Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 108 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Makamii
Rohová pohovka Kapua
Rozkládací/s úložným prostorem, levý roh/s lenoškou, voděodolná, modrá, trojmístná, šířka 240 cm, hloubka 149 cm, hloubka sedáku 68 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
35 099 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Jen na Bonami
Rosti
Sada kuchyňského náčiní Classic
Plastová, 3 ks
(1)
Skladem
Poslední kousky
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Wenko
Sprchová hadice
Bílá, 175 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
468 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Flexa
Dětský hrací set Play Fruits
Vhodný věk 3+
(1)
Skladem
Poslední kousky
939 Kč
Do košíku
Do košíku
Mepal
Dětský svačinový box Campus
S vidličkou, plastový, v mentolové barvě, 300 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
Premium
Casafina
Miska Poterie
Na polévku, z kameniny, hnědá, 550 ml, ø 14 cm
Skladem
Poslední kousky
371 Kč
Do košíku
Do košíku
Sollux
Bodové svítidlo Gleam
Krémové, hliníkové, s ohybatelnou konstrukcí, 16x8x16 cm
(3)
Skladem
790 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
sada 6 ks
SP TREND
Samolepicí panely v sadě Statuario Venato
6 ks, na zeď, 60x30 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
589 Kč
98 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Good Morning
Dětské povlečení Wise
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, růžové, bavlněné, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Vitaus
Koberec Geo Border
Pratelný, syntetický, bez vlasu, šedý/krémový, 80x150 cm
(36)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
OYOY Living Design
Úložný box Hako
S víkem, kartonový, tmavě zelený, 45x33x15 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 151 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Kitchen Craft
Tvořítko na ravioli Italian
Z nerezové oceli
(37)
Skladem
Poslední kousek
179 Kč
Do košíku
Do košíku
Green Gate
Miska
Na polévku, porcelánová, bílá/růžová, 150 ml, ø 10 cm
(2)
Skladem
389 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Casa Selección
Závěs Cuadrille
Závěsný systém tyč, hnědý, 140x260 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
979 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
WC štětka Griso
Keramická, šedá, 12x15 cm, výška 32,5 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
419 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
douceur d'intérieur
Háčky v sadě Fixeo
2 ks, bez vrtání, kovové, v matně zlaté barvě
Skladem
139 Kč
70 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Brandani
Miska Alhambra
Na polévku, z kameniny, ø 22 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 169 Kč
Do košíku
Do košíku
Opviq lights
Závěsné svítidlo Cafu
Ve zlaté barvě, kovové, ø25x33 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
702 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Župan Lindu
Velikost S/M, bavlněný, bílý
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Easy Iron
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, z mikrovlákna, béžové, 90x190 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (4)
Premium
Costa Nova
Podnos na dort Pearl
Keramický, bílý, ø 28 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Universal
Koberec Class
Syntetický, bez vlasu, oranžový, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Credence
Bavlněná, červená/šedá, 14,5x24,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
229 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Závěsné svítidlo Lisora
Béžové, papírové, ø25x21 cm
Skladem
Poslední kousek
2 673 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Elektrický svícen Buster
Černý, kovový, do zásuvky, 32x8x40 cm
(7)
Skladem
939 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Ladelle
Skleničky v sadě Flynn
4 ks, 300 ml, na koktejly
Skladem
Poslední kousky
1 499 Kč
375 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Star Trading
Světelná dekorace Christmas Joy
Černobílá, z borovicového dřeva, do zásuvky, 16x10x21 cm
Skladem
Poslední kousky
1 249 Kč
Do košíku
Do košíku
Cosmopolitan Design
Rohová pohovka Vienna
Do "U", světle šedá, vícemístná, šířka 350 cm, hloubka 170 cm, hloubka sedáku 55 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
58 899 Kč
Do košíku
Do košíku
Garden Pleasure
Zahradní lavice Mandalay
Dřevěná, šedá, šířka 150 cm, hloubka 60 cm, výška 82 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
9 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Fischer & Honsel
Nástěnné svítidlo Straw
Černé, ratanové, 15x15x10 cm
(1)
Skladem
959 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Ariel
Pratelná, světle hnědá, 50x80 cm
Skladem
Poslední kousky
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Curver
Úložný box Pure
Plastový, světle modrý, objem 4,5 l, 26x17,5x12 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
99 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (3)
OYOY Mini
Interaktivní hračka Circus Bear
Skladem
Poslední kousky
1 049 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Jídelní křeslo Darice
Čalouněné, žinylkové, matné, tmavě zelené
(3)
Skladem
Poslední kousky
6 299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva nohou (2)
Plaček Pet Products
Deka Trixie Barney
Pro psa, fleecová, s potiskem, béžová, 100x70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
167 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Elle Decoration
Koberec Panglao New York White
Syntetický, se střední délkou vlasu, bílý, 160x235 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
3 220 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Hanse Home
Vnitřní a venkovní koberec Pangli Ochre
Oboustranný, syntetický, bouclé, bez vlasu, okrově žlutý, 200x290 cm
(23)
Skladem
Poslední kousek
4 063 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (5)
Orion
Rendlík Metalic
Smaltovaný, 800 ml, ø 16 cm, na indukci
Skladem
Poslední kousky
333 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Doba hoření 50 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Premium
Bloomingville
Svícen Ranin
Kovový
(1)
Skladem
Poslední kousky
929 Kč
Do košíku
Do košíku
Karup
Futonová matrace Traditional
180x200 cm, extra tvrdá, bílá, tloušťka 13 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
11 358 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (7)
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Canterbury
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s puntíky/s květinovým vzorem, šedé, 200x200 cm
(145)
Skladem
Poslední kousek
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Oblíbené
YAMAZAKI
Stojan na toaletní papír Tower
Ocelový, bílý, 11,5x11,5 cm, výška 39 cm
(74)
Skladem
Poslední kousky
764 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Flair Rugs
Koberec Verona Floral
Ručně tkaný, vlněný, bez vlasu, 200x300 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
12 749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Zuiver
Vinotéka Cantor
Kovová, povrchová úprava: práškový lak, černá, počet lahví 20, černá, šířka 48 cm, výška 180 cm, hloubka 35 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
12 876 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Botany
2 ks, lněné, s květinovými vzory, 40x40 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
599 Kč
300 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Universal
Koberec Domus
Syntetický, s nízkým vlasem, béžový, 120x170 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Dakls
Košík
Šedý, výška 11,5 cm
Skladem
Poslední kousky
177 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
1
...
481
482
483
...
669
Načíst další