Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Luxusní produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 038 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Kähler Design
Sklenice v sadě Hammershøi
4 ks, 370 ml
Skladem
Poslední kousky
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
222 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Váza Horizon
Skleněná, ø 8 cm, výška 26 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Lorena Canals
Dětský koš na hračky Cookie Jar
Látkový, s nápisem, světle modrý, ø 20x26 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
889 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Váza Nona
Porcelánová, světle šedá, 15,5x9 cm, výška 14 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
889 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Moulin Roty
Tahací hračka Goose
Dřevěná, vhodný věk 10m+
Skladem
Poslední kousek
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Tyč na sprchový závěs Era
Teleskopická, kovová, v leskle stříbrné barvě, 75 - 125 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Svíčka Valoa Autumn
Vonná, sojová, s vůní bergamotu, doba hoření 45 h, počet knotů 1 ks, ø 9,5 cm, výška 9 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Rojaplast
Vyvýšený záhon
Kov, 60x60 cm, výška 30 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Zahradní stolička
Zelená/hnědá, výška 40 cm
(51)
Skladem
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Mísa Pixie
Na salát, z kameniny, zelená, ø 28,5 cm, objem 3,4 l
(12)
Skladem
Poslední kousky
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Umbra
Odpadkový koš Woodrow
Kancelářský, zelený, 7,5 l
(5)
Skladem
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Candellux Lighting
Závěsné svítidlo Stones
Černobílé, z akrylátového skla , 17x20x120 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Koupelnová polička Compact
Teleskopická/rohová, plastová, černá
(2)
Skladem
Poslední kousky
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Esschert Design
Pítko pro ptáčky
32,5x32,5 cm, výška 5,5 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Metaltex
Regál na víno Barbera
Kovový, černý, počet lahví 50, černý, šířka 50 cm, výška 108 cm, hloubka 26 cm
(234)
Skladem
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Vitaus
Běhoun Versace
Pratelný, bavlněný, bez vlasu, hnědý, 77x200 cm
(273)
Skladem
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Hanse Home
Koberec Cucina
Syntetický, bez vlasu, šedý, 92x150 cm
(12)
Skladem
Poslední kousek
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Joseph Joseph
Stojan na pokličky a pánve DrawerStore
Plastový, šedý, 31x20 cm, výška 15 cm
(108)
Skladem
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Potah Falconera
76 cm, béžový
Skladem
755 Kč
s kódem
888 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Háčky v sadě Ponto
4 ks, nástěnné, hnědé
(72)
Skladem
888 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Vialli Design
Termokonvice Alessia
1 l, plastová, bílá/ve zlaté barvě
(3)
Skladem
755 Kč
s kódem
888 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Dávkovač mýdla Quadro
Bez vrtání, Vacuum-loc, plastový, černý, 340 ml, 10x7,5 cm, výška 16 cm
(10)
Skladem
755 Kč
s kódem
888 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Brabantia
Napařovací podložka na žehlení
Látková, světle šedá, 8x51 cm, výška 110 cm
(5)
Skladem
754 Kč
s kódem
887 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bitz
Sklenice v sadě Kusintha
4 ks, 280 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
751 Kč
s kódem
884 Kč bez kódu
221 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Oblíbené
PT LIVING
Odkapávač Linea
Kovový, černý/ve zlaté barvě, 49x32 cm
(57)
Skladem
883 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Compactor
Košík
Z mořské trávy, v přírodní barvě, ø 36 cm, výška 46 cm
(283)
Skladem
Poslední kousky
751 Kč
s kódem
883 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Polarchic
Termo, závěsný systém tyč, sametový, béžový, 140x260 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
750 Kč
s kódem
882 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Samaya
Závěsný systém tyč, strukturovaný, béžový, 140x240 cm
Skladem
Poslední kousky
750 Kč
s kódem
882 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
WC štětka Palena
Z polyresinu, hnědá, ø 12,5 cm, výška 37 cm
(27)
Skladem
750 Kč
s kódem
882 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Wenko
Stojan na mycí prostředky Heidi
Keramický, krémový, 10x19 cm, výška 21 cm
(4)
Skladem
750 Kč
s kódem
882 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Holm
Nůž
Na zeleninu, z nerezové oceli, rukojeť: dřevo
(4)
Skladem
750 Kč
s kódem
882 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Opviq lights
Stropní svítidlo Tramino
Černé/ve zlaté barvě, kovové, ø20x24 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
750 Kč
s kódem
882 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
YAMAZAKI
Stojan na šperky Tosca
Z dubového dřeva, ø 13 cm, výška 35,5 cm
(92)
Skladem
748 Kč
s kódem
880 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Wenko
Držák na ručníky Porto
Bez vrtání, Turbo-loc, z nerezové oceli, v matně stříbrné barvě, 40,5x5,5 cm, výška 7,5 cm
(1)
Skladem
748 Kč
s kódem
880 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tescoma
Odšťavňovač GrandChef
Černý, plastový, objem 800 ml
(3)
Skladem
Poslední kousky
880 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Esschert Design
Konvička na zalévání
Kovová, 1 l
(1)
Skladem
Poslední kousek
748 Kč
s kódem
880 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Kryt na sporák Pikant
Z PVC, s potiskem, 60x52 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
748 Kč
s kódem
880 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Kryt na sporák Slate
Z PVC, šedý, s abstraktním vzorem, 60x52 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
748 Kč
s kódem
880 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Držák na ručníky Porto
Nástěnný, z nerezové oceli, matně černý, 43x5 cm, výška 9,5 cm
Skladem
Poslední kousky
748 Kč
s kódem
880 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Brabantia
Struhadlo Tasty+
Univerzální
Skladem
Poslední kousky
748 Kč
s kódem
880 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Wenko
Dávkovač mýdla Idro
Keramický, antracitový, 330 ml, 8,5x9,5 cm, výška 16 cm
(9)
Skladem
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Miska Heikki
Na polévku, keramická, béžová, 860 ml, ø 19 cm
Skladem
Poslední kousek
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 4 ks
Good Morning
Ručníky v sadě Plain
4 ks, froté, bavlněné, béžové, 50x100 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-15 % s kódem
Bianca
Povlečení Ophelia Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s květinovým vzorem, bílé/modré, 135x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Zapékací mísa
21x33 cm, keramická, maximální teplota 250 °C
Skladem
Poslední kousky
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
JUNA
Osuška Nuance
Froté, s příměsí bambusu, s geometrickými vzory/kostkovaná, bílá/modrá, 70x140 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Sollux
Nástěnné svítidlo Surtur
Bílé/v přírodní barvě, z opálového skla, ø12x17 cm
Skladem
Poslední kousky
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Umbra
Koupelnový organizér Bellwood
Bílý, 30x20 cm, výška 23 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
312
313
314
...
532
Načíst další