Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Textil · Cooksmart ®
Kuchyňský textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Novinky
Premium
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (3)
Cooksmart ®
71 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Hen House
3 ks, bavlněné, šedé/hnědé, 45x65 cm
(12)
Skladem
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňské rukavice v sadě Forest Fable
2 ks, bavlněné, hnědé/krémové, 19x37 cm, tepelná odolnost 250 °C
(20)
Skladem
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
180 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 4 ks
Cooksmart ®
Prostírání v sadě Hen House
4 ks, korková, s potiskem, 21x29 cm
(5)
Skladem
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
87 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Cooksmart ®
Kuchyňské rukavice v sadě Hen House
2 ks, bavlněné, šedé, 19x18 cm, tepelná odolnost 100 °C
(7)
Skladem
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Forest Fable
3 ks, bavlněné, zelené/hnědé/krémové, 45x65 cm
(7)
Skladem
339 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Cooksmart ®
Podsedák Hen House
Bavlněný, na zavazování, s potiskem, 36x34 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňské rukavice v sadě Hen House
2 ks, bavlněné, šedé, 19x37 cm, tepelná odolnost 250 °C
(20)
Skladem
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Cooksmart ®
Podsedák Forest Fable
Bavlněný, na zavazování, s potiskem, 36x34 cm
Skladem
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Cooksmart ®
Utěrka s vykrajovátkem v sadě Forest Fable
2 ks, bavlněná, hnědá/krémová, 45x65 cm
(12)
Skladem
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 4 ks
Cooksmart ®
Prostírání v sadě Forest Fable
4 ks, korková, s potiskem, 21x29 cm
(8)
Skladem
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
95 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Cooksmart ®
Utěrka s vykrajovátkem v sadě Hen House
2 ks, bavlněná, bílá, 45x65 cm
(11)
Skladem
161 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Cooksmart ®
Zástěra Hen House
Bavlněná, šedá
(8)
Skladem
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Cooksmart ®
Kuchyňské rukavice v sadě Forest Fable
2 ks, bavlněné, hnědé/krémové, 19x18 cm, tepelná odolnost 100 °C
(10)
Skladem
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Cooksmart ®
Zástěra Forest Fable
Bavlněná, hnědá/krémová
(7)
Skladem
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Bauhaus
3 ks, bavlněné, 45x65 cm
(33)
Skladem
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
120 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 3 ks
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Stockholm
3 ks, bavlněné, bílé/modré, 45x65 cm
(5)
Skladem
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
123 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Cooksmart ®
Prostírání v sadě English Meadow
4 ks, korková, s květinovými vzory, 21,5x29 cm
(14)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
97 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Prostírání v sadě Bauhaus
4 ks, korková, s geometrickými vzory, 21,5x29 cm
(24)
Skladem
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
95 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 3 ks
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Homestead
3 ks, bavlněné, světle modré/béžové, 45x65 cm
(10)
Skladem
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
123 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Bauhaus
Bavlněná, 19x31 cm
(17)
Skladem
161 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Cooksmart ®
Zástěra English Meadow
Z Bio bavlny, modrá
(2)
Skladem
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 3 ks
Cooksmart ®
Utěrky v sadě English Meadow
3 ks, z bio bavlny, žluté/modré, 45x65 cm
(11)
Skladem
449 Kč
s kódem
528 Kč bez kódu
176 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice English Meadow
Bavlněná, modrá, 19x31 cm
(7)
Skladem
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Homestead
Bavlněná, světle modrá, 19x31 cm
(6)
Skladem
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Prostírání v sadě Curious Cats
4 ks, korková, s potiskem, 21,5x29 cm
(63)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
97 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Curious Cats
3 ks, bavlněné, modré, 45x65 cm
(113)
Skladem
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
123 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Curious Cats
Bavlněná, modrá, 19x31 cm, tepelná odolnost 250 °C
(111)
Skladem
161 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Dvojitá kuchyňská chňapka Curious Cats
Bavlněná, modrá, 17x90 cm, tepelná odolnost 250 °C
(35)
Skladem
Poslední kousky
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Cooksmart ®
Zástěra Curious Cats
Modrá
(16)
Skladem
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Zástěra Curious Cats
Bavlněná, modrá
(45)
Skladem
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Prostírání v sadě Curious Dogs
4 ks, korková, s potiskem, 21,5x29 cm
(76)
Skladem
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
95 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Curious Dogs
3 ks, bavlněné, modré, 45x65 cm
(220)
Skladem
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
123 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Curious Dogs
Bavlněná, modrá, 19x31 cm, tepelná odolnost 250 °C
(173)
Skladem
161 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Dvojitá kuchyňská chňapka Curious Dogs
Bavlněná, modrá, 17x90 cm, tepelná odolnost 250 °C
(37)
Skladem
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Zástěra Curious Dogs
Bavlněná, modrá
(57)
Skladem
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Cooksmart ®
Zástěra s PVC vrstvou Beside the Seaside
Bavlněná, modrá
(5)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Cooksmart ®
Zástěra s PVC vrstvou Country Floral
Bavlněná, zelená/modrá
(7)
Skladem
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Cooksmart ®
Podsedák Spotty Dotty
Bavlněný, na zavazování, s puntíky, 34x36 cm
(11)
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Spotty Dotty
Bavlněná, bílá, 19x31 cm, tepelná odolnost 250 °C
(21)
Skladem
Poslední kousky
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Cooksmart ®
Zástěra s PVC vrstvou Spotty Dotty
Bavlněná, zelená/modrá/růžová
(10)
Skladem
339 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Cooksmart ®
Podsedák Hummingbirds
Bavlněný, na zavazování, s květinovým vzorem, 34x36 cm
(8)
Skladem
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Cooksmart ®
Zástěra s PVC vrstvou Hummingbirds
Bavlněná, šedá
(9)
Skladem
280 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Cooksmart ®
Zástěra s PVC vrstvou Purity
Bavlněná, modrá
(11)
Skladem
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Zástěra Purity
Bavlněná, modrá
(45)
Skladem
Poslední kousky
251 Kč
s kódem
295 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Forest Birds
3 ks, bavlněné, bílé/zelené/modré, 45x65 cm
(63)
Skladem
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Country Animals
3 ks, bavlněné, šedé/béžové, 45x65 cm
(100)
Skladem
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
116 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Country Animals
Bavlněná, šedá/béžová, 19x31 cm, tepelná odolnost 250 °C
(52)
Skladem
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Zástěra Country Animals
Bavlněná, šedá/béžová
(26)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
2
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil