20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Luxusní produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
52 970 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Lékué
Dávkovač na těsto
Plastový
(1)
Skladem
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Sass & Belle
Dětský batoh Monster
Skladem
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Kindsgut
Skládací věž Panda
Dřevěná, vhodný věk 1+
(1)
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Stojan na víno Fondi
Dřevěný, počet lahví 12
(1)
Skladem
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Metaltex
Stojan na víno York
Dřevěný, počet lahví 12
(12)
Skladem
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Tefal
Pánev Daily Cook G7314055
Grilovací, s nepřilnavým povrchem, nerezová, ø 26 cm, na indukci
(1)
Skladem
Poslední kousky
549 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Hübsch
Háček Nami
Nástěnný, kovový, hnědý
Doručíme od 30. 10. 2026
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Sagaform
Kapesní nůž Mushroom
Houbařský, z nerezové oceli, rukojeť: dřevo
(1)
Doručíme od 14. 10. 2026
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Roba
Hračka pro miminko Bear Benny
Vhodný věk 0+, praní v ruce
(2)
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Dekorační tác Ngan
Kameninový, 18,5x30 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Novinka
Premier Housewares
Obal na květináč Sidra
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 17,5 cm, výška 13 cm
Skladem
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Orion
Forma na chleba Chléb
33 x 16 cm, keramika
(157)
Skladem
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Vitaus
Koberec
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, fialový/šedý, ø 80 cm
(224)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnová předložka Green In Flower
Pratelná, 70x120 cm
(18)
Skladem
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Sada (2)
Gardinia
Garnýž Konus
Roztažitelná, kovová, ve stříbrné barvě, 120 - 210 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
549 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Salt&Pepper
Košík na ovoce Scala
Ø 25,5 cm, kovový, černý
(1)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Cam Cam Copenhagen
Dětské prostěradlo Off-White
Napínací, do postýlky, z bio bavlny, krémové, 60x120 cm
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Lorenza
Závěsný systém tyč, krémový, 140x240 cm
Skladem
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Kindsgut
Kyblíček na písek
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Botany 2
2 ks, lněné, s květinovými vzory, 40x40 cm
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
275 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
iDesign
Koupelnový organizér Nail Station
Na kosmetiku, z recyklovaného plastu, matně černý, 20x16,5 cm, výška 8 cm
(6)
Skladem
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Záclona Linka
Voálová, závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, modrá, 140x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
Outdoorchef
Čistič na gril
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
WMF
Kuchyňský teploměr Scala
(16)
Skladem
Poslední kousky
549 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Obal na květináč Mawni
Z terakoty, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 14 cm
(3)
Skladem
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Wallity
Obraz Sun
45x70 cm, na plátně
(48)
Doručíme od 3. 11. 2026
549 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Miska Paula
Na polévku, z kameniny, v lososové barvě, 525 ml, ø 16 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-20 % s kódem
Addis
Příborník do zásuvky
Z nerezové oceli, šedý, 36,5 x 26,5 cm
(11)
Skladem
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 8 ks
Meri Meri
Papírové čepice v sadě Pirate
8 ks
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
69 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
My House
Deka Micro
Z mikroplyše, modrá, 150x200 cm
(252)
Skladem
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
-20 % s kódem
Brandani
Blok na nože
Plastový, šedý
Skladem
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Elletipi
Odpadkový koš
Plastový, tmavě šedý, 12 l
(4)
Skladem
Poslední kousek
549 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Keter
Květináč Hangingsphere
Závěsný, plastový, ø 35 cm, výška 22 cm
(37)
Skladem
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, s květinovým vzorem/strukturovaný, 43x43 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Artsy Doormats
Rohožka Pink Stripe
Z kokosového vlákna, červená/růžová, 40x60 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Addis
Rohožka
Z kokosového vlákna, 40x70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Good Morning
Plážová osuška Unilove
Dětská, sametová, s květinovým vzorem, růžová/béžová, 75x150 cm
(1)
Skladem
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Ambiance
Samolepky v sadě Vanesa
1 ks, na podlahu, 50x50 cm
(4)
Skladem
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě So Soft Satin Stripe
4 ks, saténové, zakládací, 75x50 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
137 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 4 ks
Lékué
Formy na nanuky v sadě
4 ks, silikonové
(18)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
137 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Holmegaard
Vánoční ozdoba Christmas
Skleněná, ručně foukaná, ø 8 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Premier Housewares
Váza Savita
Skleněná, ø 14 cm, výška 25 cm
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
sada 12 ks
Sass & Belle
Vánoční koule v sadě Vintage
12 ks, skleněné, 19 cm
Skladem
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
46 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Styler
Obraz Pasta
30x30 cm, skleněný
(1)
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Star Trading
Světelný řetěz Fiesta
Černý, plastový, LED, do zásuvky, s časovačem, IP44, délka 360 cm
Skladem
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnová předložka Arturo
Pratelná, světle hnědá, 70x120 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnové předložky v sadě Le Soleil
2 ks, pratelné, světle šedé, 60x100 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Premier Housewares
Truhlík Naresso
45x15 cm, výška 11 cm
(121)
Skladem
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
392
393
394
...
541
Načíst další