20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
31 517 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Oblíbené
Brandani
Talíř Gran Gala
Hluboký , ø 22 cm, porcelánový, bílý
(47)
Skladem
Poslední kousek
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Cosy Spot
Na dvoulůžko, na knoflíky, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, s puntíky, krémové, 200x200 cm
(2)
Skladem
847 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Everbrand Sweden
Pohlcovač vlhkosti Absodry Duo Family Bag 6-series
Zelený
(5)
Skladem
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-20 % s kódem
Universal
Koberec Alpaca Liso
Syntetický, shaggy, hnědý, 160x230 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
3 559 Kč
s kódem
4 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Novinka
Dakls
Váza
Skleněná, ø 11 cm, výška 20 cm
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
OYOY Living Design
Dekorační tác Savi
Mramorový, 14x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 078 Kč
s kódem
1 347 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Ted Baker
Vnitřní a venkovní koberec Haringey Barkham
Oboustranný, syntetický, bouclé, bez vlasu, černý/krémový, 200x300 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
4 356 Kč
s kódem
5 445 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Universal
Vnitřní a venkovní koberec Samara
Syntetický, s nízkým vlasem, 120x170 cm
(1)
Skladem
1 455 Kč
s kódem
1 819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
sada 4 ks
Bloomingville
Talíře v sadě Carry
4 ks, dezertní , ø 20,5 cm, z kameniny, růžové/krémové
Skladem
1 655 Kč
s kódem
2 069 Kč bez kódu
517 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Brandani
Šálky v sadě Burlesque
2 ks, porcelánové, s podšálkem, bílé, 200 ml
(169)
Skladem
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
215 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Rex London
Cestovní hrnek Periodic Table
350 ml, z nerezové oceli, krémový/tyrkysový
(7)
Skladem
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódem
Hübsch
Komoda
S posuvnými dveřmi, z dubového dřeva, povrchová úprava: lak, v přírodní barvě, šířka 100 cm, výška 70 cm, hloubka 40 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
13 239 Kč
s kódem
16 549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Utěrky v sadě Salcombe Boats
4 ks, bavlněné, modré, 50x70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
107 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Kave Home
Venkovní svítidlo Dialma
Bílé/hnědé, plastové, LED, přenosné, na USB, stmívatelné, IP44, ø17x20 cm
(29)
Skladem
Poslední kousky
927 Kč
s kódem
1 159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
FD
Koberec Sensi Tris
Syntetický, s nízkým vlasem, v mentolové barvě, 160x230 cm
(1)
Skladem
3 591 Kč
s kódem
4 489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Oblíbené
Universal
Koberec Margot Triangle
Syntetický, z viskózy, s nízkým vlasem, šedý, 160x230 cm
(31)
Skladem
Poslední kousky
3 783 Kč
s kódem
4 729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Dakls
Hrnek Jolly
370 ml, porcelánový, bílý
(14)
Skladem
183 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Rex London
Kaleidoskop Night Sky
Vhodný věk 3+
(636)
Skladem
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Koberec Life
Syntetický, shaggy, kulatý, krémový, ø 120 cm
(11)
Skladem
893 Kč
s kódem
1 116 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Průměr (4)
-20 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Přídavná polička
Z nerezové oceli, černá, 33x23 cm, výška 13 cm
(56)
Skladem
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Hanse Home
Běhoun Wolly
Syntetický, bez vlasu, krémový, 80x300 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
2 278 Kč
s kódem
2 847 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (8)
-20 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, červený, 50x25 cm, výška 18 cm
(71)
Skladem
Poslední kousky
1 406 Kč
s kódem
1 758 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-20 % s kódem
Karlsson
Hodiny Sensu
Nástěnné, ø 50 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
1 250 Kč
s kódem
1 562 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
-20 % s kódem
Hanse Home
Koberec Looma Greige
Oboustranný/ručně tkaný, jutový, bouclé, bez vlasu, kulatý, šedobéžový, ø 160 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 576 Kč
s kódem
1 970 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (5)
-20 % s kódem
Wenko
