Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 344 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Síťka na praní prádla
Bílá, 60x32 cm
(281)
Skladem
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Spinder Design
Věšák Jessy
Kovový, šedozelený, ø 40 cm, výška 170 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
2 946 Kč
s kódem
3 466 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Compactor
Úložný box na oblečení Granit
Vakuový/vyztužený, látkový, šedý, 56x56x16,5 cm
(1)
Skladem
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Artsy Doormats
Rohožka Highland Cow
Z recyklovaného plastu, antracitová, 40x70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
671 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Maximex
Bělicí tužky na spáry v sadě
2 ks
(37)
Skladem
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
145 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Pojízdný regál Laundry
Kovový, bílý, šířka 56 cm, výška 84 cm, hloubka 23 cm
(175)
Skladem
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Hanse Home
Vnitřní a venkovní koberec Malta
Oboustranný, syntetický, bouclé, bez vlasu, bílý/šedý, 120x170 cm
(26)
Skladem
Poslední kousky
1 796 Kč
s kódem
2 113 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
-15 % s kódem
Wenko
WC štětka Illana
Keramická, matně černá, ø 8,5 cm, výška 38,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
623 Kč
s kódem
733 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Artsy Doormats
Rohožka Watercolour Leaves
Z kokosového vlákna, zelená/v přírodní barvě, 40x60 cm
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Joseph Joseph
Kelímek na zubní kartáčky EasyStore
Plastový, černý, 9x9 cm, výška 13 cm
(8)
Skladem
521 Kč
s kódem
613 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Wenko
Sprchový závěs Pioppo
S květinovým vzorem, zelený, 180x200 cm
(12)
Skladem
Poslední kousek
677 Kč
s kódem
796 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Restilo
Závěs Velvet
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, sametový, bílý, 140x245 cm
(4)
Skladem
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
Premium
Blomus
Odpadkový koš Tubo
Nášlapný, ocelový, v bronzové barvě, 3 l
(12)
Skladem
613 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-15 % s kódem
PT LIVING
Tabule Perky
Magnetická, 50x50 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
934 Kč
s kódem
1 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Jen na Bonami
FD
Dětský koberec Dazzy Rose
Syntetický, se střední délkou vlasu, růžový/slonovinový, 80x150 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 274 Kč
s kódem
1 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Filumi
Potah Talo
Na pohovku, 4místný, tmavě šedý
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 189 Kč
s kódem
1 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Stojan na víno
Kovový, počet lahví 12
(44)
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Wenko
Háčky v sadě
4 ks, závěsné, ocelové, bílé
(130)
Skladem
168 Kč
s kódem
198 Kč bez kódu
50 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Pojízdný regál Slim
Kovový, bílý/ve stříbrné barvě, šířka 58 cm, výška 80 cm, hloubka 20 cm
(432)
Skladem
Poslední kousek
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Noa
2 ks, 220 ml, skleněné, na cappuccino/dvoustěnné
(10)
Skladem
Poslední kousky
237 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Universal
Koberec Balaki
Syntetický, s nízkým vlasem, 120x170 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
1 791 Kč
s kódem
2 239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Barová židle Ciselia
Čalouněná, žinylková, béžová, výška sedáku 75 cm
(39)
Skladem
Poslední kousek
4 870 Kč
s kódem
5 729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva nohou (4)
+ Výška sedáku (2)
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Joseph Joseph
Napařovač Bloom
Plastový, žlutý/zelený
(23)
Skladem
Poslední kousky
462 Kč
s kódem
543 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Umbra
Stojany na pokličky a pánve v sadě Peggy
2 ks, plastové, bílé, výška 10 cm
(20)
Skladem
577 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
340 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Koupelnové předložky v sadě Armoni
2 ks, pratelné, WC, modré, 50x80 cm
(32)
Skladem
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dekorační polštář Cabrie
Krémový, se snímatelným potahem, 50x50 cm
Skladem
892 Kč
s kódem
1 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Závěsné svítidlo Crayon
V hořčicové barvě/béžové, kovové, ø35x38 cm
(4)
Skladem
1 753 Kč
s kódem
2 062 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Háček Flare
Nástěnný, kovový, béžový
(2)
Skladem
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Lorena Canals
Dětský koberec Round Dot Blue Sage
Pratelný/ručně tkaný, bavlněný, kulatý, světle zelený, ø 140 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
3 844 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Microvelvet
Sametový, růžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(36)
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Oblíbené
Vileda
Mop Ultramax Complete Set box
S kbelíkem
(105)
Skladem
787 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Vileda
Náhradní návlek na mop Turbo 2in1
(130)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Flair Rugs
Koberec Gigi
Vlněný, s nízkým vlasem, v přírodní barvě, 200x290 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
12 934 Kč
s kódem
15 216 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Vnitřní a venkovní koberec Giza 1410
Syntetický, bez vlasu, khaki, 120x170 cm
(132)
Skladem
Poslední kousky
944 Kč
s kódem
1 111 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (7)
-15 % s kódem
Flair Rugs
Koberec Esrei
Vlněný, s nízkým vlasem, modrý/hnědý, 160x230 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
8 338 Kč
s kódem
9 809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dekorativní mísa Indah
Mramorová, ø 15 cm
Skladem
Poslední kousky
701 Kč
s kódem
825 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Rex London
Omalovánky Forest Friends
Vhodný věk 3+
(208)
Skladem
144 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 6 ks
Tiseco Home Studio
Podtácky v sadě
6 ks, se stojánkem, ratanové, v tmavě přírodní barvě, ø 10 cm
(7)
Skladem
841 Kč
s kódem
989 Kč bez kódu
165 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Universal
Koberec Loft
Syntetický, se střední délkou vlasu, šedý, 60x120 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
583 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (6)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Zahradní pohovka Portlligat
Z umělého ratanu, trojmístná, krémová/v přírodní barvě, nosnost 260 kg, šířka 222 cm, výška 68 cm, hloubka 95 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
36 862 Kč
s kódem
43 367 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Vnitřní a venkovní koberec Giza 1410
Syntetický, bez vlasu, tmavě šedý, 120x170 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
900 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (8)
-15 % s kódem
Leopold Vienna
Stojan na víno
Kovový, počet lahví 7
(5)
Skladem
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Reality
Stropní svítidlo Chapeau
Matně černé, kovové, ø60x15 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
1 699 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Blomus
Svíčka Fraga: Bergamot Orange
Vonná, sojová, s vůní citrusových plodů/s vůní koriandru/s vůní bílého pepře, doba hoření 55 h, počet knotů 1 ks, ø 9 cm, výška 11 cm
(154)
Skladem
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (5)
+ Doba hoření (2)
Na prodejně
Premium
Bitz
Šálek Gastro Dark Blue/Black
Keramický, na espresso/s podšálkem, černý/modrý, 70 ml
(1)
Skladem
365 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Wenko
Držák na fólie Black Outdoor Kitchen
Plastový, černý, 38x7 cm, výška 5 cm
(26)
Skladem
Poslední kousky
498 Kč
s kódem
586 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Printworks
Fotoalbum A Star Is Born
30 str.
Skladem
Poslední kousky
1 019 Kč
s kódem
1 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mepal
Potravinové krabičky v sadě Nordic black
3 ks, černé, 350 ml/750 ml/1,2 l
(1)
Skladem
Poslední kousky
669 Kč
s kódem
787 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
1
...
211
212
213
...
674
Načíst další