Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Koupelnový textil
Ručníky
Ručníky
...
Koupelnový textil
Ručníky
Oranžové ručníky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Barva
Velikost
Složení a druh materiálu
Sada
+ Další (10)
Oranžová
22 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, v cihlové barvě, 30x50 cm
(102)
Skladem
89 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, v terakotové barvě, 30x50 cm
(3)
Doručíme od 29. 10. 2026
89 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, v terakotové barvě, 30x30 cm
(3)
Skladem
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, oranžový, 30x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
156 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Na prodejně
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, v cihlové barvě, 50x90 cm
(3)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+12
+13
+ Rozměry (4)
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, v terakotové barvě, 50x90 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+12
+13
+ Rozměry (3)
sada 4 ks
Oblíbené
Foutastic
Ručníky v sadě Rainbow
4 ks, froté, bavlněné, žluté/oranžové, 50x90 cm
(152)
Skladem
Poslední kousek
749 Kč
187 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
My House
Ručník Darwin
Froté, bavlněný, oranžový, 50x100 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
209 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
sada 4 ks
Good Morning
Ručníky v sadě Plain
4 ks, froté, bavlněné, v cihlové barvě, 50x100 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
869 Kč
217 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
sada 2 ks
Foutastic
Ručníky v sadě Betty
2 ks, vaflové, v lososové barvě, 40x60 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
449 Kč
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, oranžový, 50x100 cm
(542)
Skladem
267 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (4)
Premium
Zone
Ručník Classic
V terakotové barvě, 50x70 cm
(4)
Skladem
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, oranžový, 50x70 cm
(542)
Skladem
Poslední kousky
313 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
Na prodejně
Premium
Zone
Ručník Classic
V terakotové barvě, 50x100 cm
(1)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
Premium
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Retro
2 ks, froté, z bio bavlny, oranžové/béžové, 40x55 cm
(32)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Premium
Blomus
Ručník Arto
Froté, z bio bavlny, oranžový/béžový, 50x100 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
649 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Nova Arte
2 ks, froté, z bio bavlny, oranžové/světle hnědé, 50x90 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 329 Kč
665 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Novinka
Kave Home
Ručník Dorane
Froté, bavlněný, oranžový/béžový, 50x90 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Mette Ditmer Denmark
Ručník Retro
Froté, z bio bavlny, oranžový/béžový, 50x90 cm
(32)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Amari
4 ks, froté, bavlněné, oranžové, 2x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(2)
Skladem
Poslední kousek
771 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Počet kusů (2)
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Bellis
6 ks, froté, bavlněné, s ornamenty, oranžové/béžové, 2x malý ručník (30x50)/2x střední ručník (50x90)/2x osuška (70x130)
(1)
Doručíme od 15. 10. 2026
979 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Amari
10 ks, froté, bavlněné, oranžové, 4x malý ručník (30x50)/4x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Skladem
Poslední kousky
1 639 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
+ Počet kusů (2)
Pro zobrazení více výsledků odeberte některý z filtrů
Oranžová
1
Související kategorie
Dětské osušky
Plážové osušky a deky
Oblíbené filtry
Froté ručníky
Bambusové ručníky