Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 160 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
WOOOD
Komoda Root
Z borovicového dřeva, hnědá, šířka 200 cm, výška 85 cm, hloubka 45 cm
Skladem
Poslední kousek
25 243 Kč
Do košíku
Do košíku
Støraa
Noční stolek Aurora
Tiché dovírání, černý, 55x45 cm, výška 66 cm
Skladem
Poslední kousky
7 399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Novinka
Bloomingville
Deka Cimmi
Z recyklované bavlny, červená/béžová, 130x160 cm
Skladem
Poslední kousky
793 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Mísa Linora
Na salát, keramická, bílá/modrá, ø 28 cm, objem 3,325 l
Skladem
Poslední kousky
2 079 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Hanse Home
Dětský koberec Luvy
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, ø 160 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 109 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Soška Soline
Keramická, 9x24 cm, výška 24 cm
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
ReCollector
Odpadkový koš Mini Box
Nástěnný, z recyklovaného plastu, bílý
Skladem
882 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
FABINI
Pánev na gril Lore
Kovová, výška 6 cm
Skladem
1 148 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Roba
Dětská komoda Sidney
S přebalovacím pultem, v dekoru dubu, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, matná, krémová/v přírodní barvě, šířka 110 cm, výška 98 cm, hloubka 75 cm
Skladem
Poslední kousky
7 216 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Malerifabrikken
Obraz Cover
88x118 cm, ručně malovaný, na plátně
Skladem
Poslední kousky
10 699 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Universal
Vnitřní a venkovní koberec Acra
Syntetický, bez vlasu, v přírodní barvě, 160x230 cm
Skladem
Poslední kousky
2 535 Kč
s kódem
3 169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Dětský závěs Ombre Rainbow Clouds
2 ks, závěsný systém tyč, s abstraktním vzorem, růžový/fialový, 168x183 cm
Skladem
Poslední kousky
1 379 Kč
690 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Brandani
Sklenice v sadě
6 ks, 350 ml
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
OYOY Living Design
Koš na prádlo Chess
Látkový, béžový/krémový
Skladem
612 Kč
Do košíku
Do košíku
Filumi
Závěs Calisto
Dimout/venkovní, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, krémový, 300x250 cm
Skladem
Poslední kousky
2 789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Premium
Bloomingville
Váza Vidia
Ručně vyrobená, skleněná, ø 13 cm, výška 18 cm
Skladem
1 589 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Bizzotto
Zahradní konferenční stolek Taylor
Hliníkový, skládací, 43x44 cm, výška 36 cm
Skladem
Poslední kousky
2 509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Bobochic Paris
Křeslo Celine
Žinylkové, oranžové, výška zadní opěrky 40 cm, výška sedáku 42 cm
Skladem
Poslední kousek
21 299 Kč
Do košíku
Do košíku
Rowico
Jídelní stůl Yumi
Rozkládací, v dekoru dubu, 90x190 cm, délka po rozložení 280 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
19 699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Micadoni
Rohová pohovka Kate
Sametová, levý roh/do L, voděodolná, zelená, čtyřmístná, šířka 252 cm, hloubka 220 cm, hloubka sedáku 74 cm
Skladem
Poslední kousek
53 028 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Roh a tvar (3)
Premium
sada 4 ks
Bitz
Misky v sadě Gastro Black/Mix
4 ks, servírovací, keramické, černé, 200 ml, ø 10 cm
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Brandani
Dětské hodiny Bear
Výška 34,5 cm
Skladem
Poslední kousky
779 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Zahradní konferenční stolek Yua
Kovový, kulatý, ø 80 cm, výška 35 cm
Skladem
Poslední kousek
9 975 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Novinka
Joseph Joseph
Odkapávač Extend Slim Steel
Nastavitelný, plastový, černý, 31x19 cm
Skladem
Poslední kousky
1 857 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Obraz Friday Evening
50x70 cm, tištěný, s rámem
Skladem
Poslední kousky
