Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 232 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Mijolnir
Přehoz Puffy
Z mikroplyše, antracitový, 200x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
B.E.S.
Prostěradlo Exclusive
Na dvoulůžko, z mikroflanelu, tmavě šedé, 180x200 cm
(16)
Skladem
Poslední kousky
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Dakls
Vánoční ozdoby v sadě Knit
6 ks, textilní, ø 7 cm
(2)
Skladem
199 Kč
33 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Vánoční ozdoby v sadě Soldier
3 ks, 13 cm
(19)
Skladem
179 Kč
60 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bonami
Vzorek čalounění
Salvador 08
(1)
Skladem
150 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Cam Cam Copenhagen
Dětský věšák Luca
Nástěnný, bílý, šířka 75 cm, výška 27 cm, hloubka 20 cm
Skladem
Poslední kousek
2 629 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Záchodové prkénko Alberola
S automatickým zavíráním, 36,5 x 45 cm, plastové, s květinovým vzorem
Skladem
1 240 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Costa Nova
Miska Redonda
Na polévku, z kameniny, hnědá, 1,65 l, ø 21 cm
Skladem
Poslední kousky
522 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Koberec Dandelion
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, černý, ø 80 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
919 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Tescoma
Škrabka President
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
Do košíku
Do košíku
Micadoni
Čelo postele Olivia
Čalouněné, volně stojící, světle šedé, 229x100 cm
Skladem
Poslední kousek
8 099 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Materiál čalounění (2)
+ Doporučená šířka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
Hanah Home
Taburet Copper
V hořčicové barvě, šířka 40 cm, hloubka 40 cm, výška 42 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
6 349 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Sprchová tyč Classic
Nástěnná, s posuvným držákem, z nerezové oceli, v leskle stříbrné barvě, 70 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Yellow Tipi
Dětský závěs Magic Collection
Bavlněný, závěsný systém tyč, bílý, 130x260 cm
Skladem
Poslední kousky
3 069 Kč
Do košíku
Do košíku
Wallity
Obrazy v sadě Butterfly
34x44 cm, 5 ks, s rámem
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 899 Kč
Do košíku
Do košíku
VDE Tivoli 1996
Vánoční figurka Fungo
Keramická, výška 18,5 cm
(1)
Skladem
459 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Elektrický svícen Hanna
Červený, z masivního dřeva, do zásuvky, 12x8x20 cm
(18)
Skladem
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Ego Dekor
Zapékací mísa Enamel
18x34 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
629 Kč
Do košíku
Do košíku
My House
Deka Marble
S beránkem, šedá, 150x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
729 Kč
Do košíku
Do košíku
Opviq lights
Stropní svítidlo Likma
Ve stříbrné barvě, kovové, LED, 7x41x16 cm
Skladem
Poslední kousek
1 190 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Závěsy v sadě Glitzy Sequin
2 ks, závěsný systém tyč, z mikrosaténu, strukturované, šedé, 168x229 cm
(8)
Skladem
1 849 Kč
925 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
SLOWDOWN
Dětský sedací vak Cocoon 120
Manšestrový, se snímatelným potahem, tmavě šedý, šířka 60 cm, hloubka 120 cm, váha 9 kg
Skladem
Poslední kousek
7 699 Kč
Do košíku
Do košíku
Hubelino
Kuličková dráha
Vhodný věk 4+
(1)
Skladem
Poslední kousek
584 Kč
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
FD
Koberec Soft
Syntetický, s nízkým vlasem, šedý, 160x230 cm
Skladem
Poslední kousky
5 149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Orion
Pánev Anett
S nepřilnavým povrchem, nerezová, ø 26 cm, na indukci
(2)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Puzzle Wild Wonders
Počet dílků 30, vhodný věk 3+
(3)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Hanah Home
Pohovka Folde
Rozkládací, hnědá, dvoumístná, šířka 120 cm, hloubka 80 cm, hloubka sedáku 50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
12 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Ladelle
Miska Artisan
Na polévku, porcelánová, bílá/černá, ø 13,5 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Ego Dekor
Obaly na květináče v sadě
3 ks, slaměné, bez odtokového otvoru, výška 15 cm
Skladem
Poslední kousky
1 179 Kč
Do košíku
Do košíku
Curver
Box na granule
Bílý, 50x23 cm, výška 35,5 cm, 15 l
(7)
Skladem
Poslední kousky
579 Kč
Do košíku
Do košíku
Mauro Ferretti
Konzolový stolek Marie
Ve zlaté barvě, 41x120 cm, výška 81 cm
Skladem
Poslední kousek
5 249 Kč
Do košíku
Do košíku
Kate Louise
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, s nápisem/s potiskem, 43x43 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
249 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Meri Meri
Vánoční přání Santa
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Premier Housewares
Truhlík Naresso
45x15 cm, výška 11 cm
(121)
Skladem
549 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Roba
Přebalovací podložka Woodland Buddies
Světle zelená, 75x85 cm
Skladem
Poslední kousek
969 Kč
Do košíku
Do košíku
Sunnylife
Vodní pistole Dolphin
(1)
Skladem
Poslední kousky
401 Kč
Do košíku
Do košíku
Tefal
Pánev Black stone G2810572
S nepřilnavým povrchem, ø 26 cm, na indukci
Skladem
Poslední kousek
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
CustomForm
Věšák Conter
Kovový, černý, šířka 80 cm, hloubka 50 cm, výška 170 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
5 832 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Dakls
Věnec Frosty
Ø 48 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
JUNA
Ručník Nuance
Froté, s příměsí bambusu, bílý/modrý, 50x100 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Butter Kings
Deka a povlak na polštář v sadě Where Butterfly Fly
Prošívaná, z bavlněného saténu, bílá, 140x200 cm
(1)
Skladem
2 549 Kč
Do košíku
Do košíku
Marckeric
Jídelní stůl Comba
S deskou v dubovém dekoru, 100x180 cm
Skladem
Poslední kousek
10 321 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva dřeva (2)
Bobochic Paris
Podnožka Everest
Žinylková, v hořčicové barvě, šířka 140 cm, hloubka 68 cm, výška 40 cm
Skladem
Poslední kousek
17 399 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 8 ks
Meri Meri
Papírové čepice v sadě Shark
8 ks
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
70 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Ladelle
Svačinový sáček Eco
Látkový
(1)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bonami
Vzorek čalounění
Karup Mocca 755
(1)
Skladem
150 Kč
Do košíku
Do košíku
ONA
Hrnek Duna
300 ml, kameninový, růžový
Skladem
219 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
WC štětka Pure
Nástěnná, plastová, bílá, 16x15,5 cm, výška 36 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
338
339
340
...
545
Načíst další