WC štětka Drop
Keramická, bílá, 14x13,5 cm, výška 40 cm
(36)
Skladem
531 Kč
s kódem
664 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Occult
Zatemňovací, závěsný systém tyč, červený, 135x180 cm
(221)
Skladem
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Universal
Koberec Peblinne
Syntetický, s nízkým vlasem, béžový/krémový, 120x180 cm
(13)
Skladem
1 679 Kč
s kódem
2 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Premium
-20 % s kódem
Gingko
Světelná dekorace Amber
Na USB, stolní /přenosná, dřevěná/skleněná, tmavě hnědá, šířka 8 cm, délka 8 cm, výška 9,5 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
1 175 Kč
s kódem
1 469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Na prodejně
Brabantia
Odpadkový koš Bo
Na tříděný odpad/nášlapný, ocelový, matně černý, 2x30 l
(5)
Skladem
Poslední kousky
5 616 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Ropez
Rohová pohovka Marbeya
Manšestrová, polohovací/rozkládací/s úložným prostorem, levý roh/do L, hnědá, čtyřmístná, šířka 275 cm, hloubka 210 cm, hloubka sedáku 60 cm
Skladem
Poslední kousek
28 792 Kč
s kódem
35 990 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (2)
-20 % s kódem
sada 5 ks
Sass & Belle
Příbor Kyoto
Pro 5 osob, 5 ks, bambusový
Skladem
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
30 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bredemeijer
Konvice na čaj Minuet Santhee
1,5 l, se sítkem, skleněná
(7)
Skladem
Poslední kousky
1 103 Kč
s kódem
1 379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
YAMAZAKI
Šperkovnice Rin
Dřevěná/plastová, 8x24 cm, výška 11,5 cm
(9)
Skladem
910 Kč
s kódem
1 137 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Universal
Koberec Fox Liso
Syntetický, shaggy, kulatý, černý, ø 120 cm
(24)
Skladem
1 695 Kč
s kódem
2 119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Asiatic Carpets
Koberec Stellar Beige Natural
Syntetický, s nízkým vlasem, béžový, 120x170 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
2 359 Kč
s kódem
2 949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Premium
-20 % s kódem
Malerifabrikken
Obraz Nostalgia 2
52x72 cm, tištěný, s rámem
(3)
Skladem
Poslední kousek
2 279 Kč
s kódem
2 849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cosy Ribbed
Z mikroplyše, v petrolejové barvě, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(9)
Skladem
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
UMAGE
Stínidlo Eos medium
Světle hnědé, z peří, ø45x30 cm
(29)
Skladem
Poslední kousky
3 234 Kč
s kódem
4 042 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+12
+13
-20 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Nolan Square
2 ks, s područkami, čalouněná, z umělé (eko) kůže, hnědá
(1)
Skladem
Poslední kousek
5 319 Kč
s kódem
6 649 Kč bez kódu
3 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
Lorena Canals
Protiskluzová podložka pod koberec Natural Latex-coated XS
70x130 cm
(20)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Spinder Design
Botník Billy
Výklopný, kovový, povrchová úprava: práškový lak, šedozelený, počet párů bot 10 , šířka 50 cm, výška 169 cm, hloubka 15 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
6 319 Kč
s kódem
7 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Premium
-20 % s kódem
Universe of Sleeping
Přikrývka Neptune Cool
S péřovou výplní, letní, 140x200 cm
(5)
Skladem
2 095 Kč
s kódem
2 619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Na prodejně
-20 % s kódem
Umbra
Box na kapesníky Casa
Plastový, 13x13 cm, výška 17 cm
(23)
Skladem
228 Kč
s kódem
285 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Utěrky v sadě Vibrato
3 ks, bavlněné, bílé/zelené, 50x70 cm
(3)
Skladem
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
66 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Light & Living
Barová stolička Alice
Čalouněná, z textilie bouclé, krémová, výška sedáku 73 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
3 367 Kč
s kódem
4 209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Costa Nova
Miska Vila
Na polévku, z kameniny, modrá/béžová, 770 ml, ø 16 cm
(1)
Skladem
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Trio
Stropní svítidlo Rise
Černé, kovové, LED, přisazené, na dálkové ovládání/stmívatelné, 63,5x77x11,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Stojan na toaletní papír Universalo
Se štětkou, ocelový, šedý, 20x23 cm, výška 62,5 cm
(378)
Skladem
1 139 Kč
s kódem
1 424 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
144
145
146
...
657
Načíst další