Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 653 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Hanse Home
Dětský koberec Ravi
Syntetický, s nízkým vlasem, 160x235 cm
(1)
Skladem
2 940 Kč
s kódem
3 459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Bonami Selection
Dvoulůžková postel Thessa Bold
180x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, manšestrová, taupe
(1)
Skladem
22 099 Kč
s kódem
25 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměr (2)
+ Matrace je součástí (2)
+ Typ čela postele (2)
Oblíbené
Curver
Koš na prádlo Style
Plastový, krémový, 40 l
(78)
Skladem
527 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódem
House Nordic
Závěsné svítidlo Coventry
Bílé, látkové, ø40x37 cm
Skladem
Poslední kousek
1 607 Kč
s kódem
1 890 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Bigso
Košík Peach Skin Round M
Látkový, krémový, ø 25 cm, výška 25 cm
(1)
Skladem
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Tvilum
TV stolek Bodo
Z dřevotřísky, povrchová úprava: folie, matný, bílý, šířka 117 cm, výška 61 cm, hloubka 39 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
2 677 Kč
s kódem
3 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní stůl Oqui
Rozkládací, s přídavnou deskou, v dekoru dubu, 90x140 cm, délka po rozložení 220 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
14 919 Kč
s kódem
17 552 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
noo.ma
Jídelní židle Atto
Modrá
Skladem
Poslední kousek
7 660 Kč
s kódem
9 012 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Costa Nova
Miska Alentejo
Na polévku, z kameniny, tyrkysová, 770 ml, ø 16 cm
(60)
Skladem
Poslední kousky
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Actona
Knihovna Braidwood
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: olej, v přírodní barvě, šířka 169 cm, výška 88 cm, hloubka 30 cm
Skladem
8 499 Kč
s kódem
9 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Hanse Home
Dětský koberec Kids Party
Syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 160x235 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 946 Kč
s kódem
2 289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Bonami Selection
Jídelní sada Terra Nomi
Pro 1 osobu, 3 ks, kameninová, béžová
(1)
Skladem
Poslední kousky
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Polštář Nyla
Na spaní, 40x80 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
414 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 3 ks
Metaltex
Háčky v sadě Mural
3 ks, závěsné, ocelové, leskle černé
(8)
Skladem
144 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
56 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Støraa
Pracovní stůl Cassie
V dekoru dubu, 50x120 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
6 204 Kč
s kódem
7 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódem
Villeroy&Boch
Běhoun Jehanne
Syntetický, s nízkým vlasem, modrý, 80x240 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
3 212 Kč
s kódem
3 779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
House Nordic
Stolní lampa Stafford
Bílá/v přírodní barvě, bambusová, LED, ø13,5x18 cm
(1)
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Asiatic Carpets
Koberec Aurora Cliff
Syntetický, s nízkým vlasem, béžový, 200x290 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
8 499 Kč
s kódem
9 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Deka Pontino
Krémová, 130x160 cm
(6)
Skladem
418 Kč
s kódem
492 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Livio
2 ks, 350 ml, skleněné, na cappuccino, růžové
(1)
Skladem
207 Kč
s kódem
243 Kč bez kódu
122 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Slévací cedník
Plastový
(123)
Skladem
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Haden
Rychlovarná konvice Dorset Putty
Červená, z nerezové oceli, objem 1,7 l, příkon 3000 W
(7)
Skladem
1 954 Kč
s kódem
2 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Oblíbené
Universal
Koberec Luxuto
Syntetický, se střední délkou vlasu, 80x150 cm
(38)
Skladem
791 Kč
s kódem
989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
Premium
-15 % s kódem
Cam Cam Copenhagen
Přebalovací podložka Dreamland
Slonovinová, 49x63 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
1 206 Kč
s kódem
1 419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Mason Cash
Hrnek In The Meadow
400 ml, keramický, zelený
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Phoenix
