Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Levný textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 921 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Horeca
3 ks, bavlněné, bílé/modré, 70x70 cm
(19)
Skladem
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
103 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Utěrka White
Lněná, bílá, 45x65 cm
(9)
Skladem
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Utěrka Light Grey
Lněná, světle šedá, 45x65 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ochrana proti průvanu Flanela
Zelená, 10x80 cm
(1)
Skladem
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Utěrka Marsala
Lněná, vínová, 45x65 cm
(88)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Easy Iron
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, z mikrovlákna, béžové, 90x190 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
sada 2 ks
douceur d'intérieur
Záclony v sadě Zazy
2 ks, závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, antracitové, 60x160 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
155 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Casa Selección
Dekorační polštář Sherpa Bouclé
Z materiálu bouclé, šedý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Utěrka Mustard
Lněná, žlutá, 45x65 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Absolu
Dimout, závěsný systém tyč, z mikrovlákna, červený, 140x260 cm
(15)
Skladem
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Foutastic
Koupelnová předložka Dogroll
40x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Amber
2 ks, bavlněné, na zip, 40x40 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Deka Flanou
Z mikroflanelu, modrá, 125x150 cm
(1)
Skladem
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rychleschnoucí, bavlněná, šedá, 70x120 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Utěrka Ashes of Roses
Lněná, růžová/hnědá, 45x65 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Utěrka True Green
Lněná, zelená, 45x65 cm
(88)
Skladem
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
-15 % s kódem
Good Morning
Dětské prostěradlo Jersey
Napínací, do postýlky, jersey, zelené, 70x150 cm
(4)
Skladem
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Biolina
Napínací, na jednolůžko, z bio bavlny, červené, 90x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě So Soft Non-Iron
4 ks, zakládací, 50x75 cm
(26)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
77 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-15 % s kódem
Casa Selección
Podsedák Delfy
Na zavazování, 40x40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Jersy
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, tmavě modré, 90x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
JAHU collections
Dekorační polštář Ella
Sametový, červený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Zástěra Cuistot
Bavlněná, béžová
(1)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Ručník White
Vaflový, lněný, bílý, 30x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, černá, 70x150 cm
(15)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Ručník Bath
Froté, bavlněný, modrý, 50x100 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dvojitá kuchyňská chňapka Candy Cane
Bavlněná, červená, 18x88 cm
(3)
Skladem
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Amber
2 ks, bavlněné, na zip, 40x40 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Dětská zástěra Pirate
(36)
Skladem
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Ručník Bath
Froté, bavlněný, béžový, 50x100 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Absolu
Dimout, závěsný systém tyč, z mikrovlákna, hnědý, 140x260 cm
(15)
Skladem
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Casa Selección
Ručník Simple
Froté, bavlněný, béžový, 50x100 cm
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Ručník Sage
Vaflový, lněný, světle zelený, 30x30 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Bébé Douceur
Dětská deka Savannah
Bavlněná, s potiskem, bílá, 75x75 cm
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, zakládací, 50x75 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
155 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Restilo
Podsedák Aleksa
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(4)
Doručíme od 22. 10. 2026
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-15 % s kódem
Sehlbach
Záclona Uni
Voálová, závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém/závěsný systém kolejnice, v přírodní barvě, 135x245 cm
(3)
Doručíme od 19. 10. 2026
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Utěrka Martini
Lněná, zelená/hnědá, 45x65 cm
(10)
Doručíme od 18. 11. 2026
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
-15 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář
Na zip, 45x45 cm
(27)
Doručíme od 14. 12. 2026
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář
Na zip, 45x45 cm
(10)
Doručíme od 14. 12. 2026
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Casa Selección
Ručník Simple
Froté, bavlněný, růžový, 50x100 cm
Skladem
Poslední kousek
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Gardinia
Roleta Mini Sonata
Béžová, 42,5x150 cm
Doručíme od 15. 10. 2026
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (5)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Easy Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z mikrovlákna, béžové, 135x190 cm
(61)
Doručíme od 3. 11. 2026
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Easy Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z mikrovlákna, šedomodré, 135x190 cm
(61)
Doručíme od 3. 11. 2026
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, krémová, 70x120 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, bílá, 70x120 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Deka Mini Frosty
Z mikroflanelu, zelená, 125x150 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
264 Kč
s kódem
311 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Lilo and Stitch "Blue"
Fleecový, modrý, 41x32 cm
(4)
Skladem
265 Kč
s kódem
312 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
22
23
24
...
166
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil