Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 124 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Artsy Doormats
Rohožka William Morris Rose
Zelená/růžová, 50x80 cm
(1)
Skladem
1 079 Kč
s kódem
1 269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Casa De Engel
Organizér na kořenky
Otočný, plastový, 29,5x28 cm, výška 8,5 cm
(1)
Skladem
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Actona
Křeslo Asila
Relaxační, polohovací, béžové, výška zadní opěrky 55 cm, výška sedáku 48 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
8 117 Kč
s kódem
9 549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Rowico
Lavice Melfort
Z MDF, jídelní, v přírodní barvě, šířka 144 cm, hloubka 38 cm, výška 45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
6 537 Kč
s kódem
7 690 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Hammel Furniture
Jídelní stůl Meza
Rozkládací, s černou deskou, 100x210 cm, délka po rozložení 306 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
32 384 Kč
s kódem
38 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Vileda
Žehlicí prkno Total Reflect Ultimate M
S držákem na žehličku/s držákem na parní generátor/s nastavitelnou výškou, černé, 120x38 cm
(1)
Skladem
2 036 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Universal
Koberec Brenda
Syntetický, se střední délkou vlasu, v cihlové barvě/krémový, 160x230 cm
(1)
Skladem
4 239 Kč
s kódem
5 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Yes Everyday
LED lucerna Juny
Šedá, látková, LED, přenosná, solární, IP44, ø15,5x17 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Swing
Sametový, béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
House Nordic
Taburet Paisley
Z textilie bouclé, tmavě modrý, ø 48 cm, výška 38 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 776 Kč
s kódem
2 089 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Compactor
Úložný box na oblečení Granit
Vakuový/vyztužený, látkový, šedý, 56x56x16,5 cm
(1)
Skladem
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
WC štětka Illana
Keramická, matně černá, ø 8,5 cm, výška 38,5 cm
(1)
Skladem
623 Kč
s kódem
733 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Odkládací stolek Oru
Nerezový, v matně stříbrné barvě, ø 50 cm, výška 40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
5 749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Mepal
Mísa Chef It
Na šlehání, plastová, šalvějově zelená, ø 22 cm, objem 3 l
(1)
Skladem
Poslední kousky
627 Kč
s kódem
738 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dětská miska Nini
Keramická, modrá, ø 9 cm, objem 170 ml
(1)
Skladem
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Nástěnné svítidlo Malachi
Bílé/krémové, mramorové, ø20x25 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 305 Kč
s kódem
2 712 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
OYOY Living Design
Ubrus Nori
Bavlněný, s puntíky, hnědý, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 512 Kč
s kódem
1 779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Košík Lito
Drátěný, kovový, černý, ø 20 cm, výška 8 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Markslöjd
Závěsné svítidlo Soleil
Ve zlaté barvě, kovové, ø72x185 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
11 042 Kč
s kódem
12 990 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Brandani
Potravinová krabička
Šedá, 2,3 l
(1)
Skladem
Poslední kousky
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Universal
Koberec Libet
Syntetický, s nízkým vlasem, 160x230 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 599 Kč
s kódem
3 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Wenko
Kartáč na nádobí Moritz
(1)
Skladem
178 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Roba
Dětský polštářek Style
Plyšový, růžový, 32x28 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
503 Kč
s kódem
592 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Kato
2 ks, čalouněné, šedé/v přírodní barvě
(1)
Skladem
Poslední kousek
9 094 Kč
s kódem
10 699 Kč bez kódu
5 350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Orion
Stolička do sprchy
Kovová/plastová, bílá, výška 45,5 cm, nosnost 120 kg
(1)
Skladem
Poslední kousky
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Fischer & Honsel
Stropní svítidlo Straw
Černé, ratanové, 10,5x70x20,5 cm
(1)
Skladem
3 238 Kč
s kódem
3 809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Trio
Stropní svítidlo Clarimo
Matně černé, plastové, LED, přisazené, IP44, ø33x9 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 152 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Dětský závěs Mermaid
2 ks, závěsný systém tyč, modrý, 168x183 cm
(1)
Skladem
1 172 Kč
s kódem
1 379 Kč bez kódu
690 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Stolní lampa Mush
Ve zlaté barvě, kovová, LED, stmívatelná, IP44, ø15x20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 614 Kč
s kódem
1 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Stínidlo Pontos
V přírodní barvě, z juty, ø50x23 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
2 571 Kč
s kódem
3 025 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Love Story
Tunel Fluffy
Látkový, bílý
(1)
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Konferenční stolek Luppa
Z kaučukového dřeva, tmavě hnědý, 36x53 cm, výška 35 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
4 162 Kč
s kódem
4 896 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětský obrázek Numa
32x42 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Orion
Hrnec Litina
Na pečení, s pokličkou, litinový, 4 l, ø 23 cm, na indukci
(1)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Styler
Hodiny Joseph
Nástěnné, ø 36 cm
(1)
Skladem
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Závěsné svítidlo Ripple
Zelené, skleněné, ø20x27 cm
(1)
Skladem
2 156 Kč
s kódem
2 536 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Gingko
Budík Lumos Walnut
Digitální, 4x15 cm, výška 9 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 793 Kč
s kódem
2 109 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (3)
-15 % s kódem
Marckeric
Konferenční stolky v sadě Camelia
3 ks, šedé/v přírodní barvě, 60x110 cm, výška 42 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
5 439 Kč
s kódem
6 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Povlaky na polštáře v sadě Mabile
2 ks, bavlněné, na zip, strukturované, 50x50 cm
(1)
Skladem
799 Kč
s kódem
940 Kč bez kódu
470 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Stínidlo Nazli
Krémové, látkové, ø50x25 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 803 Kč
s kódem
2 121 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Váza Rona
Keramická, béžová, ø 10,5 cm, výška 19,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Talíř Yule
Ø 25,5 cm, z kameniny, krémový
(1)
Skladem
594 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Star Trading
Světelný řetěz Glow
Černý, skleněný, LED, do zásuvky, IP44, délka 360 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 6 ks
Ladelle
Misky v sadě Essentials
6 ks, servírovací, porcelánové, bílé
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 266 Kč
s kódem
1 489 Kč bez kódu
248 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětská kuchyňka Pippi
Vhodný věk 2+
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 527 Kč
s kódem
4 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Elle Decoration
Koberec Roya Violette
Ručně tkaný, jutový, bouclé, bez vlasu, s třásněmi, krémový, 80x150 cm
(1)
Skladem
3 193 Kč
s kódem
3 757 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-15 % s kódem
sada 24 ks
Vialli Design
Sada kořenek Vilagio
24 ks, skleněné
(1)
Skladem
621 Kč
s kódem
730 Kč bez kódu
30 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Universal
Koberec Mellow
Pratelný, syntetický, se střední délkou vlasu, bílý, 120x170 cm
(1)
Skladem
1 463 Kč
s kódem
1 829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
248
249
250
...
536
Načíst další