Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
31 991 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Sollux
Bodové svítidlo Gleam
Bílé, hliníkové, s ohybatelnou konstrukcí, 45x6,5x16,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 337 Kč
s kódem
2 749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Počet světelných zdrojů (4)
Premium
-15 % s kódem
Universe of Sleeping
Přikrývka Neptune Cool
S péřovou výplní, letní, 140x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
2 226 Kč
s kódem
2 619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-15 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Koberec Sky
Pratelný, syntetický, s nízkým vlasem, světle šedý, 60x110 cm
(6)
Skladem
436 Kč
s kódem
513 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (8)
Oblíbené
Hanse Home
Rohožka Panama
Z kokosového vlákna, v přírodní barvě, 45x75 cm
(31)
Skladem
334 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Kelímek na zubní kartáčky Aixa
Mramorový, tmavě šedý, 8x8 cm, výška 10 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
253 Kč
s kódem
298 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Hanse Home
Koberec Terrain
Syntetický, s nízkým vlasem, modrý/béžový, 80x120 cm
(23)
Skladem
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
-15 % s kódem
Oblíbené
Woodman
Botník Northgate
Výklopný, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin/povrchová úprava: barva, pololesklý, bílý/v přírodní barvě, počet párů bot 10 , šířka 65 cm, výška 93 cm, hloubka 27 cm
(35)
Skladem
Poslední kousek
5 889 Kč
s kódem
6 928 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
PT LIVING
Stojan na časopisy Riqueza
Kovový, červený, 20,5x35 cm, výška 50 cm
Skladem
Poslední kousky
1 291 Kč
s kódem
1 519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
YAMAZAKI
Zrcadlo Matsuyama
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 3x, ø 17,5 cm
(19)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
s kódem
964 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Flair Rugs
Koberec Tania Floral
Ručně tkaný, vlněný, s nízkým vlasem, krémový, 120x170 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
2 906 Kč
s kódem
3 419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
House Nordic
Barová židle Middelfart
S nastavitelnou výškou/otočná, čalouněná, béžová, výška sedáku 61 cm
Skladem
Poslední kousky
1 947 Kč
s kódem
2 290 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Podnos na dort Cristal
Kameninový, bílý, ø 31 cm
Skladem
Poslední kousky
1 589 Kč
s kódem
1 869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Bahari
Látkový/bambusový, hnědý, 43 l
(99)
Skladem
900 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé, krepové, strukturovaný, světle zelené, 135x200 cm
(3)
Skladem
722 Kč
s kódem
849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Elle Decoration
Koberec Rocco Caramel
Pratelný, syntetický, bez vlasu, světle hnědý, 80x150 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 706 Kč
s kódem
2 007 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (6)
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Hrnek Vila
400 ml, kameninový, modrý/béžový
(1)
Skladem
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Povlaky na polštáře v sadě Mabile
2 ks, bavlněné, na zip, strukturované, 50x50 cm
(1)
Skladem
799 Kč
s kódem
940 Kč bez kódu
470 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Light & Living
Dekorační polštář Bovino
Zelený, se snímatelným potahem, 30x60 cm
(2)
Skladem
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Šálek Latina
Keramický, na cappuccino/s podšálkem, béžový, 220 ml
(1)
Skladem
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Taburet Mochi
Béžový, ø 50 cm, výška 35 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
2 984 Kč
s kódem
3 511 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Kalune Design
Předsíňová sestava Hale
V dekoru ořechu, z MDF, povrchová úprava: melamin, hnědá, šířka 120 cm, výška 162 cm, hloubka 32 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
3 879 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Metaltex
Stojan na pokličky a pánve Canyon
Ocelový, černý, 25x27 cm, výška 23 cm
(52)
Skladem
229 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Mioli Decor
Košík
Úložný, z juty, světle hnědý, výška 20 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
237 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 8 ks
Robin Reed
Vánoční crackery v sadě Cream & Red Stars
8 ks, délka 30 cm
(10)
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
70 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Dóza Olivia
Na sušenky, skleněná
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Grasmere Floral
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, zelené/hnědé, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Mila Home
Přehoz Waffle
Bavlněný, modrý, 220x240 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 232 Kč
s kódem
1 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Cuddly
Z mikroplyše, hnědá, 150x200 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
832 Kč
s kódem
979 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
Bizzotto
Jídelní židle Camilla
S područkami, plastová, světle hnědá
Skladem
5 567 Kč
s kódem
6 549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Umbra
Háčky v sadě Buddy
2 ks, závěsné, plastové, bílé
(13)
Skladem
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
210 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
BENAB
Dětská matrace Basic Comfort
90x200 cm, s odnímatelným potahem, středně tvrdá, pěnová, tloušťka 9 cm, nosnost 70 kg
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 969 Kč
s kódem
4 669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (10)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Závěsy v sadě Lattice Cut
2 ks, závěsný systém tyč, strukturované, béžové/krémové, 168x183 cm
(8)
Skladem
1 895 Kč
s kódem
2 229 Kč bez kódu
1 115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Casa Selección
Koberec Natural Bamboo
Bambusový, bez vlasu, v přírodní barvě, 60x90 cm
(37)
Skladem
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-15 % s kódem
Bigso
Úložné boxy v sadě Rut Canvas Paper Laminate
2 ks, s víkem, kartonové, černé, ø 37,5x25,5 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
1 210 Kč
s kódem
1 424 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
sada 3 ks
Kalune Design
Police v sadě Boss
3 ks, z MDF, povrchová úprava: melamin, bílé, šířka 60 cm, výška 2 cm, hloubka 14,5 cm
(17)
Skladem
589 Kč
196 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Hanse Home
Rohožka Brushes Brown
Z kokosového vlákna, hnědá, 40x60 cm
(19)
Skladem
Poslední kousky
626 Kč
s kódem
737 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Alpine Vilage
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s potiskem, béžové, 200x200 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
934 Kč
s kódem
1 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Oblíbené
Universal
Koberec Fox Liso
Syntetický, shaggy, kulatý, šedý, ø 120 cm
(24)
Skladem
Poslední kousky
1 711 Kč
s kódem
2 139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Zone
Kelímek na zubní kartáčky Nova One
Kameninový, oranžový, ø 8,5 cm, výška 10 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-15 % s kódem
Asiatic Carpets
Koberec Aurora
Syntetický, s nízkým vlasem, šedý, 120x170 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
3 008 Kč
s kódem
3 539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
House Nordic
Váza Rona
Keramická, béžová, ø 10,5 cm, výška 19,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Spinder Design
Komoda Joey
Kovová, povrchová úprava: práškový lak, černá, šířka 37 cm, výška 45 cm, hloubka 26 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
6 949 Kč
s kódem
8 175 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Star Trading
Světelný řetěz Glow
Černý, skleněný, LED, do zásuvky, IP44, délka 360 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Sklenice Misa
560 ml
(2)
Skladem
Poslední kousky
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 5 ks
Wenko
Ramínka v sadě Noa
5 ks, kovová, černá, délka 44,5 cm, výška 17,5 cm
(6)
Skladem
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
146 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Joseph Joseph
Prkénko Chop2Pot
Plastové, 38 x 21 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
394 Kč
s kódem
463 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Stojan na ručníky Lava
Z nerezové oceli, v leskle stříbrné barvě, 53,5x35 cm, výška 80,5 cm
(48)
Skladem
Poslední kousky
1 648 Kč
s kódem
1 939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rosendahl
Skleničky v sadě Premium
2 ks, 930 ml, na víno
(11)
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
280 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
220
221
222
...
667
Načíst další