Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 155 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Ladelle
Sada na sushi Nara
4 ks, z kameniny, světle zelená
Skladem
Poslední kousky
649 Kč
Do košíku
Do košíku
devichy
Podnožka Rothe
Sametová, růžová, šířka 115 cm, hloubka 86 cm, výška 45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
11 632 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Kela
Stojan na ručníky Liron
Ocelový, ve zlaté barvě, 30x20 cm, výška 82,5 cm
Skladem
Poslední kousky
3 399 Kč
Do košíku
Do košíku
LEIFHEIT
Náhradní návlek na mop Twist Micro Duo XL
(5)
Skladem
363 Kč
Do košíku
Do košíku
Minimalist Cushion Covers
Ubrus Happy New Year
S vánočním motivem, s geometrickým vzorem/s ornamentem, bílý/černý/ve zlaté barvě, 140x180 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
899 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Ideal Standard
Háček Conca
Nástěnný, kovový, antracitový
Skladem
Poslední kousek
969 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami
Vzorek čalounění
Ardita 14 latte
Skladem
150 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Box na šicí potřeby Couture
16x24 cm, výška 8 cm
Skladem
Poslední kousky
589 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Elta
Plastová, LED, na baterky, s časovačem, 18,5x9,5x14 cm
Skladem
669 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Hrnek Decora
390 ml, porcelánový, bílý
(1)
Skladem
Poslední kousek
139 Kč
Do košíku
Do košíku
LEIFHEIT
Teleskopická okenní stěrka XL
Zelená, délka 24 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
682 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami
Vzorek čalounění
Salvador 07
(1)
Skladem
150 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Premier Housewares
Kroužky na ubrousky v sadě Bowerbird
4 ks, ø 5 cm
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
182 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Pappelina
Vnitřní a venkovní koberec Ilda Beige
Oboustranný/pratelný, syntetický, bouclé, bez vlasu, béžový/krémový, 70x120 cm
Skladem
Poslední kousek
3 489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Tefal
Pánev Ingenio Unlimited L7630532
S nepřilnavým povrchem, ø 26 cm, na indukci
(1)
Skladem
Poslední kousek
930 Kč
Do košíku
Do košíku
Universal
Koberec Bukit Flowers
Syntetický, se střední délkou vlasu, 120x170 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Rowico
Prostředek pro péči o nábytek Rubio
(3)
Skladem
Poslední kousky
403 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Sagaform
Karafa Nature
2 l, skleněná
Skladem
Poslední kousky
1 023 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Obal na květináč Hiro
Kameninový, bez odtokového otvoru, výška 19 cm
Skladem
Poslední kousky
1 499 Kč
Do košíku
Do košíku
Garden Pleasure
Ruční vrták
Kovový/plastový, 99 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
699 Kč
Do košíku
Do košíku
Karlsson
Hodiny Arkis
Nástěnné, ø 40 cm
Skladem
Poslední kousek
1 790 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Good Morning
Dětské povlečení Strong
Na jednolůžko, teplé, na zip, flanelové, 140x200 cm
(1)
Skladem
1 219 Kč
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
Scandic
Modulární rohová pohovka Roxy
Z textilie bouclé, pravý roh/do "U", světle hnědá, čtyřmístná, šířka 302 cm, hloubka 212 cm, hloubka sedáku 63 cm
Skladem
Poslední kousek
64 596 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Roh a tvar (2)
sada 6 ks
Spirella
Dětské protiskluzové podložky v sadě Duck
Do vany, 6 ks, 12x12,5 cm
Skladem
Poslední kousek
259 Kč
43 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Surdic
Nástěnný věšák Mandala
Hnědý, šířka 50 cm, výška 20 cm, hloubka 2 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
999 Kč
Do košíku
Do košíku
OYOY Mini
Dětský hrnek Enkei
Silikonový, hnědý
Skladem
469 Kč
Do košíku
Do košíku
B.E.S.
Zahradní podsedák Anchors
Na lehátko, s potiskem, modrý, 52x148 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
639 Kč
Do košíku
Do košíku
Tomasucci
Jídelní židle Varm
Čalouněná, černá/hnědá
(2)
Skladem
Poslední kousek
7 149 Kč
Do košíku
Do košíku
Universal
Koberec Lux
Syntetický, s příměsí bavlny, bez vlasu, s třásněmi, béžový, 160x230 cm
Skladem
Poslední kousky
4 359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Keter
Dílenská skříň Detroit
Plastová, 45x65 cm, výška 97 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
2 062 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Hübsch
Jídelní židle Oblique
Čalouněná, kožená, v přírodní barvě
Skladem
Poslední kousky
11 427 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
WMF
Servírovací lžíce Profi Plus
Plastová
Skladem
Poslední kousek
729 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Závěsy v sadě Melville
2 ks, závěsný systém tyč, šedé, 117x183 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
370 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Wenko
Záchodové prkénko Torino
47 x 47, plastové, bílé
(1)
Skladem
Poslední kousek
2 184 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Malerifabrikken
Obraz Grace
30x40 cm, tištěný, s rámem
(1)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Pineapple Elephant
Povlečení Safiya Mandala
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, mandala, 200x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
899 Kč
Do košíku
Do košíku
Kartos
Sešit s propiskou Sailor Man
96 str., formát A5, linkovaný
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Svícen Medea
Polyresinový
(3)
Skladem
Poslední kousky
459 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Dakls
Vánoční ozdoby v sadě Mitten
2 ks, dřevěné, 10 cm
(7)
Skladem
109 Kč
55 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Makamii
Pohovka Nalu
Sametová, vhodné pro mazlíčky, šedá, trojmístná, šířka 202 cm, hloubka 95 cm, hloubka sedáku 60 cm
Skladem
Poslední kousky
24 497 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Premium
Hübsch
Venkovní svítidlo BringMe
Černé, ocelové, LED, přenosné, na USB, stmívatelné, IP44, ø25x28 cm
Skladem
Poslední kousky
2 681 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Rotho
Dětské WC sedátko Bella Bambina
Světle šedé, délka 36 cm, šířka 32 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Maximex
Závěs Sunflowers
Do dveří, žlutý/zelený, 90x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Kindsgut
Hudební hračka Stars
Vhodný věk 2+
(1)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Malerifabrikken
Obraz Water Plants
50x70 cm, s rámem
(1)
Skladem
Poslední kousek
2 109 Kč
Do košíku
Do košíku
DAN-FORM Denmark
Barová židle Gaia
Čalouněná, z umělé (eko) kůže, koňakově hnědá, výška sedáku 65 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
10 107 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
YAMAZAKI
Pojízdný regál Tower
Kovový, bílý, šířka 40 cm, výška 73 cm, hloubka 38 cm
Skladem
Poslední kousek
4 966 Kč
Do košíku
Do košíku
Kate Louise
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, s nápisem/s potiskem, 43x43 cm
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
337
338
339
...
544
Načíst další