Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Akce a slevy
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 423 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, bílé/krémové, 240x200 cm
(28)
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Ayyildiz Carpets
Koberec Art 1121
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, světle šedý, ø 120 cm
(11)
Skladem
1 349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (4)
Premium
Bloomingville
Váza Trudy
Ručně malovaná, z kameniny, krémová, 7,5x19 cm, výška 19 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
727 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Novinka
Zone
Osuška Sauna
Froté, bavlněná, bílá, 70x140 cm
Skladem
Poslední kousky
669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Potah Sacha
Na pohovku, napínací, 3místný, hnědý
(1)
Skladem
Poslední kousky
919 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Balvi
Zarážka na knihy Fishing Cat
Kovová
(48)
Skladem
346 Kč
Do košíku
Do košíku
Bredemeijer
Konvice na čaj Jang
1,2 l, se sítkem, z litiny, šedá
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 111 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
Bloomingville
Váza Zenta
Z recyklovaného skla, oranžová, ø 13 cm, výška 32 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Spinder Design
Botník Billy
Výklopný/závěsný, kovový, povrchová úprava: práškový lak, bílý, počet párů bot 12 , šířka 75 cm, výška 77,5 cm, hloubka 22,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
9 210 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Bloomingville
Sklenice Misa
560 ml
(3)
Skladem
Poslední kousky
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Prostěradlo Light Grey
Napínací, na dvoulůžko, lněné, světle šedé, 180x200 cm
(15)
Skladem
Poslední kousek
4 569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Catherine Lansfield
Deka Cuddly
Z mikroplyše, světle šedá, 150x200 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Metaltex
Držák na pokličky Lido
Z nerezové oceli, černý, 28x16 cm, výška 14 cm
(28)
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Ayyildiz Carpets
Vnitřní a venkovní běhoun Giza 1410
Syntetický, bez vlasu, béžový, 80x250 cm
(4)
Skladem
1 092 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (8)
Flair Rugs
Koberec Teo Traditional
Pratelný, syntetický, bez vlasu, krémový, 152x230 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
3 209 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Lorena Canals
Dětský hrací koberec Rocket
Pratelný/ručně tkaný/s hračkami, bavlněný, s nízkým vlasem, 85x135 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
2 570 Kč
Do košíku
Do košíku
Germania
Nástěnný věšák Utah
Bílý, šířka 15 cm, výška 170 cm, hloubka 3 cm
(9)
Skladem
2 735 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní židle v sadě Swan
2 ks, čalouněné, z textilie bouclé, bílé
(3)
Skladem
10 399 Kč
5 200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Jen na Bonami
The Beds
Šatní skříň Abies
Z dubového dřeva, povrchová úprava: olej, v přírodní barvě, šířka 97 cm, výška 196 cm, hloubka 60 cm
Skladem
Poslední kousky
82 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Mette Ditmer Denmark
Koupelnový organizér Modest
Na vatové tampony, skleněný, béžový, ø 10,5 cm, výška 6 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 069 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
sada 4 ks
Bitz
Sklenice v sadě Kusintha
4 ks, 280 ml
(2)
Skladem
Poslední kousky
560 Kč
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Wenko
Odpadkový koš Leman
Nášlapný, ocelový, matně černý, 20 l
(12)
Skladem
Poslední kousky
1 329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (5)
House Nordic
Obaly na květináče v sadě Rabo
2 ks, kovové, bez odtokového otvoru, ø 21,5 cm, výška 65 cm
(3)
Skladem
1 084 Kč
Do košíku
Do košíku
Spinder Design
Botník Billy
Výklopný/závěsný, kovový, povrchová úprava: práškový lak, taupe, počet párů bot 12 , šířka 75 cm, výška 77,5 cm, hloubka 22,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
9 210 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
TemaHome
Knihovna Dublin
V dekoru betonu, z dřevotřísky/z MDF/z voštinové desky, povrchová úprava: melamin, šedá, šířka 120 cm, výška 173 cm, hloubka 29 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
12 299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 6 ks
Orion
Zapékací mísy v sadě Statek
Ramekin, 6 ks, ø11 cm, keramické, maximální teplota 200 °C
(2)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
63 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Ayyildiz Carpets
Koberec Life
Syntetický, shaggy, krémový, 120x170 cm
(8)
Skladem
1 479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (7)
Oblíbené
Casa Selección
WC štětka
Bambusová, v přírodní barvě, ø 10 cm, výška 36,5 cm
(25)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Orion
Dóza sůl BLACK
1,3 l, na sůl, kovová, černá
(118)
Skladem
Poslední kousky
179 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Novinka
sada 100 ks
simplehuman
Pytle na odpadky v sadě Q
100 ks, stahovací, 65 l
(5)
Skladem
Poslední kousek
1 299 Kč
13 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Počet kusů (3)
Markslöjd
Závěsné svítidlo Kurage
Bílé/v mosazné barvě, kovové, ø25,5x18 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Roba
Přebalovací pult Liebhabär
V dekoru buku, z překližky, povrchová úprava: lak, v přírodní barvě, šířka 49 cm, výška 85 cm, hloubka 76,5 cm, závěsný
(2)
Skladem
Poslední kousky
4 159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Novinka
STOFF Nagel
Váza Nagel
Kovová, v matně zlaté barvě, ø 2 cm, výška 10 cm
Skladem
Poslední kousky
980 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
sada 4 ks
Oblíbené
Foutastic
Ručníky v sadě Rainbow
4 ks, froté, bavlněné, žluté/oranžové, 50x90 cm
(152)
Skladem
Poslední kousek
749 Kč
187 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
sada 4 ks
Bloomingville
Talíře v sadě Tatum
4 ks, ø 27 cm, z kameniny, modré/oranžové
Skladem
Poslední kousky
2 599 Kč
650 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Premium
Kave Home
Závěsné svítidlo Makai
Černé, kovové, ø87x42,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
3 894 Kč
Do košíku
Do košíku
Ayyildiz Carpets
Vnitřní a venkovní běhoun Nova 1201
Pratelný, syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 80x250 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 828 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (7)
Premium
Joseph Joseph
Držák na uklízecí pomůcky CleanTech
(2)
Skladem
669 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Deka Pratello
S příměsí bavlny, žlutá, 130x155 cm
Skladem
576 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Linen Tales
Závěs Blue Fog
Závěsný systém tyč, lněný, šedomodrý, 140x250 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
Sollux
Nástěnné svítidlo Orbital
Černé, z opálového skla, IP44, ø12x17 cm
(3)
Skladem
990 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Novinka
Nolari
Umělý vánoční stromeček Canadian Spruce
Ø 122 cm, výška 180 cm
Skladem
3 579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Novinka
Nolari
Umělý vánoční stromeček Spruce Exclusive LED
Ø 101 cm, výška 150 cm
Skladem
6 399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Novinka
Nolari
Umělý vánoční stromeček Spruce Exclusive LED
Ø 117 cm, výška 180 cm
Skladem
9 649 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Novinka
Nolari
Umělý vánoční stromeček Snowy Pine LED
Ø 119 cm, výška 180 cm
Skladem
7 149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
SMEG
Odšťavňovač 50's Retro Style
Krémový, z nerezové oceli, příkon 70 W
Skladem
Poslední kousky
4 118 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Unique Furniture
Barová židle Whitby
Plastová, světle modrá, výška sedáku 67,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
2 510 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Závěsy v sadě Woodland Trees
2 ks, závěsný systém kolejnice, zelené, 117x183 cm
(5)
Skladem
719 Kč
360 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
1
...
149
150
151
...
676
Načíst další