Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
31 485 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Sagaform
Hrnek Doris
380 ml, kovový, krémový
Skladem
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
sada 2 ks
Lyngby Glas
Misky v sadě Torino
2 ks, kompotové, skleněné, růžové, 500 ml, ø 12 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
330 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 16 ks
IHR
Ubrousky v sadě Purple Spring
16 ks, papírové, s květinovými vzory, 33x42 cm
(9)
Skladem
179 Kč
11 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Love Story
Odpočívadlo pro kočky Nomade
Z juty, béžové, 40x44 cm, výška 51 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 499 Kč
Do košíku
Do košíku
vtwonen
Modulární skříňka Modulair
V dekoru dubu, z dřevotřísky, povrchová úprava: dýha, v přírodní barvě, šířka 40 cm, výška 199 cm, hloubka 40 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
12 015 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Váza Irie
Železná, krémová, 18x26 cm, výška 29 cm
Skladem
Poslední kousky
1 629 Kč
Do košíku
Do košíku
BonBistro
Talíř Retro
Ø 27,5 cm, porcelánový, bílý/modrý
(1)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (5)
Orion
Stojan na boty
Kovový, ve stříbrné barvě, počet párů bot 12 , šířka 65,5 cm, výška 54 cm, hloubka 30 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Žárovka Globe
E27, 1800 K, 4 W, ø 20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 279 Kč
Do košíku
Do košíku
Dakls
Prostírání Forest Nest
Látkové, pratelné, 32x45 cm
(1)
Skladem
236 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Dóza na prací prášek Multi
Bílá, 18x24 cm, výška 24 cm
(5)
Skladem
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Rámeček Malaga
28x37 cm, na zeď, modrý, na fotku 21x30
(5)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
Micadoni
Dvoulůžková postel Whale
180x200 cm, bez čela, čalouněná, žinylková, krémová
Skladem
Poslední kousek
18 599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměr (5)
Premium
Bloomingville
Miska Okayama
Na polévku, z kameniny, bílá/modrá, 400 ml, ø 13,5 cm
Skladem
337 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Villa Collection
Svícen Elv
Na čajovou svíčku, kameninový
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Waffle
Bavlněný, béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Cattara
Kámen na pizzu Pizza
Z umělého kamene
(9)
Skladem
Poslední kousek
352 Kč
Do košíku
Do košíku
Metaltex
Koupelnová polička
Nástěnná/rohová, ocelová, ve stříbrné barvě
(8)
Skladem
540 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Hartman
Zahradní podsedák Bora Bora
Černý, 68x118 cm
Skladem
Poslední kousek
3 269 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Dávkovač mýdla Kua
Z polyresinu, světle šedý, 300 ml, 7x8 cm, výška 16,5 cm
Skladem
Poslední kousky
779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
BonBistro
Hrnek Squito
300 ml, porcelánový, na latte, bílý
Skladem
209 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na dvoulůžko/prodloužený, na knoflíky, bavlněný, bílý, 240x220 cm
Skladem
Poslední kousky
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
Ayyildiz Carpets
Koberec Fluffy
Syntetický, shaggy, kulatý, antracitový, ø 160 cm
(55)
Skladem
Poslední kousky
2 032 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Průměr (4)
Premium
Cam Cam Copenhagen
Přebalovací podložka Augusta
Béžová, 49x63 cm
(4)
Skladem
1 349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
LEGO®
Dětská police Brick 4
Červená, šířka 16 cm, výška 21 cm, hloubka 16 cm
(3)
Skladem
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Opviq lights
Závěsné svítidlo Mezopotamya
Černé, kovové, 114x114x130 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Kate Louise
Dětský polštářek Matryoshka
Se snímatelným potahem, 43x43 cm
Skladem
Poslední kousky
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
WMF
Sada nožů se stojanem Classic Line
6 ks, z nerezové oceli, rukojeť: plast
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Závěs Velvet
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, sametový, tmavě šedý, 140x270 cm
Skladem
Poslední kousky
579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
Spinder Design
Nástěnný věšák Sensu
Kovový, černý, šířka 21 cm, výška 29,5 cm, hloubka 4 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
3 446 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Metaltex
Nůž Asia
Na zeleninu, z nerezové oceli, rukojeť: plast
(35)
Skladem
99 Kč
Do košíku
Do košíku
Mioli Decor
Dekorační polštář Top
Z mikroplyše, v hořčicové barvě, ø 25 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Flair Rugs
Běhoun Sherborne
Syntetický, se střední délkou vlasu, červený, 66x300 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 147 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
WMF
Pánev PermaDur
Ø 20 cm, na indukci
(4)
Skladem
Poslední kousek
1 649 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Miska Sandrine
Na polévku, z kameniny, šedá, 900 ml, ø 22 cm
(3)
Skladem
639 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Windsor & Co Sofas
Rohová pohovka Planet
Rozkládací/s úložným prostorem, pravý roh/s lenoškou, béžová, čtyřmístná, šířka 315 cm, hloubka 212 cm, hloubka sedáku 72 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
47 185 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Lucerna Lezuza
Kovová, ø 9 cm, výška 15 cm
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Dětský závěs Ombre Stars
2 ks, závěsný systém tyč, s hvězdičkami, bílý/růžový, 168x183 cm
Skladem
1 799 Kč
900 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Emily
2 ks, stohovatelné, kovové, béžové
Skladem
Poslední kousky
9 099 Kč
4 550 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Tescoma
Odšťavňovač GrandChef
Černý, plastový, objem 800 ml
(3)
Skladem
Poslední kousky
862 Kč
Do košíku
Do košíku
DecoKing
Světelný řetěz Ledlig
Plastový, LED, do zásuvky, s časovačem, délka 200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
459 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Curver
Košíky v sadě Softex
2 ks, úložné, plastové, světle hnědé, výška 11 cm
(6)
Skladem
143 Kč
72 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (2)
Compactor
Úložný box Haiphong
S víkem, šedý, objem 960 ml, 15x8x8 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, krémový, 50x70 cm
(542)
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
My House
Povlečení Margot
Na jednolůžko, na zip, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, s květinovým vzorem, světle šedé, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
835 Kč
Do košíku
Do košíku
Hilight
Venkovní zásuvka
Světle šedá, plastová, sloupová, IP44, 13x13x40,5 cm
Skladem
Poslední kousky
1 149 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Curver
Košíky v sadě Softex
2 ks, úložné, plastové, krémové, výška 11 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
139 Kč
70 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (2)
Na prodejně
Rowico
Botník Confetti
S lavicí, v dekoru dubu, z dřevotřísky, povrchová úprava: dýha/povrchová úprava: olej, matný, šedý/v přírodní barvě, šířka 70 cm, výška 45 cm, hloubka 35 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
8 580 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
1
...
487
488
489
...
656
Načíst další