Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Levný textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 917 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Artchic
S ornamentem, tmavě šedý, 150x240 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Novinka
Jerry Fabrics
Dekorační polštář Perníček
Fleecový, s vánočním motivem, hnědý, 38x32 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Södahl
Ubrousky v sadě Bistro
2 ks, textilní, s nápisem, 40x40 cm
Skladem
Poslední kousek
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Salt&Pepper
Prostírání Tabletop
Z kukuřičného šustí, 30x45 cm
Skladem
Poslední kousky
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
(2)
Skladem
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář Snowflakes
Na zip, s vánočním motivem, 42x42 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě
2 ks, bavlněné, zelené, 20x20 cm
(13)
Doručíme od 6. 11. 2026
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Novinka
Mila Home
Běhoun na stůl Merry Christmas
S vánočním motivem, s potiskem, 45x140 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, šalvějově zelený, 50x70 cm
(542)
Doručíme od 23. 10. 2026
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Twily
Hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Novinka
Mila Home
Běhoun na stůl Merry Christmas
S vánočním motivem, s potiskem, 45x140 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Mila Home
Běhoun na stůl Merry Christmas
S vánočním motivem, s potiskem, 45x140 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rychleschnoucí, bavlněná, bílá, 70x120 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, zakládací, 50x75 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Alaska
Z umělé kožešiny, šedobéžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
256 Kč
s kódem
301 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Plumiss
Pratelná, WC, bílá, 45x45 cm
(3)
Skladem
258 Kč
s kódem
303 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Deka Mini Frosty
Z mikroflanelu, taupe, 125x150 cm
(23)
Doručíme od 29. 10. 2026
258 Kč
s kódem
304 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-15 % s kódem
House Nordic
Podsedák Lambskin
Z umělé kožešiny, 40x40 cm
(8)
Skladem
259 Kč
s kódem
305 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
House Nordic
Podsedák Lambskin
Z umělé kožešiny, ø 35 cm
(7)
Skladem
259 Kč
s kódem
305 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
House Nordic
Podsedák Lambskin
Z umělé kožešiny, 40x40 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
s kódem
305 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
House Nordic
Podsedák Lambskin
Z umělé kožešiny, 40x40 cm
(2)
Skladem
259 Kč
s kódem
305 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
House Nordic
Podsedák Lambskin
Z umělé kožešiny, ø 35 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
s kódem
305 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
House Nordic
Podsedák Lambskin
Z umělé kožešiny, 40x40 cm
(16)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
s kódem
305 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Zástěra Curious Cats
Bavlněná, modrá
(45)
Skladem
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Zástěra Curious Dogs
Bavlněná, modrá
(57)
Skladem
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Bonami Essentials
Přikrývka Medium
Dětská , celoroční, 90x130 cm
(22)
Skladem
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Záclona Lissea
Voálová, závěsný systém tyč, bílá, 140x180 cm
(10)
Skladem
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-15 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Zástěra Bee Happy
Bavlněná
(442)
Skladem
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Zástěra
Bavlněná, žlutá/šedá
(230)
Skladem
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Cooksmart ®
Zástěra Hen House
Bavlněná, šedá
(8)
Skladem
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Zástěra Country Animals
Bavlněná, šedá/béžová
(26)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Marra
3 ks, bavlněné, černobílé, 51x74 cm
(5)
Skladem
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
103 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ochrana proti průvanu Wooly
Krémová, 10x80 cm
(4)
Skladem
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Twily
Zelenomodrý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(5)
Skladem
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Suzy
Z mikrovlákna, béžový, 140x240 cm
(2)
Skladem
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Silky Soft
2 ks, saténové, zakládací, 50x75 cm
(2)
Skladem
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
155 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Twily
Béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(3)
Skladem
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Absolu
Dimout, závěsný systém tyč, z mikrovlákna, vínový, 140x260 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
ZicZac
Prostírání Togo
Z eko kůže, 33x45 cm
(2)
Skladem
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Marra
3 ks, bavlněné, hnědé, 51x74 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
103 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Tmavě šedý, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, tmavě modrý, 50x90 cm
(102)
Skladem
Poslední kousek
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+12
+13
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář Zig Zag
Na zip, s pruhy/s potiskem, 45x45 cm
(184)
Skladem
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Miltone
Závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, béžový, 180x200 cm
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Essentiel
Světle zelený, se snímatelným potahem, 60x60 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Essentiel
Tmavě modrý, 60x60 cm
(3)
Skladem
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Cotton Percale
2 ks, z bavlněného perkálu, zakládací, 50x75 cm
(82)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
155 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Utěrka Dark Grey
Lněná, tmavě šedá, 45x65 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
1
...
21
22
23
...
165
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil