Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 607 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Držák na kuchyňské utěrky Galileo
Závěsný, ocelový, ve stříbrné barvě, 8x30 cm, výška 5 cm
(596)
Skladem
237 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Lorena Canals
Koberec Bloom Natural
Pratelný/ručně tkaný, bavlněný, s třásněmi, krémový, 170x240 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
7 199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
sada 120 ks
Brabantia
Pytle na odpadky v sadě PerfectFit O
120 ks, stahovací, 30 l
(2)
Skladem
Poslední kousky
686 Kč
6 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Počet kusů (2)
-15 % s kódem
Novinka
Sass & Belle
Vánoční ozdoba Festive Hare
Skleněná, ručně vyrobená, 5 cm
Skladem
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bigso
Organizér Oskar Restore Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 26x35 cm, výška 8,5 cm
(1)
Skladem
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, světle růžový, 25x25 cm, výška 18 cm
(114)
Skladem
Poslední kousky
552 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Mijolnir
Povlečení Felix
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, z bavlny Renforcé, s ornamentem, v cihlové barvě/hnědé, 140x200 cm
(15)
Skladem
Poslední kousek
951 Kč
s kódem
1 119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní židle v sadě Gimli
2 ks, čalouněné, z textilie bouclé, bílé
(5)
Skladem
5 269 Kč
s kódem
6 199 Kč bez kódu
3 100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Actona
TV stolek Angus
V dekoru jasanu, z MDF, povrchová úprava: melamin/povrchová úprava: práškový lak, černý, šířka 180 cm, výška 44,5 cm, hloubka 40 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
4 929 Kč
s kódem
5 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Universal
Koberec Matrix Dice
Syntetický, se střední délkou vlasu, 160x230 cm
(19)
Skladem
3 279 Kč
s kódem
4 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Dvoulůžková postel Octavia
180x200 cm, s roštem, z jasanového dřeva, povrchová úprava: lak, béžová/v přírodní barvě
(1)
Skladem
Poslední kousky
29 361 Kč
s kódem
34 542 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (2)
-15 % s kódem
Wenko
Držák na ručníky Irpinia
Závěsný, ocelový, matně bílý, 54,5x21,5 cm, výška 77,5 cm
(3)
Skladem
1 159 Kč
s kódem
1 363 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
YAMAZAKI
Stojan na šperky Tower
Kovový, 10x15 cm, výška 20 cm
(24)
Skladem
472 Kč
s kódem
555 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Podnos Splint
27x42 cm, servírovací, ratanový
Skladem
Poslední kousek
1 504 Kč
s kódem
1 769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bianca
Dětské povlečení Transport
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, bílé/béžové, bavlněné, 135x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Mason Cash
Hrnek In The Meadow
400 ml, keramický, zelený
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Brandani
Talíř Serendipity
Ø 27,5 cm, z kameniny, hnědý
(63)
Skladem
Poslední kousky
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bigso
Organizéry v sadě Hakan Paper Laminate
2 ks, na dokumenty, kartonové, 31x23 cm, výška 6 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Metaltex
Dózy v sadě
3 ks, 450 ml/1 l/1,5 l, na potraviny, skleněné
Skladem
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Bonami Selection
Rohová pohovka Tori
Manšestrová, rozkládací/s úložným prostorem, pravý roh/levý roh/variabilní roh/s lenoškou, vhodné pro mazlíčky, světle zelená, trojmístná, šířka 230 cm, hloubka 170 cm, hloubka sedáku 60 cm
(21)
Skladem
31 407 Kč
s kódem
36 949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (6)
-15 % s kódem
Wenko
Stojan na boty Fondi
Z masivu akácie, v přírodní barvě, počet párů bot 6 , šířka 69 cm, výška 40,5 cm, hloubka 27 cm
Skladem
Poslední kousky
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Seersucker Stripe
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, s pruhy, béžové, 200x200 cm
Skladem
Poslední kousky
671 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Stolní lampa Mush
Ve zlaté barvě, kovová, ø25x34 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
3 838 Kč
s kódem
4 515 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Love Story
Hračka pro psa Knots
Látková
Skladem
280 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Wenko
Koupelnová předložka Ecru
Rychleschnoucí, textilní, béžová, 40x60 cm
Skladem
436 Kč
s kódem
513 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 4 ks
BonBistro
Podtácky v sadě Layer
4 ks, černé, 10x11 cm
(1)
Skladem
161 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
47 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Koberec Sahara
Syntetický, se střední délkou vlasu, krémový, 200x290 cm
(5)
Skladem
4 983 Kč
s kódem
5 862 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětská deka Colorine
Z recyklované bavlny, s geometrickými vzory/kostkovaná, 130x160 cm
(6)
Skladem
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Koberec Denton
Vlněný, hnědý, 110x140 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
2 974 Kč
s kódem
3 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Lorena Canals
Dětský hrací koberec Solar System
Pratelný/ručně tkaný/s hračkami, bavlněný, s nízkým vlasem, kulatý, béžový, ø 150 cm
(4)
Skladem
4 404 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Opviq lights
Závěsné svítidlo Demir
Hnědé, z borovicového dřeva, 10x60x60 cm
(64)
Skladem
1 784 Kč
s kódem
2 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
MOME
TV stolek Solei
Z MDF, povrchová úprava: barva, pololesklý, krémový, šířka 180 cm, výška 55 cm, hloubka 40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
13 174 Kč
s kódem
15 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Blomus
Držák na toaletní papír Modo
Nástěnný, z nerezové oceli, černý, 2x13 cm, výška 9 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
979 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
noo.ma
Odkládací stolek Wa
Kovový, červený, ø 32 cm, výška 50 cm
Skladem
Poslední kousek
5 414 Kč
s kódem
6 369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Rohožka
Hnědá, 25x75 cm
(35)
Skladem
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Love Story
Hračka pro psa Elephant
Látková, šedá
Skladem
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Angelia
Na jednolůžko, na patentku, mušelínové, krémové, 140x200 cm
(9)
Skladem
766 Kč
s kódem
901 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Stojan na ručníky Lava
Z nerezové oceli, v leskle stříbrné barvě, 53,5x35 cm, výška 80,5 cm
(48)
Skladem
Poslední kousky
1 648 Kč
s kódem
1 939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 4 ks
Ladelle
Sklenice v sadě Areca
4 ks, 450 ml
Skladem
Poslední kousky
1 155 Kč
s kódem
1 359 Kč bez kódu
340 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Styler
Hodiny Noah
Nástěnné, ø 57 cm
Skladem
Poslední kousky
1 436 Kč
s kódem
1 689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Unique Furniture
Komoda Pensacola
V dekoru dubu, z MDF, černá, šířka 80 cm, výška 75 cm, hloubka 40 cm
(5)
Skladem
4 168 Kč
s kódem
4 904 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Flair Rugs
Koberec Kai Wool Border
Ručně tkaný, vlněný, s nízkým vlasem, modrý, 200x290 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
7 734 Kč
s kódem
9 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Orion
Nádoba na kvašení zeleniny
1,3 l, keramická
(12)
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Hanse Home
Vnitřní a venkovní koberec Biri
Oboustranný, syntetický, bouclé, bez vlasu, hnědý/béžový, 120x170 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
1 750 Kč
s kódem
2 059 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-15 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Zahradní rukavice
(50)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bitz
Talíř Kusintha
Servírovací, ø 30 cm, skleněný, zelený
(11)
Skladem
Poslední kousek
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Blomus
Difuzér Fraga: Kyoto Yume
S vůní vanilky/s květinovou vůní, doba vůně 4 týdny, objem 100 ml, ø 9 cm, výška 27,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
919 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (9)
Na prodejně
-15 % s kódem
Les Deglingos
Plyšové hračky v sadě Ptipotos Miaou
2 ks, vhodný věk 0+, praní na 30 stupňů, výška 15 cm, délka 32 cm
Skladem
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
189
190
191
...
680
Načíst další