1 079 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Malerifabrikken
Obraz Sacred Silence 2
62x62 cm, 3D, s rámem/akustický
Skladem
Poslední kousek
6 149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Leitmotiv
Stolní lampa Grato
Okrově žlutá, kovová, ø25x33 cm
Skladem
2 729 Kč
Do košíku
Do košíku
Cosmopolitan Design
Pohovka Vienna
Sametová, na každodenní spaní/rozkládací, vhodné pro mazlíčky, růžová, trojmístná, šířka 214 cm, hloubka 102 cm, hloubka sedáku 64 cm
Skladem
Poslední kousek
58 399 Kč
Do košíku
Do košíku
Yes Everyday
Skříň Cambridge
Uzamykatelná, kovová, povrchová úprava: práškový lak, tmavě zelená, šířka 80 cm, výška 185 cm, hloubka 50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
7 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Zuiver
Stolní lampa Reader
Ve stříbrné barvě, kovová, s ohybatelnou konstrukcí, 22x66x37 cm
Skladem
Poslední kousky
3 094 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Zrcadlo Brandsby
Nástěnné, s dřevěným rámem, 60x120 cm
Skladem
3 529 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
ONA
Skleničky v sadě Bobbie
2 ks, 320 ml
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
385 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Novinka
Everbrand Sweden
Pohlcovač vlhkosti Absodry Duo Family Bag 6-series
Šedý
Skladem
Poslední kousky
629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Cosmopolitan Design
Rohová pohovka Belfast
Sametová, rozkládací/s úložným prostorem, do "U", voděodolná/vhodné pro mazlíčky, béžová, vícemístná, šířka 340 cm, hloubka 149 cm, hloubka sedáku 68 cm
Skladem
Poslední kousek
55 299 Kč
Do košíku
Do košíku
ESTE
Koberec Dune
Syntetický, se střední délkou vlasu, krémový, 120x170 cm
Skladem
1 699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
WOOOD
Odkládací stolek Ikem
Z masivu akácie, tmavě hnědý, 41x41 cm, výška 61 cm
Skladem
Poslední kousek
5 442 Kč
Do košíku
Do košíku
Yes Everyday
Kancelářská židle Hoboken
Čalouněná, pojízdná/s nastavitelnou výškou/s područkami/otočná/s bederní opěrkou, šedá, nosnost 110 kg
Skladem
4 679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bizzotto
Zahradní jídelní stůl Elias
Hliníkový, rozkládací, bílý/v přírodní barvě, 90x140 cm, délka po rozložení 200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
16 049 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Stojan na květiny Rabo
Kovový, 25x60 cm, výška 80 cm
Skladem
Poslední kousky
2 412 Kč
Do košíku
Do košíku
OYOY Living Design
Svícen Savi
Kamenný
Skladem
Poslední kousky
980 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Kave Home
Zahradní křeslo Alipa
Polstrované, tmavě šedé/béžové, nosnost 130 kg, šířka 92 cm, výška 72 cm, hloubka 88 cm
Skladem
13 119 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Vipack
Dětská postel Forrest
90x200 cm, s roštem, z dubového dřeva, povrchová úprava: lak, v přírodní barvě
Skladem
Poslední kousek
14 329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Příslušenství (2)
Premium
Kave Home
Jídelní křeslo Darice
Čalouněné, žinylkové, matné, béžové
(3)
Skladem
Poslední kousek
6 641 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Actona
Knihovna Braidwood
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: olej, v přírodní barvě, šířka 169 cm, výška 88 cm, hloubka 30 cm
Skladem
9 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Light & Living
Jídelní židle Eniola
Čalouněná, tmavě zelená
Skladem
Poslední kousek
4 819 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
noo.ma
Noční stolek Toopt
S poličkami, černý, 40x35 cm, výška 55 cm
Skladem
Poslední kousek
8 292 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-34 %
Micadoni
Pohovka Lupine - II. jakost
Sametová, šedá, voděodolná/vhodné pro mazlíčky, trojmístná, šířka 230 cm
Skladem
Poslední kousek
18 087 Kč
27 826 Kč
Do košíku
Do košíku
-35 %
Makamii
Pohovka Moana - II. jakost
Sametová, béžová, vhodné pro mazlíčky, trojmístná, šířka 232 cm
Skladem
Poslední kousek
22 489 Kč
34 599 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
330
331
332
...
536
Načíst další