Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 037 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Leitmotiv
Dětská lampička Joey
Ve stříbrné barvě, keramická, LED, do zásuvky, stmívatelná, 16,5x12x22,5 cm
(1)
Skladem
1 529 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Compactor
Držák na fén Bestlock Bath
Bez vrtání, kovový, ve stříbrné barvě, 15x14 cm, výška 22 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
LEGO®
Dětské svačinové boxy v sadě Iconic
2 ks, s lahví, plastové, modré, 390 ml
(41)
Skladem
597 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Actona
Jídelní židle Eris
Čalouněná, sametová, zelená
(5)
Skladem
2 408 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tefal
Pánev Simply Clean Red B5673253
S poklicí/s nepřilnavým povrchem, ø 24 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
Busy B
Zápisník na narozeniny Terrazzo
6 str.
(1)
Skladem
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Mette Ditmer Denmark
Ručník Grid
Froté, bavlněný, černobílý, 50x100 cm
(3)
Skladem
629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Premium
Kave Home
Zahradní pohovka Zaltana
Čtyřmístná, bílá, nosnost 250 kg, šířka 230 cm, výška 82 cm, hloubka 230 cm
Skladem
Poslední kousek
43 367 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Žárovka Dew Drop
E27, 2900 K, 1,5 W, ø 9,5 cm
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
BonBistro
Skleničky v sadě Noble
4 ks, 230 ml, na koktejly
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
165 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Vialli Design
Termoska Fuori
680 ml, na jídlo, z nerezové oceli, černá
Skladem
Poslední kousek
799 Kč
Do košíku
Do košíku
JAHU collections
Deka Gold Ribbon
Fleecová, šedá, 150x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
209 Kč
Do košíku
Do košíku
Asiatic Carpets
Koberec Ada
Ručně tkaný, vlněný, bez vlasu, krémový, 120x170 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 239 Kč
Do košíku
Do košíku
PT LIVING
Svícen Crystal Art
Skleněný
Skladem
Poslední kousek
1 219 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Bloomingville
Drobná dekorace Dasher
Polyresinová, 5x87 cm, výška 16,5 cm
Skladem
Poslední kousky
1 849 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Ladelle
Skleničky v sadě Prism
4 ks, 540 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
1 249 Kč
312 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Light & Living
Stolní lampa Musaby
V lososové barvě/krémová, látková, ø25x50 cm
Skladem
Poslední kousky
1 979 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Flair Rugs
Koberec Sherborne
Syntetický, se střední délkou vlasu, béžový, 160x230 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
2 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
Orion
Kastrol Metalic
S pokličkou, smaltovaný, 2,5 l, ø 22 cm, na indukci
Skladem
Poslední kousky
549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (4)
Ayyildiz Carpets
Běhoun Space 1900
Pratelný, syntetický, s nízkým vlasem, s třásněmi, tmavě šedý, 80x250 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
2 227 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Good Morning
Župan Polyvelvet
Velikost XS/S, z mikroplyše, zelený
(1)
Skladem
Poslední kousky
919 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Velikost (3)
Premier Housewares
Obal na květináč Caldera
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 17 cm, výška 15 cm
Skladem
Poslední kousky
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Södahl
Prostírání v sadě Bistro
2 ks, bavlněná, pratelná, s nápisem, 33x48 cm
Skladem
519 Kč
260 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Joseph Joseph
Spiralizér SpiroGo
Na zeleninu, z nerezové oceli
(10)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Good Morning
Prostěradlo Plain Flanel
Napínací, na dvoulůžko, flanelové, šedé, 180x200 cm
(4)
Skladem
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Prostěradlo Biolina
Napínací, na dvoulůžko, z bio bavlny, žluté, 160x200 cm
(56)
Skladem
569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Leitmotiv
Odkládací stolek Esencia
Kovový, krémový, ø 40 cm, výška 48 cm
Skladem
Poslední kousek
1 953 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Deka Velvet Boucle
Z mikroplyše, tmavě hnědá, 130x170 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
1 219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 4 ks
Dakls
Hrnky v sadě
4 ks, 100 ml, na espresso, béžové
(3)
Skladem
Poslední kousky
328 Kč
82 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Stella
Z žakáru, krémový, 140x250 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl Geometry Marble
S abstraktním vzorem, 40x130 cm
(48)
Skladem
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Prkénko Zairin
Servírovací, dřevěné, 25 x 20 cm
Skladem
563 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Koupelnová polička Filaire Aluminium
Závěsná, hliníková, matně černá
Skladem
579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
noo.ma
Konferenční stolek Kob
Se skleněnou deskou, v přírodní barvě, 55x105 cm, výška 40,5 cm
Skladem
Poslední kousek
16 360 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
noo.ma
Konferenční stolek Kuvu
S deskou v dubovém dekoru, černý, ø 75 cm, výška 37,5 cm
Skladem
Poslední kousek
12 578 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Asiatic Carpets
Koberec Sovereign
Syntetický, bez vlasu, béžový, 160x240 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
5 499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
FD
Koberec Floares
Syntetický, s nízkým vlasem, béžový, 80x150 cm
Skladem
Poslední kousek
1 389 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Jen na Bonami
Bonami Selection
Povlečení Floret
Na dvoulůžko/prodloužené, na zip, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, tmavě modré, 200x220 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
1 589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mila Home
Běhoun Optic
Pratelný, syntetický, bez vlasu, s třásněmi, šedý/ve zlaté barvě, 80x200 cm
(4)
Skladem
1 699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Casa Selección
Stojan na toaletní papír
Se štětkou, bambusový, v přírodní barvě, 21x36 cm, výška 82 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
1 979 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Stolní lampa Fungi
Bílá, kovová, LED, IP44, ø16x26,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 619 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Svíčka The Essence
Vonná, s vůní citrusových plodů/s květinovou vůní, doba hoření 30 h, počet knotů 1 ks, ø 8 cm, výška 10 cm
Skladem
457 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Doba hoření (2)
Na prodejně
Premium
Villeroy&Boch
Běhoun Ursule
Ručně tkaný, vlněný, s nízkým vlasem, béžový, 80x250 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
5 573 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Orion
Talíř Glaze
Ø 27 cm, keramický, fialový
(1)
Skladem
Poslední kousek
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Typ talíře (3)
Ayyildiz Carpets
Běhoun Joy 1400
Pratelný, syntetický, s nízkým vlasem, světle šedý, 80x250 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
1 205 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (8)
Sass & Belle
Dětský hrnek Mushroom
225 ml, keramický, béžový
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
MSV
Sprchový závěs Clane
Strukturovaný, 180x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
542 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Mýdlenka Ume
Porcelánová, modrá, ø 12 cm, výška 3 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Na prodejně
1
...
464
465
466
...
668
Načíst další