Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 150 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Oblíbené
Cattara
Rukavice na grilování Heat Grip
(21)
Skladem
249 Kč
Do košíku
Do košíku
Opviq lights
Nástěnné svítidlo Manavgat
Tyrkysové/v přírodní barvě, kovové, s ohybatelnou konstrukcí, 25x25x14 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
607 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Ego Dekor
Svícny v sadě
3 ks, z umělého kamene
(1)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Brabantia
Odpadkový koš
Vestavný, ocelový, bílý, 15 l
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 698 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Vipack
Šuplík pod dětskou postel Dallas
Z masivu borovice, v přírodní barvě, 90x200 cm
Skladem
Poslední kousky
4 633 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
noo.ma
Jídelní stůl Meko
Ø 100 cm
Skladem
Poslední kousek
20 141 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Makamii
Dvoulůžková postel Lemi
160x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, sametová, taupe
Skladem
Poslední kousek
29 599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměr (3)
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Toro
Vhodný věk 3+, výška 20 cm, délka 20 cm
Skladem
299 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Prostěradlo Biolina
Napínací, na dvoulůžko, z bio bavlny, červené, 160x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Premium
Oblíbené
La Rochére
Hrnek Ouessant
270 ml, skleněný
(21)
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Nástěnné svítidlo Cassis
Bílé/ve stříbrné barvě, skleněné, IP44
(4)
Skladem
Poslední kousek
1 176 Kč
Do košíku
Do košíku
PT LIVING
Svícen Animado Anillo
Na čajovou svíčku, skleněný
(1)
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Native Natural
Deka Leaf
Vlněná, šedá, 140x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Orion
Lahev Saga
500 ml, cestovní/s pítkem, tritanová, modrá
(2)
Skladem
Poslední kousek
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Svícen Zalvori
Kamenný
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kave Home
Zahradní konferenční stolek Saura
S deskou z akácie, kulatý, ø 55 cm, výška 35 cm
Skladem
Poslední kousek
5 424 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky na vlasy v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí, bavlněné, černé, 20x13 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
449 Kč
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
sada 10 ks
Oblíbené
Ambiance
Samolepky v sadě Quento
10 ks, na podlahu, 18x20 cm
(24)
Skladem
Poslední kousek
559 Kč
56 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Malerifabrikken
Obraz Water Plants
50x70 cm, s rámem
(1)
Skladem
Poslední kousek
2 109 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Pohlcovač vlhkosti Drop 1000 g
Tyrkysový
(16)
Skladem
Poslední kousek
540 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
simplehuman
Odpadkový koš
Nášlapný, plastový, černý, 45 l
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 148 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Dutchbone
Jídelní stůl Adamello
S deskou v dekoru jasanového dřeva, 95x180 cm
Skladem
Poslední kousek
16 199 Kč
Do košíku
Do košíku
Good Morning
Prostěradlo Plain Flanel
Napínací, na dvoulůžko, flanelové, šedé, 140x200 cm
(1)
Skladem
659 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Ayyildiz Carpets
Koberec Life
Syntetický, shaggy, černobílý, 80x150 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
933 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (6)
Premium
Bitz
Talíř Gastro Black/Purple
Ø 27 cm, z kameniny, černý/fialový
(11)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Dakls
Svícen
Keramický
(3)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Hübsch
Organizér Disctrict
Na psací potřeby, kovový, 6x17 cm, výška 2 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
459 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dětské prostěradlo Sweet Treats
Napínací, na jednolůžko, růžové, 90x190 cm
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Karlsson
Dětský budík Peekaboo Goldfish
Ø 15 cm, výška 18 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
516 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Meri Meri
Adventní kalendář Railway Train
Dřevěný, 15x23x10 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 419 Kč
Do košíku
Do košíku
Vitaus
Koberec Vintage Orient
Pratelný, syntetický, bez vlasu, 160x230 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Jen na Bonami
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, světle modrý, 17x12 cm, výška 12 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
429 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Odkládací stolek Qiano
Z mangového dřeva, v přírodní barvě, 42x45 cm, výška 63 cm
Skladem
Poslední kousek
5 099 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Universal
Koberec Aqua Liso
Syntetický, shaggy, kulatý, tmavě fialový, ø 80 cm
(73)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Průměr (2)
Love Story
Čistič tlapek
Modrý
Skladem
Poslední kousky
179 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Běhoun Salou
Černý, 45x120 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
BonBistro
Šálek Resto
Porcelánový, na cappuccino, hnědý, 200 ml
Skladem
Poslední kousky
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Amari
4 ks, froté, bavlněné, světle růžové, 2x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(6)
Skladem
Poslední kousek
1 049 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Počet kusů (3)
Rotho
Lopatka na stelivo s držákem Biala
Plastová, tmavě modrá, 9x16 cm
(9)
Skladem
209 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, světle šedé, 90x200 cm
(2)
Skladem
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (6)
House Nordic
Hodiny Istanbul
Nástěnné, ø 30 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
610 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Deka Bow
Z mikroplyše, bílá/růžová, 200x240 cm
Skladem
639 Kč
Do košíku
Do košíku
Love Story
Kukaň Fluffy
Pro kočku, kulatá, tmavě šedá, ø 55 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
639 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostěradlo Jersy
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, antracitové, 90x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Tiseco Home Studio
Župan Cozy
Velikost L/XL, z mikroplyše, šedý
(35)
Skladem
Poslední kousky
1 239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Velikost (2)
Novinka
sada 4 ks
S|P Collection
Sklenice v sadě Robi
4 ks, 560 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Salt&Pepper
Talíř Lunar
Dezertní , ø 21,5 cm, z kameniny, černý/béžový
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Typ talíře (3)
Ayyildiz Carpets
Koberec Pouffy
Pratelný, syntetický, se střední délkou vlasu, zelený, 60x110 cm
(1)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (7)
1
...
470
471
472
...
670
Načíst další