Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Luxusní produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 096 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Kupol
Hnědá, plastová, LED, na baterky, s časovačem, ø12,5x17,5 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Závěs Everest
Závěsný systém tyč, s příměsí bavlny, kostkovaný, hnědý, 140x240 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Bloomingville
Svícny v sadě Reem
2 ks, kameninové
(2)
Skladem
679 Kč
340 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Obal na květináč Souri
Ručně malovaný, kameninový, bez odtokového otvoru, ø 15 cm, výška 12 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Villa Collection
Svícen Elv
Na čajovou svíčku, kameninový
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kave Home
Dóza Belor
Na potraviny, keramická, krémová
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Váza Kagetsu
Keramická, v terakotové barvě, 3x12 cm, výška 12 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Casa Selección
Vánoční figurka Vintage Car
Kovová, výška 8 cm
Skladem
Poslední kousek
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Váza Loha
Kovová, šalvějově zelená, ø 15 cm, výška 20 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Zilverstad
Rámeček Happy Baby
17x22 cm, stojací/na zeď, kovový, ve stříbrné barvě, na fotku 9x9
Skladem
Poslední kousek
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Svícen Batalio
Kovový
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Tescoma
Kráječ Handy
Na brambory, z nerezové oceli
(3)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Dětská termoska Periodic Table
Kovová, krémová/ve stříbrné barvě, 450 ml
(1)
Skladem
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Lavor Sira
Plastový, bílý/šedý, 8 l, 32,5x39 cm, výška 18 cm
(14)
Skladem
Poslední kousek
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Povlak na polštář Amber Bronze Stripes
Lněný, na zip, s pruhy, 40x40 cm
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Metaltex
Magnetická lišta
Nerezová, ve stříbrné barvě
(9)
Skladem
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Hübsch
Ručník Promenade
Froté, bavlněný, modrý/fialový, 50x100 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Mijolnir
Povlečení Larum
Na jednolůžko, na knoflíky, z bavlny Renforcé, s potiskem, modré/krémové, 140x200 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Dětská termoska Fairies in the Garden
Kovová, modrá, 280 ml
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Sunnylife
Nafukovací míč Ocean Treasure
Ø 32 cm
Skladem
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Sprchová tyč Classic
Nástěnná, s posuvným držákem, z nerezové oceli, v leskle stříbrné barvě, 70 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Karlsson
Hodiny Slope
Nástěnné, ø 20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
EGLO
Nástěnné svítidlo TOWNSHEND
Černé/v přírodní barvě, z masivního dřeva, 6,5x21,5x19 cm
Skladem
Poslední kousek
679 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
Oblíbené
Wallity
Obrazy v sadě
15x15 cm, 3 ks, s rámem
(45)
Skladem
679 Kč
226 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomsterbergs
Formy na chleby v sadě
3 ks, 15,5 x 4,5 cm, kov
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomsterbergs
Formy na koláče v sadě
3 ks, ø 10 cm, kov
(1)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Woodland Gonks
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, oranžové/hnědé, 200x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 5 ks
Bredemeijer
Šálky v sadě Sara
5 ks, porcelánové, 200 ml
(2)
Skladem
679 Kč
136 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Artsy Doormats
Rohožka Welcome
Šedobéžová, 40x60 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Artsy Doormats
Rohožka Cat Face
Z recyklovaného plastu, tmavě šedá, 40x70 cm
(10)
Skladem
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Artsy Doormats
Rohožka Dog Breeds
Z recyklovaného plastu, zelená, 40x70 cm
(2)
Skladem
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Artsy Doormats
Rohožka Welcome
Z recyklovaného plastu, béžová, 40x70 cm
(2)
Skladem
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Artsy Doormats
Rohožka Abstract Moon Beige
Z recyklovaného plastu, béžová, 40x70 cm
(7)
Skladem
679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 10 ks
Spira
Vánoční ozdoby v sadě Christmasy
10 ks, dřevěné, 6,5 cm
(4)
Skladem
679 Kč
68 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Ego Dekor
Zapichovátka v sadě
2 ks, kovová
Skladem
679 Kč
340 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 8 ks
Spira
Vánoční ozdoby v sadě Space
8 ks, dřevěné, 6,5 cm
Skladem
679 Kč
85 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Držák na fén Quadro
Bez vrtání, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě, 14x13,5 cm, výška 7,5 cm
(233)
Skladem
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Plaček Pet Products
Seník Epic Pet
26x26 cm, výška 38 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Rosendahl
Skleničky v sadě Grand Cru Nouveau
2 ks, 180 ml, na víno
(1)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
340 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Sklenice v sadě
6 ks, 360 ml
(117)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
113 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Restilo
Závěs Velari
Závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, slonovinový, 140x270 cm
(1)
Skladem
679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Casafina
Slánka a pepřenka Taormina
Kameninová
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Sirius
Světelný řetěz Knirke Parasol
Ve stříbrné barvě, kovový, LED, solární, IP44, délka 150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
YAMAZAKI
Stojan na šperky Tosca
7x32 cm, výška 3 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Umbra
Stojany na pokličky a pánve v sadě Peggy
2 ks, plastové, bílé, výška 10 cm
(20)
Skladem
679 Kč
340 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
YAMAZAKI
Stojan na banány Tosca
Ø 13 cm, kovový, zelený
(19)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
sada 3 ks
Bloomingville
Stojánky na vajíčka v sadě Eviaya
3 ks, keramické
(1)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
226 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Světelný řetěz Bliss
Ve zlaté barvě, skleněný, LED, na baterky, délka 160 cm
(1)
Skladem
679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
356
357
358
...
544
Načíst další