya
Ručně vyrobená, skleněná, ve stříbrné barvě, ø 21 cm, výška 24 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 769 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville Mini
Dětská jídelní sada Agnes
3 ks, kameninová
(2)
Skladem
Poslední kousky
644 Kč
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
Mila Home
Koberec Summer Rain
Pratelný, syntetický, bez vlasu, 160x230 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
3 149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
Premium
Kave Home
Květináče v sadě Rotja
3 ks, z terakoty, s odtokovým otvorem, ø 47 cm, výška 57 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
7 129 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Flair Rugs
Běhoun Orelia Global
Pratelný, syntetický, bez vlasu, modrý, 60x230 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 629 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Talíř Fleur
Servírovací, z kameniny, modrý/béžový
(2)
Skladem
Poslední kousky
793 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Flair Rugs
Koberec Abstract Flow
Ručně tkaný, vlněný, s nízkým vlasem, 120x170 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
3 979 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Jen na Bonami
The Beds
Dvoulůžková postel Pola
180x200 cm, bez roštu, z dubového dřeva, povrchová úprava: olej, v přírodní barvě
(2)
Skladem
Poslední kousek
31 599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (3)
Dutchbone
Odkládací stolek Naia
Se skleněnou deskou, hnědý, ø 40 cm, výška 50 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
3 359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Lorena Canals
Koberec Kitchen Tiles Blue Sage
Pratelný/ručně tkaný, bavlněný, světle modrý/krémový, 120x160 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
3 879 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Odkládací stolek Finca
Keramický, oranžový/béžový, ø 28,5 cm, výška 42 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
2 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Karup
Noční stolek Grab It
Z borovicového dřeva, v přírodní barvě, 36,5x24 cm, výška 45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
3 999 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
ONA
Sklenice v sadě Cruse
2 ks, 370 ml, z borosilikátového skla
(2)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
260 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Lorena Canals
Dětský hrací koberec ABC Vintage Nude
Pratelný/ručně tkaný, bavlněný, kulatý, světle růžový, ø 150 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
3 826 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Good Morning
Dětské povlečení Robo
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, modré/béžové, bavlněné, 140x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Lorena Canals
Dětský koberec Bunny
Pratelný/ručně tkaný, bavlněný, světle šedý, 130x135 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
3 592 Kč
Do košíku
Do košíku
Sollux
Stropní svítidlo Orbital
Oranžové, z opálového skla, IP44, ø12x21 cm
(2)
Skladem
1 229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Tiseco Home Studio
Deka Ruby
Z umělé kožešiny, krémová, 150x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
2 249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Unique Furniture
Křeslo Calgary
Šedé
(2)
Skladem
Poslední kousek
8 799 Kč
Do košíku
Do košíku
Euromant
Deka Arizona
Šedá, 140x180 cm
(2)
Skladem
1 349 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Ikatis
Pratelná, bílá, 50x80 cm
(2)
Skladem
426 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Balvi
Miska Hungry Bird
Servírovací, keramická, žlutá/bílá, 250 ml, ø 16 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
674 Kč
Do košíku
Do košíku
Asiatic Carpets
Koberec Mirage Illusion
Syntetický, se střední délkou vlasu, modrý/krémový, 120x170 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
3 419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Na prodejně
Morsø
Váza Flame
Porcelánová, bílá, ø 21 cm, výška 23 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
2 119 Kč
Do košíku
Do košíku
Roba
Přebalovací pult Style
Z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, matný, bílý, šířka 60 cm, výška 10 cm, hloubka 73 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 372 Kč
Do košíku
Do košíku
Gardinia
Roleta Zeva
Bambusová, oranžová, 200x160 cm
(2)
Skladem
1 699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (7)
douceur d'intérieur
Deka Lynx
Z mikroplyše, béžová, 180x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 099 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Malerifabrikken
Obraz Gorgeous
52x72 cm, tištěný, s rámem
(2)
Skladem
Poslední kousky
2 649 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Orion
Pekáč Litina Smalt
Z litiny, 22x42,5 cm, maximální teplota 250 °C
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 989 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Printworks
Deník pro miminko One Step at a Time: A Book About the First Time in My Life
64 str.
(2)
Skladem
Poslední kousky
984 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Marckeric
Noční stolek Lani
V dekoru dubu, v přírodní barvě, 45x35 cm, výška 50 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
2 875 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Závěsné svítidlo Peralta
V terakotové barvě, kovové, ø15x39 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 813 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Kelímek na zubní kartáčky Mozie
Betonový, krémový, ø 8 cm, výška 10 cm
(2)
Skladem
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
195
196
197
...
545
Načíst další