20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 942 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Bílý, 140x250 cm
(6)
Skladem
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Angelia
Napínací, na dvoulůžko, mušelínové, bílé, 160x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
523 Kč
s kódem
654 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnové předložky v sadě Comfort
2 ks, pratelné, černé/šedé, 60x100 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, bílé, 180x200 cm
(6)
Skladem
487 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Restilo
Přehoz Laila
Prošívaný, sametový, světle šedý, 170x210 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
767 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Koupelnové předložky v sadě Armoni
2 ks, pratelné, WC, světle růžové, 50x80 cm
(6)
Skladem
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Podsedák Twily
Na zavazování, 38x38 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, bílé, 160x200 cm
(6)
Skladem
415 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Sehlbach
Záclona
Voálová, závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, s abstraktním vzorem, bílá, 140x245 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
375 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Set povlaků na polštář a běhounu Long Leaves
5 ks
(6)
Skladem
1 055 Kč
s kódem
1 319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Bonami Essentials
Přikrývka 4 Seasons
Celoroční, 160x220 cm
(6)
Skladem
1 015 Kč
s kódem
1 269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
ZicZac
Prostírání Togo
Z eko kůže, 33x45 cm
(6)
Skladem
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Sprchový závěs Cocoty
Černý/béžový, 180x200 cm
(6)
Skladem
415 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
JAHU collections
Deka Plain
Fleecová, oranžová, 150x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Slub
Bavlněná, šedá, 130x160 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
871 Kč
s kódem
1 089 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Plážová deka Lilia
Bavlněná, růžová, 150x150 cm
(6)
Skladem
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Vitamine
Žlutá, 50x120 cm
(6)
Skladem
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě
2 ks, bavlněné, modré, 20x20 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
231 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
145 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Larsson Geo
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem, žluté, 135x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Na dvoulůžko, bavlněné, bílé, 180x290 cm
(6)
Skladem
463 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Penelope
Šedá, 45x75 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Moderna
Omyvatelný, z PVC, s ornamentem, hnědý, 140x240 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl Mandala Tiles
Patchwork/s ornamentem, 45x140 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Retro
2 ks, froté, z bio bavlny, zelené, 40x55 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
583 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
365 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 20 ks
Green Gate
Ubrousky v sadě Kylie
20 ks, papírové, s puntíky, 25x25 cm
(6)
Skladem
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Mijolnir
Povlečení Elena
Na dvoulůžko/prodloužené, s prostěradlem, na knoflíky, luxusní, z bavlny Renforcé, s květinovým vzorem, béžové, 200x220 cm
(13)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 983 Kč
s kódem
2 479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Ubrus Gaia
Světle šedý, 140x200 cm
(6)
Doručíme od 15. 10. 2026
903 Kč
s kódem
1 129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
Bonami Selection
Dětské povlečení Dogs
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, modré, bavlněné, 140x200 cm
(10)
Skladem
655 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Polštář Quilted Comfort Embossed
2 ks, na spaní, 74x48 cm
(10)
Skladem
767 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
480 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě
3 ks, bavlněné, zelené, 50x70 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
110 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Obscure
Zatemňovací, závěsný systém tyč, z mikrovlákna, v cihlové barvě, 140x260 cm
(10)
Skladem
Poslední kousek
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Sprchový závěs Vitamine
Modrý, 180x200 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, tyrkysová, 70x150 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
650 Kč
s kódem
812 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
JAHU collections
Deka Plain
Fleecová, hnědá, 150x200 cm
(19)
Skladem
143 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Pineapple Elephant
Záclona Zanzibar Stripe
Závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, modrá, 140x229 cm
(5)
Skladem
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Pineapple Elephant
Deka Jaipur Chunky Waffle
Bavlněná, tmavě modrá, 150x200 cm
(5)
Skladem
775 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódem
Universe of Sleeping
Polštář Neptune Low
S péřovou výplní, na spaní, 50x70 cm
(5)
Skladem
1 111 Kč
s kódem
1 389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (3)
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení se svítícím efektem Paw Patrol
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(5)
Skladem
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětská osuška Gabby´s Dollhouse Colors
Bavlněná, 70x140 cm
(5)
Skladem
210 Kč
s kódem
263 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětský polštářek se svítícím efektem Game Over
Z mikroplyše, šedý, 38x29 cm
(5)
Skladem
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Germania
Podsedák
35x95 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
2 151 Kč
s kódem
2 689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Rainbow Cuddly
Na jednolůžko, nežehlivé/teplé, na knoflíky, z mikroplyše, 135x200 cm
(5)
Skladem
919 Kč
s kódem
1 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Rena
Z mikroplyše, hnědá, 150x200 cm
(5)
Skladem
775 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Marra
3 ks, bavlněné, černobílé, 51x74 cm
(5)
Skladem
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
103 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, textilní, 40x40 cm
(5)
Skladem
136 Kč
s kódem
170 Kč bez kódu
57 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Panazio
Pratelná, bílá/zelená, 45x75 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Venkovní polštář Akina
S příměsí juty, žlutý, se snímatelným potahem, 30x50 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Přehoz Kingsley
Prošívaný, sametový, khaki, 220x220 cm
(5)
Skladem
1 383 Kč
s kódem
1 729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
32
33
34
...
166
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil