Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Levný textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 918 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Gardinia
Roleta Brutus
Bambusová, v přírodní barvě, 60x160 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
-15 % s kódem
JAHU collections
Osuška Skyline
Bavlněná, s ornamentem, tmavě šedá, 70x140 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Green Gate
Kuchyňská rukavice
Bílá/zelená/růžová, 13x21 cm
(4)
Skladem
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Ručník Bath
Froté, bavlněný, hnědý/béžový, 50x100 cm
(6)
Skladem
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Ručník Bath
Froté, bavlněný, fialový, 50x100 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ubrousky v sadě Stripes
2 ks, textilní, s pruhy, 33x33 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
145 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Ručník Bath
Froté, bavlněný, zelený, 50x100 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
sada 2 ks
douceur d'intérieur
Záclony v sadě Haltona
2 ks, závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, krémové, 60x90 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
145 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Prostírání Melange
Lněné, pratelné, 35x45 cm
(1)
Skladem
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Pappelina
Utěrka Otis Black
Černobílá, 17x20 cm
Skladem
Poslední kousky
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Casa Selección
Ubrus
Ve stříbrné barvě, 140x150 cm
Skladem
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
douceur d'intérieur
Záclony v sadě Haltona
2 ks, závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, hnědé, 60x90 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
145 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Artchic
S ornamentem, vínový, 145x240 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
sada 2 ks
douceur d'intérieur
Záclony v sadě Levita
2 ks, voálové, závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, bílé, 60x90 cm
(1)
Skladem
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
145 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Holm
Utěrka
Bavlněná, modrá, 50x70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Easy Iron
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, z mikrovlákna, tmavě modré, 90x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Botania
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, bílé/šedé, 90x190 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Utěrka Christmas Green
Lněná, zelená/khaki, 45x65 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
-15 % s kódem
Restilo
Deka Mic
Z mikroplyše, modrá, 150x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
douceur d'intérieur
Záclony v sadě Berry
2 ks, voálové, závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, béžové, 60x90 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
145 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, se zvířecím vzorem, 43x43 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
(1)
Skladem
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
(4)
Skladem
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
Skladem
Poslední kousek
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Záclona Lissea
Voálová, závěsný systém tyč, hnědá, 140x240 cm
(9)
Doručíme od 29. 10. 2026
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Green Gate
Ubrousek Rani
Textilní, s geometrickým vzorem/s ornamentem, 40x40 cm
(1)
Skladem
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-15 % s kódem
Rex London
Ubrus Fairies in the Garden
Z papíru, s květinovým vzorem, 120x180 cm
(1)
Skladem
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Green Gate
Ubrousek Kylie
Textilní, s puntíky, 40x40 cm
(52)
Skladem
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Kuchyňská rukavice
Bavlněná, modrá, 18x28 cm
(6)
Doručíme od 6. 11. 2026
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
Madison
Prostírání Capri
Látkové, pratelné, 33x45 cm
Skladem
Poslední kousky
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Deka Mini Frosty
Z mikroflanelu, hnědá, 125x150 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Prostírání Light Grey
Lněné, pratelné, 35x45 cm
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Ručník Bath
Froté, bavlněný, světle šedý, 50x100 cm
(9)
Doručíme od 6. 11. 2026
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětská osuška Lilo and Stitch "Ohana Blue"
Bavlněná, modrá, 70x140 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
247 Kč
s kódem
290 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Frozen
Fleecový, modrý, 35x35 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
248 Kč
s kódem
292 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Södahl
Prostírání Vista
Bavlněné, pratelné, kostkované, 33x48 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
248 Kč
s kódem
292 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Södahl
Prostírání Vista
Bavlněné, pratelné, kostkované, 33x48 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
248 Kč
s kódem
292 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Södahl
Ručník Comfort
Froté, bavlněný, tmavě modrý, 40x60 cm
(70)
Skladem
Poslední kousky
248 Kč
s kódem
292 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Green Gate
Ubrousek
Textilní, s květinovým vzorem, 40x40 cm
(5)
Skladem
249 Kč
s kódem
293 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-15 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Zástěra Purity
Bavlněná, modrá
(45)
Skladem
Poslední kousky
251 Kč
s kódem
295 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětská osuška Minnie "Red heart"
Bavlněná, červená, 70x140 cm
Skladem
253 Kč
s kódem
298 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Povlak na polštář Prada
Na zip, s nápisem, 43x43 cm
(12)
Skladem
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
JAHU collections
Dekorační polštář Amy
Sametový, žlutý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(239)
Skladem
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětská osuška Sponge Bob "Tropical Duo"
Bavlněná, 70x140 cm
(4)
Skladem
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Marra
3 ks, bavlněné, bílé/béžové, 51x74 cm
(7)
Skladem
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Silky Soft
2 ks, saténové, zakládací, 50x75 cm
(4)
Skladem
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Bonami Essentials
Přikrývka Light
Dětská , letní, 90x130 cm
(7)
Skladem
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
19
20
21
...
165
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil