Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Levný textil na prodejně Dobrovíz u Prahy
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Na prodejně Dobrovíz u Prahy
177 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Bloomingville
Prostírání Ydun
Z mořské trávy, ø 35 cm
(280)
Skladem
129 Kč
s kódem
152 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Oblíbené
Bonami Essentials
Polštář Inner
Do dekoračních polštářů, 43x43 cm
(247)
Skladem
144 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (5)
Na prodejně
Premium
Kave Home
Polštář Fluff
Do dekoračních polštářů, 30x50 cm
(2)
Skladem
176 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Oblíbené
Bonami Essentials
Polštář Inner
Do dekoračních polštářů, 40x40 cm
(47)
Skladem
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (5)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 20 ks
Bloomingville
Ubrousky v sadě Anniversary
20 ks, papírové, 33x33 cm
(2)
Skladem
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
9 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Oblíbené
Bonami Essentials
Polštář Inner
Do dekoračních polštářů, 45x45 cm
(170)
Skladem
161 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (5)
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Bonami Essentials
Polštář Non Stitched
S výplní z mikrovlákna, na spaní, 40x60 cm
(28)
Skladem
161 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (4)
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Woolen
S beránkem, na zip, 40x40 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
Kave Home
Polštář Fluff
Do dekoračních polštářů, 50x50 cm
(3)
Doručíme od 11. 12. 2026
201 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (4)
Na prodejně
Premium
Kave Home
Polštář Fluff
Do dekoračních polštářů, 40x60 cm
(2)
Skladem
208 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Oblíbené
Bonami Essentials
Polštář Inner
Do dekoračních polštářů, 50x50 cm
(40)
Skladem
178 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (5)
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Woolen
S beránkem, na zip, 40x40 cm
(4)
Skladem
178 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Woolen
S beránkem, na zip, 40x40 cm
(7)
Skladem
178 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice English Meadow
Bavlněná, modrá, 19x31 cm
(7)
Skladem
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Kuchyňská rukavice
Bavlněná, černá, 18x28 cm
(30)
Skladem
Poslední kousky
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Záclona Lissea
Voálová, závěsný systém tyč, šedá, 140x240 cm
(9)
Skladem
229 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Greta
Na zip, strukturovaný, 40x40 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
237 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Blomus
Prostírání Lagona
Filcové, 35x48,5 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
299 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Prostírání Lagona
Filcové, 35x48,5 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Blomus
Prostírání Lagona
Filcové, 35x48,5 cm
(2)
Skladem
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Zástěra Curious Cats
Bavlněná, modrá
(45)
Skladem
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Prostírání Lagona
Filcové, 35x48,5 cm
(2)
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Absolu
Dimout, závěsný systém tyč, z mikrovlákna, vínový, 140x260 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Casa Selección
Dekorační polštář Sherpa Bouclé
Z materiálu bouclé, šedý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Blomus
Ručníky v sadě Frino
2 ks, froté, bavlněné, světle hnědé, 30x50 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
309 Kč
155 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
Mila Home
Povlak na polštář Chanel
Na zip, s nápisem, 43x43 cm
(13)
Skladem
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Cooksmart ®
Zástěra Forest Fable
Bavlněná, hnědá/krémová
(7)
Skladem
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Linen Tales
Povlak na polštář Linen Tales for Bonami
S příměsí lnu, zakládací, 40x40 cm
(9)
Skladem
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Na prodejně
Premium
Blomus
Polštář Fill
Do dekoračních polštářů, 30x50 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Cooksmart ®
Kuchyňské rukavice v sadě Forest Fable
2 ks, bavlněné, hnědé/krémové, 19x18 cm, tepelná odolnost 100 °C
(10)
Skladem
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Universe of Sleeping
Polštář Sofa
S péřovou výplní, do dekoračních polštářů, 30x50 cm
(7)
Skladem
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (5)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Nacha
S příměsí lnu, na zip, 45x45 cm
(1)
Skladem
298 Kč
s kódem
351 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Universe of Sleeping
Polštář Sofa
S péřovou výplní, do dekoračních polštářů, 40x40 cm
(13)
Skladem
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (5)
Na prodejně
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Dolly
Z materiálu bouclé, koňakově hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Curious Cats
3 ks, bavlněné, modré, 45x65 cm
(113)
Skladem
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
123 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Java
Sametový, béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(3)
Doručíme od 29. 10. 2026
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Prostírání v sadě Uya
2 ks, z mořské řasy, kostkovaná, 33,5x49 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
330 Kč
s kódem
388 Kč bez kódu
194 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Occult
Zatemňovací, závěsný systém tyč, černý, 135x240 cm
(10)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Leo
Z žinylky, hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Dolly
Z materiálu bouclé, béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Záclona Telma
Závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, bílá, 140x240 cm
(12)
Skladem
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Universe of Sleeping
Polštář Sofa
S péřovou výplní, do dekoračních polštářů, 45x45 cm
(32)
Skladem
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (5)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Universe of Sleeping
Polštář Sofa
S péřovou výplní, do dekoračních polštářů, 50x50 cm
(14)
Skladem
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (5)
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Microvelvet
Sametový, světle šedý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(47)
Skladem
Poslední kousky
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cosy Ribbed
Z mikroplyše, krémový, 45x45 cm
(42)
Doručíme od 3. 11. 2026
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Na prodejně
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Bonami Essentials
Polštář Carbon
Na spaní, 60x60 cm
(12)
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Dibel
Na zip, strukturovaný, 30x50 cm
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
450 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Deka Salobre
Z recyklované bavlny, černá/béžová, 130x160 cm
(1)
Skladem
404 Kč
s kódem
475 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
1
2
3
4
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil