Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 654 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-15 % s kódem
Villeroy&Boch
Koberec Organic Kivi Beige
Ručně tkaný, syntetický, s příměsí vlny, s nízkým vlasem, béžový, 125x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
5 616 Kč
s kódem
6 607 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Tvar (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Elletipi
Odpadkový koš Easy
Vestavný, plastový, tmavě šedý, 24 l
(27)
Skladem
Poslední kousky
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
-15 % s kódem
Casa Selección
Stojan na kuchyňské náčiní
Kovový, bílý/v přírodní barvě, ø 14 cm, výška 17 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Sagaform
Termohrnek Tova
320 ml, z nerezové oceli, béžový
(5)
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-15 % s kódem
Hanse Home
Koberec Looma Ivory
Oboustranný/ručně tkaný, jutový, bouclé, bez vlasu, kulatý, slonovinový, ø 100 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 182 Kč
s kódem
1 391 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (4)
-15 % s kódem
Vipack
Dětská postel Peuter
70x140 cm, s roštem, z borovicového dřeva, povrchová úprava: barva, bílá
(7)
Skladem
Poslední kousek
4 795 Kč
s kódem
5 641 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Orion
Podnos Mango
20,5x30,5 cm, servírovací, dřevěný
(11)
Skladem
280 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 3 ks
Kalune Design
Police v sadě Boss
3 ks, z recyklovaného dřeva, z MDF, povrchová úprava: melamin, v přírodní barvě, šířka 60 cm, výška 2 cm, hloubka 14,5 cm
(32)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
226 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Bredemeijer
Čajová souprava Umea
Keramická, šedobéžová
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 529 Kč
s kódem
1 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Zone
Podložka pod hrnec Hexagon
Silikonová, 16x14 cm
(16)
Skladem
237 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Ginkoblue
WC, tyrkysová, 45x45 cm
(41)
Skladem
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Fablo
Keramický, zelený, ø 8 cm, výška 12 cm
Skladem
Poslední kousky
248 Kč
s kódem
292 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, bílé, 90x200 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Na prodejně
-15 % s kódem
Love Story
Podložka pod kočičí záchod
Plastová, tmavě šedá, 32x41,5 cm
(8)
Skladem
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Rex London
Interaktivní hračka Magnetic Vet Play
Skladem
Poslední kousky
560 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Umbra
Stojany na pokličky a pánve v sadě Peggy
2 ks, plastové, bílé, výška 10 cm
(20)
Skladem
577 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
340 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Maximex
Prachovky v sadě
3 ks
(32)
Skladem
290 Kč
s kódem
341 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
ONA
Košík na ovoce Flores
Ø 19 cm, kovový, zelený
(1)
Skladem
Poslední kousek
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Theodore
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
251 Kč
s kódem
295 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 6 ks
Oblíbené
Hendi
Dlouhé lžičky v sadě Profi Line
6 ks, nerezové, ve stříbrné barvě
(21)
Skladem
183 Kč
31 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Flair Rugs
Koberec Beau Floral
Pratelný, syntetický, bez vlasu, zelený, 190x290 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
4 117 Kč
s kódem
4 844 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Hanse Home
Koberec Looma Gold
Oboustranný/ručně tkaný, jutový, bouclé, bez vlasu, kulatý, v přírodní barvě, ø 100 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (4)
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
YAMAZAKI
Multifunkční držáky v sadě Film Hook
2 ks, silikonové, bílé, 4,5x2 cm, výška 4,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
225 Kč
s kódem
265 Kč bez kódu
133 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Wenko
Těsnicí páska
Plastová
(7)
Skladem
Poslední kousek
212 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Mepal
Potravinová krabička Cirqula
Šalvějově zelená, 750 ml
(1)
Skladem
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Marshmallow
Sametový, tmavě modrý, ø 40 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Twily
Zelenomodrý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(5)
Skladem
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Hanse Home
Koberec Bouclé
Jutový, bouclé, bez vlasu, khaki, 190x280 cm
(5)
Skladem
3 465 Kč
s kódem
4 076 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Markslöjd
Světelná dekorace Saturnus
Bílá, papírová, do zásuvky, ø45x45 cm
(5)
Skladem
315 Kč
s kódem
370 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Actona
Konferenční stolek Seaford
S deskou v dubovém dekoru, černý/v přírodní barvě, 60x60 cm, výška 40 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
1 478 Kč
s kódem
1 739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Jen na Bonami
FD
Dětský koberec Joyful Gold
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, okrově žlutý/slonovinový, ø 120 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 300 Kč
s kódem
1 529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
Compactor
Rozdělovače do šuplíku v sadě
6 ks, plastové, výška 10 cm
(65)
Skladem
187 Kč
s kódem
220 Kč bez kódu
37 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Casa Selección
Organizéry do šuplíku v sadě
5 ks, látkové, 34x26 cm, výška 6 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Tvilum
Šatní skříň Kit
Otevřená, na kolečkách, z dřevotřísky, povrchová úprava: folie, bílá/béžová, šířka 100 cm, výška 160 cm, hloubka 48 cm
(14)
Skladem
3 363 Kč
s kódem
3 957 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Kindsgut
Stupínek Dusky Pink
Z kaučukového dřeva, světle červený, výška 33 cm, nosnost 50 kg
(3)
Skladem
1 844 Kč
s kódem
2 169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Joseph Joseph
Mísy v sadě Nest Prep&Store
4 ks, nerezové, ve stříbrné barvě, ø 28,5 cm, objem 5 l
(9)
Skladem
Poslední kousky
2 544 Kč
s kódem
2 993 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Flair Rugs
Koberec Glow
Ručně tkaný, vlněný, s nízkým vlasem, okrově žlutý/béžový, 120x170 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
5 923 Kč
s kódem
6 968 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Hanse Home
Dětský koberec Ravi
Syntetický, s nízkým vlasem, 160x235 cm
(1)
Skladem
2 940 Kč
s kódem
3 459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Bonami Selection
Dvoulůžková postel Thessa Bold
180x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, manšestrová, taupe
(1)
Skladem
22 099 Kč
s kódem
25 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměr (2)
+ Matrace je součástí (2)
+ Typ čela postele (2)
Oblíbené
Curver
Koš na prádlo Style
Plastový, krémový, 40 l
(78)
Skladem
527 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódem
House Nordic
Závěsné svítidlo Coventry
Bílé, látkové, ø40x37 cm
Skladem
Poslední kousek
1 607 Kč
s kódem
1 890 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Bigso
Košík Peach Skin Round M
Látkový, krémový, ø 25 cm, výška 25 cm
(1)
Skladem
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Tvilum
TV stolek Bodo
Z dřevotřísky, povrchová úprava: folie, matný, bílý, šířka 117 cm, výška 61 cm, hloubka 39 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
2 677 Kč
s kódem
3 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní stůl Oqui
Rozkládací, s přídavnou deskou, v dekoru dubu, 90x140 cm, délka po rozložení 220 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
14 919 Kč
s kódem
17 552 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
noo.ma
Jídelní židle Atto
Modrá
Skladem
Poslední kousek
7 660 Kč
s kódem
9 012 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Costa Nova
Miska Alentejo
Na polévku, z kameniny, tyrkysová, 770 ml, ø 16 cm
(60)
Skladem
Poslední kousky
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Actona
Knihovna Braidwood
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: olej, v přírodní barvě, šířka 169 cm, výška 88 cm, hloubka 30 cm
Skladem
8 499 Kč
s kódem
9 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Hanse Home
Dětský koberec Kids Party
Syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 160x235 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 946 Kč
s kódem
2 289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
1
...
183
184
185
...
681
Načíst další