Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Luxusní produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 104 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Linen Tales
Prostírání Evergreen Damask
Lněné, s abstraktním vzorem, 35x45 cm
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Premier Housewares
Koš na prádlo Pisces
Látkový, modrý, 54 l
(193)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Miska Jules
Na polévku, z kameniny, žlutá/bílá/černá, 300 ml, ø 13 cm
(9)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Oblíbené
Hanse Home
Koberec Terrain
Syntetický, s nízkým vlasem, modrý/béžový, 80x120 cm
(23)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
Esschert Design
Zahradní rukavice Denim
(1)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Casafina
Miska Taormina
Na polévku, z kameniny, modrá/tyrkysová, 650 ml, ø 15 cm
(15)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Zástěra
Bavlněná, modrá
(11)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Mepal
Dětská lahev Campus
Plastová, modrá, 600 ml
(1)
Skladem
Poslední kousek
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Mepal
Naběračka Chef It
Z nerezové oceli
(1)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Nahřívací polštářek Warmers
S výplní z levandule, béžový, 20x30 cm
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Tescoma
Rendlík Brava
Nerezový, 500 ml, ø 12 cm, na indukci
(1)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomsterbergs
Nástavce na zdobení Flower
Počet nástavců 7 ks
(2)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Držák na toaletní papír Orea Bamboo
Bez vrtání, Turbo-loc, bambusový, černý/v přírodní barvě, 8x16 cm, výška 4,5 cm
(22)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Háček Modo
Nástěnný, nerezový, v leskle stříbrné barvě
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Metaltex
Organizér na kořenky
Nástěnný, z nerezové oceli, černý, 36x8 cm, výška 45 cm
(110)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Metaltex
Držák na hrnky Tree
Ocelový, černý, ø 19 cm, výška 44 cm
(16)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Metaltex
Odkapávač Colonia Plus
Ocelový, šedý/ve stříbrné barvě, 48x30 cm
(283)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Záclona Milady
Voálová, závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, s květinovým vzorem, okrově žlutá, 140x280 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Závěs Occult
Zatemňovací, závěsný systém tyč, okrově žlutý, 135x240 cm
(222)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
Premium
sada 5 ks
Mette Ditmer Denmark
Háčky v sadě Hang-it
5 ks, nástěnné, kovové, oranžové
(3)
Skladem
479 Kč
96 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 6 ks
VDE Tivoli 1996
Podtácky v sadě Uncinetto
6 ks, papírové, ø 11 cm
Skladem
Poslední kousek
479 Kč
80 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Love Story
Pelíšek Softy
Pro psa, v petrolejové barvě, 77x58 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
sada 2 ks
Esschert Design
Květináče v sadě
2 ks, závěsné, plastové, ø 10 cm, výška 11 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
240 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Artevasi
Květináč Algarve
Plastový, s odtokovým otvorem, ø 31 cm, výška 20,5 cm
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Busy B
Plánovač
52 str.
Skladem
Poslední kousek
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Metaltex
Koupelnová polička Onda
Nástěnná, ocelová, ve stříbrné barvě
(113)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Esschert Design
Zahradní soška Hedgehog
Polyresinová
(9)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Brandani
Potravinová krabička
Šedá
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Attica Velvet Embroidered
2 ks, zakládací, 50x75 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
479 Kč
240 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Rex London
Prostírání Crochet
S příměsí bavlny, pratelné, ø 35 cm
(1)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Universal
Koberec Sprinty Cactus
Syntetický, bez vlasu, šedý, 52x100 cm
(231)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Hanse Home
Rohožka Striped
Z kokosového vlákna, v přírodní barvě, 45x75 cm
(10)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Casa Selección
Rohožka Trap
Z kokosového vlákna, 40x60 cm
(45)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Yes Everyday
Koberec Shaila
Ručně tkaný, jutový, bez vlasu, s třásněmi, v přírodní barvě, 60x90 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Styler
Rámeček Kyoto White
29x53 cm, na zeď, bílý, na fotku 10x10/na fotku 10x15/na fotku 13x18
(3)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Styler
Rámeček Venezia
36x46 cm, na zeď, šedý/v bronzové barvě, na fotku 30x40
(1)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Mepal
Dětská lahev Campus
Plastová, růžová, 600 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Sass & Belle
Termofor Strawberry
Růžový
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Cotton Sateen Oyster
2 ks, z bavlněného saténu, zakládací, 50x75 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
240 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Oblíbené
Vialli Design
Sada mlýnků na pepř a sůl Livio
2 ks, plastová
(63)
Skladem
Poslední kousek
479 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
SP TREND
Samolepicí panely v sadě Black Gold
6 ks, na zeď, 60x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
80 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
SP TREND
Samolepicí panely v sadě Carrara
6 ks, na zeď, 60x30 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
80 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Luckies of London
Archy samolepek v sadě Just Your Type
(2)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Costa Nova
Talíř Brisa
Servírovací, z kameniny, bílý/modrý/ve zlaté barvě
(18)
Skladem
Poslední kousek
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Talíř Jules
Ø 28,5 cm, z kameniny, žlutý/bílý/černý
(9)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Wenko
Dóza
1,4 l, na potraviny, skleněná, černá
(4)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
Tefal
Poklička Ingenio L9846253
Skleněná, ø 18 cm
(3)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
Blomus
Svícen Calma
Na čajovou svíčku, skleněný
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
485
486
487
...
669
Načíst další