2 ks, 250 ml, keramické, modré/růžové
(1)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
HIP
Prostěradlo Cotsat
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného saténu, šedé, 160x200 cm
(26)
Skladem
Poslední kousky
628 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Leitmotiv
Stolní lampa Rayado
Žlutá, kovová, ø25x34 cm
Skladem
Poslední kousky
2 405 Kč
s kódem
2 829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Occult
Zatemňovací, závěsný systém tyč, tmavě zelený, 135x180 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Premium
-15 % s kódem
Elle Decoration
Koberec Malard Anthracite Gold
Syntetický, bez vlasu, světle šedý, 200x290 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
2 319 Kč
s kódem
2 728 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Wenko
Stojan na boty Herkules
Kovový, teleskopický, černý, počet párů bot 48 , šířka 94 cm, výška 300 cm, hloubka 9 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 779 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Lékárnička na zeď Allegre
Závěsná, bambusová, povrchová úprava: lak, v přírodní barvě, šířka 30 cm, výška 30 cm, hloubka 18 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 101 Kč
s kódem
1 295 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Kuchyňský organizér
Ve stříbrné barvě, 31x40 cm, výška 45 cm
(29)
Skladem
730 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Unique Furniture
TV stolek Nola
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: dýha/povrchová úprava: melamin/povrchová úprava: lak, hnědý, šířka 120 cm, výška 56 cm, hloubka 40 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
7 437 Kč
s kódem
8 749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
LEGO®
Dětský hrnek Head
530 ml, keramický, žlutý
(5)
Skladem
Poslední kousky
468 Kč
s kódem
550 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Villeroy&Boch
Běhoun Scala
Ručně tkaný, vlněný, bez vlasu, tmavě zelený, 80x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
2 810 Kč
s kódem
3 306 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Amari
10 ks, froté, bavlněné, černé, 4x malý ručník (30x50)/4x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Skladem
Poslední kousky
1 419 Kč
s kódem
1 669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
+ Počet kusů (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cosy Ribbed
Z mikroplyše, hnědý, 45x45 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Oblíbené
Universal
Koberec Aqua Liso
Syntetický, shaggy, kulatý, světle hnědý, ø 80 cm
(348)
Skladem
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-15 % s kódem
Sirius
LED svíčka Sille Solar
Solární, venkovní, bílá, ø 7,5 cm, výška 15 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
BENAB
Dětská matrace Basic Comfort
90x190 cm, s odnímatelným potahem, středně tvrdá, pěnová, tloušťka 9 cm, nosnost 70 kg
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 969 Kč
s kódem
4 669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (10)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Indigo
2 ks, tmavě modré, 17x33 cm
Skladem
Poslední kousky
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
485 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
ELTAP
Pohovka Fabillo
Žinylková, rozkládací/s úložným prostorem, levý roh, zelená, trojmístná, šířka 223 cm, hloubka 86 cm, hloubka sedáku 76 cm, levý roh
(8)
Skladem
Poslední kousky
14 704 Kč
s kódem
17 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Roh a tvar (2)
-15 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Dětský koberec Fun
Syntetický, shaggy, kulatý, černý/krémový, ø 100 cm
(10)
Skladem
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Actona
Konferenční stolek Seaford
Ocelový, šedý, ø 80 cm, výška 45 cm
(28)
Skladem
Poslední kousky
1 607 Kč
s kódem
1 890 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Stojan na papírové utěrky Emy
Mramorový, světle zelený, ø 15 cm, výška 31,5 cm
Skladem
832 Kč
s kódem
979 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Leitmotiv
Konferenční stolek Ventana
Se skleněnou deskou, zelený, 40x80 cm, výška 36 cm
Skladem
2 290 Kč
s kódem
2 694 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Polštář Fluff
Do dekoračních polštářů, 50x80 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
275 Kč
s kódem
323 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (4)
1
...
184
185
186
...
681
Načíst další