Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 440 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
ESTE
Koberec Grida
Syntetický, shaggy, krémový/v terakotové barvě, 80x150 cm
(3)
Skladem
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Na prodejně
WOOOD
Zrcadlo Philou
Nástěnné, 59x60 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
1 330 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 4 ks
House Nordic
Misky v sadě Viola
4 ks, na polévku, z kameniny, béžové, 1 l, ø 14,5 cm
Skladem
Poslední kousky
609 Kč
152 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Villeroy&Boch
Koberec Kivi Grey
Ručně tkaný, syntetický, s příměsí vlny, s nízkým vlasem, šedý, 120x180 cm
(16)
Skladem
Poslední kousky
7 041 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
Actona
Police Seaford
Patrová, kovová, z překližky, povrchová úprava: práškový lak, matná, černá, šířka 77 cm, výška 77 cm, hloubka 20 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
3 125 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Odkládací stolek Dakwa
Kovový, khaki, ø 29 cm, výška 47 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
4 329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Oblíbené
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě Simple Leaf
2 ks, pratelné, zelené, 60x100 cm
(27)
Skladem
859 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Lorena Canals
Dětský koberec Clouds
Pratelný/ručně tkaný, bavlněný, krémový, 90x130 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
2 271 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Flair Rugs
Koberec Abstract Swirl
Vlněný, bez vlasu, oranžový/krémový, 120x170 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
4 697 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Na prodejně
Interia Home & Living
Police Kalle
Z dubového dřeva, povrchová úprava: olej, v přírodní barvě, šířka 100 cm, výška 8 cm, hloubka 20 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
2 199 Kč
Do košíku
Do košíku
Hanse Home
Koberec Gloria Lydia
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, šedý, ø 160 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
1 984 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě Abstract Shapes
2 ks, pratelné, sametové, šedé/krémové, 60x100 cm
Skladem
Poslední kousky
1 159 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Záclona Wisteria Floral
Závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, bílá, 140x137 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Tiseco Home Studio
Deka Cocoon
Z mikroplyše, taupe, 150x200 cm
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
sada 2 ks
Unique Furniture
Barové židle v sadě Marilla
2 ks, s nastavitelnou výškou/otočné, čalouněné, oranžové, výška sedáku 67 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
8 349 Kč
4 175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Rolser
Žehlicí prkno K-Surf Black Tube
S nastavitelnou výškou, ve stříbrné barvě, 130x37 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Catherine Lansfield
Sprchový závěs Enchanted Twilight Animals
Zelený, 180x180 cm
(5)
Skladem
389 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 6 ks
Hermia
Skleničky v sadě
6 ks, 50 ml, na panáky
(3)
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
60 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Světelný řetěz Serie LED
Černý, plastový, LED, do zásuvky, IP44, délka 12 m
(3)
Skladem
1 739 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Vileda
Žehlicí prkno Total Reflect Plus
S držákem na žehličku/se zásuvkou/s nastavitelnou výškou, bílé, 130x44 cm
(65)
Skladem
2 005 Kč
Do košíku
Do košíku
Cosmopolitan Design
Pohovka Bergamo
Manšestrová, béžová, dvoumístná, šířka 224 cm, hloubka 108 cm, hloubka sedáku 76 cm
Skladem
Poslední kousek
37 099 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Kelímek na zubní kartáčky Hanoi
Bambusový, v přírodní barvě, 6x8 cm, výška 12 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Soška Horse
Dřevěná, 14x25 cm, výška 48 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Bizzotto
Zahradní židle Canarias
Kovová, červená/v přírodní barvě, nosnost 110 kg, šířka 56 cm, výška 78 cm, hloubka 60 cm
Skladem
Poslední kousek
4 999 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Tiseco Home Studio
Podtácky v sadě
6 ks, se stojánkem, ratanové, ve světle přírodní barvě, ø 10 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
167 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Love Story
Hračka pro psa Raccoon
Látková, světle šedá
(3)
Skladem
299 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Zone
Poutka v sadě Loop
2 ks, bílá
(13)
Skladem
759 Kč
380 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Ayyildiz Carpets
Vnitřní a venkovní koberec Nova 1202
Pratelný, syntetický, s nízkým vlasem, béžový, 120x170 cm
(2)
Skladem
2 129 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
Wenko
Sprchová tyč
Bez vrtání, s posuvným držákem, z nerezové oceli, černá, 70 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
979 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Elle Decoration
Běhoun Pradesh Linen White
Ručně tkaný, s příměsí vlny, bouclé, bez vlasu, béžový, 80x200 cm
(7)
Skladem
1 229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlaky na polštáře v sadě
4 ks, na zip, 55x55 cm
(23)
Skladem
Poslední kousky
1 339 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Mauro Ferretti
Stolní lampa Torr
V hořčicové barvě/bílá, keramická, ø25x46 cm
Skladem
Poslední kousky
1 879 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Wenko
Koupelnový organizér Fablo
Keramický, hnědý, 20x10 cm, výška 2 cm
(6)
Skladem
366 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Universal
Běhoun Sprinty Toscanella
Syntetický, s nízkým vlasem, 52x200 cm
(15)
Skladem
Poslední kousky
711 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Miuform
Pohovka Charming Charlie
Rozkládací/s úložným prostorem, antracitová, trojmístná, šířka 225 cm, hloubka 92 cm, hloubka sedáku 57 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
23 616 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Výška nohou (2)
Keter
Zahradní stolek se zásobníkem na led Illuminated cool
Kulatý, 49,5x49,5 cm
(21)
Skladem
Poslední kousky
2 390 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Artsy Doormats
Rohožka Robin
Z recyklovaného plastu, šedozelená, 40x70 cm
(42)
Skladem
709 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Dakls
Rohožka Cat
Z kokosového vlákna, hnědá, 40x60 cm
Skladem
334 Kč
Do košíku
Do košíku
Actona
Barová stolička Finch
S nastavitelnou výškou, čalouněná, z umělé (eko) kůže, šedá, výška sedáku 62 cm
(17)
Skladem
1 669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Forest Birds
3 ks, bavlněné, bílé/zelené/modré, 45x65 cm
(63)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Restilo
Potah Sento
Na židli, napínací, 48 cm, krémový
(2)
Skladem
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Sada (2)
Oblíbené
Curver
Odpadkový koš
Nášlapný, plastový, ve stříbrné barvě, 50 l
(35)
Skladem
1 310 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Bianca
Koupelnová předložka Aspen Bobble
Pratelná, šedá, 50x80 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Premium
Rosendahl
Obracečka RÅ
Dřevěná
Skladem
Poslední kousky
513 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Stojan na pokličky a pánve
Ocelový, černý, 57x18 cm, výška 18 cm
(76)
Skladem
569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
Kave Home
Závěsné svítidlo Sarraco
Ve zlaté barvě, kovové, ø48,5x61 cm
Skladem
Poslední kousek
2 712 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
Costa Nova
Talíř Cristal
Servírovací, ø 39 cm, z kameniny, bílý
Skladem
Poslední kousky
1 619 Kč
Do košíku
Do košíku
Sass & Belle
Dětský koberec Sleeping Cat
Bavlněný, světle modrý, 43x60 cm
Skladem
499 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
168
169
170
...
676
Načíst další