Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 235 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Mazzini Sofas
Rohová pohovka Vanda
Žinylková, levý roh/s lenoškou, zelená, čtyřmístná, šířka 308 cm, hloubka 171 cm, hloubka sedáku 66 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
44 899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (4)
+ Velikost pohovky (2)
Universal
Vnitřní a venkovní koberec Lua
Syntetický, bez vlasu, zelený/krémový, 120x170 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
2 339 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Markslöjd
Stolní lampa Pop
Zelená, kovová, LED, s ohybatelnou konstrukcí, 15x25x39,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 542 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Unique Furniture
Konferenční stolek Yuba
Kovový, v terakotové barvě, 75x75 cm, výška 34 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
3 262 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Tvar (2)
Holm
Sada mlýnků na pepř a sůl
2 ks, v přírodní barvě, dřevěná
(2)
Skladem
795 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Jen na Bonami
sada 4 ks
Bonami Selection
Talíře v sadě Terra Rondo
4 ks, ø 22 cm, z kameniny, béžové
(2)
Skladem
769 Kč
192 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Orion
Jídelní sada Louka
Pro 6 osob, 18 ks, porcelánová, bílá/fialová
(2)
Skladem
2 999 Kč
Do košíku
Do košíku
ONA
Šálek Fika
Porcelánový, béžový, 170 ml
(2)
Skladem
219 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Villeroy&Boch
Běhoun Birka
Oboustranný/ručně tkaný, s příměsí juty, bouclé, bez vlasu, v přírodní barvě, 80x300 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
sada 2 ks
Bloomingville
Misky v sadě Anniversary
2 ks, na polévku, z kameniny, 500 ml, ø 13,5 cm
(2)
Skladem
909 Kč
455 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Tvilum
Komoda Naia
S posuvnými dveřmi, v dekoru dubu, z dřevotřísky, povrchová úprava: papír, matná, v přírodní barvě, šířka 119 cm, výška 76 cm, hloubka 50 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
5 199 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Podnos Rommu
36x51 cm, servírovací, dřevěný
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 782 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Luna
4 ks, čalouněné, v mentolové barvě
(2)
Skladem
Poslední kousky
9 399 Kč
2 350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
ONA
Košík na ovoce Flores
Ø 26,5 cm, kovový, šedý
(2)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
Bloomingville
Hrnek Paula
410 ml, keramický, růžový
(2)
Skladem
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Yes Everyday
Stojan na květiny Henley
Kovový, 42,5x47,5 cm, výška 60 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
929 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Harry Potter "Hedwig"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(2)
Skladem
599 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Stolní lampa Mansion
Bílá, keramická, ø31x48 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
3 482 Kč
Do košíku
Do košíku
S|P Collection
Máslenka Cyril
Porcelánová, zelená/slonovinová, 14,5x20 cm
(2)
Skladem
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Unique Furniture
Konferenční stolek Nola
Bílý, výška 45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
7 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Hübsch
Taburet Marshmellow
Světle zelený, ø 70 cm, výška 35 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
4 905 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
Kave Home
Obraz Basilisa
90x90 cm, ručně malovaný, na plátně
(2)
Skladem
Poslední kousky
2 981 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Stanley
Termoláhev IceFlow™ Bottle Fast Flow Rose Quartz
700 ml, z nerezové oceli, světle růžová
(2)
Skladem
1 169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Kave Home
Zahradní pohovka Nadin
Dvoumístná, béžová/v přírodní barvě, nosnost 130 kg, šířka 135 cm, výška 80 cm, hloubka 65 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
17 685 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Prkénko Blera
Servírovací, dřevěné, ø 30,5 cm
(2)
Skladem
932 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
sada 5 ks
Bredemeijer
Šálky v sadě Sara
5 ks, porcelánové, 200 ml
(2)
Skladem
679 Kč
136 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Mirrors and More
Zrcadlo Aurora
Nástěnné, s osvětlením, ø 60 cm
(2)
Skladem
2 903 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Akustický panel Parrot
90x120 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
3 409 Kč
Do košíku
Do košíku
Marckeric
Noční stolek Diora
Kovový, černý, 40x35 cm, výška 60 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
2 875 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Ayyildiz Carpets
Vnitřní a venkovní koberec Aruba
Syntetický, bez vlasu, šedý, 200x290 cm
(2)
Skladem
4 618 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Marckeric
Komoda Lilou
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: melamin, krémová/v přírodní barvě, šířka 180 cm, výška 80 cm, hloubka 40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
11 270 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
S|P Collection
Talíř Cyril
Servírovací, porcelánový, zelený/slonovinový
(2)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Typ talíře (4)
Meise Möbel
Dětská postel Cool
120x200 cm, rohová, s úložným prostorem, s roštem, manšestrová, s USB portem, modrá
(2)
Skladem
Poslední kousek
25 515 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměr (3)
+ Typ (2)
Bigso
Úložný box na oblečení Soft Storage XL
Látkový, šedý, 26x30x50 cm
(2)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bizzotto
Zahradní lehátko Hilde
Polohovací, kovové, zelené, nosnost 110 kg, šířka 65 cm, výška 102 cm, hloubka 200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
6 049 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Jen na Bonami
sada 4 ks
Bonami Selection
Misky v sadě Aura Vira
4 ks, na polévku/ramen, z kameniny, zelené, 1 l, ø 17 cm
(2)
Skladem
999 Kč
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Casa Selección
Košík na ovoce
Ø 30 cm, kovový, černý
(2)
Skladem
929 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Koberec Midnight Jungle
Pratelný, syntetický, bez vlasu, zelenomodrý, 160x230 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
3 529 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Ayyildiz Carpets
Vnitřní a venkovní koberec Desert 1302
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, béžový, ø 120 cm
(2)
Skladem
1 198 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Markslöjd
Závěsné svítidlo Piny
Béžové, kovové, ø35x26 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
3 489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
Rosendahl
Karafa Grand Cru Nouveau
1 l, skleněná, šedá
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 085 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Materasso
Dětská matrace Junior Relax 16
90x200 cm, s odnímatelným potahem/oboustranná/antialergenní, středně tvrdá/měkká, pěnová, tloušťka 16 cm, nosnost 100 kg
(2)
Skladem
Poslední kousky
5 049 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (3)
+ Tloušťka (2)
Premium
Kave Home
Stojací lampa Yuvia
Provazová, ø30x163 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
4 305 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
Rowico
Barové židle v sadě Alison
2 ks, otočné, čalouněné, béžové, výška sedáku 65 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
10 799 Kč
5 400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Kave Home
Váza Pria
Ručně vyrobená/vysoká, z papírmaše, krémová, ø 32 cm, výška 72 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
3 601 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 20 ks
Wenko
Ramínka v sadě Alessia
20 ks, kovová, šedá, délka 41 cm, výška 21,5 cm
(2)
Skladem
721 Kč
36 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Dětský koberec Tandani
Pratelný/ručně tkaný, bavlněný, se střední délkou vlasu, kulatý, slonovinový, ø 100 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 239 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Filumi
Závěs Velto 4 in 1
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, sametový, béžový, 200x250 cm
(2)
Skladem
1 229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (4)
1
...
194
195
196
...
546
Načíst další