20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 949 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Kate Louise
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rychleschnoucí, bavlněná, tmavě zelená, 70x120 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Citronnade
Omyvatelný, z PVC, patchwork, žlutý/tyrkysový, 140x240 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
327 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Utěrka Christmas Green
Lněná, zelená/khaki, 45x65 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
231 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
-20 % s kódem
Gardinia
Roleta Zebra
Den a noc, šedá, 80x150 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
463 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Podsedák Essentiel
Venkovní, na zavazování, 40x40 cm
(2)
Skladem
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Utěrky v sadě Undyed
2 ks, lněné, bílé, 26x26 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
240 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Artchic
S ornamentem, tmavě šedý, 150x240 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Mendola Fabrics
Závěs Arcade
Závěsný systém tyč, s abstraktním vzorem, žlutý/modrý, 140x245 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
639 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Kate Louise
Dekorační polštář Scorpio
Bílý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Green Gate
Kuchyňská rukavice Laura
Bílá, 18x28 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
463 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě White
2 ks, lněné, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
320 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
My House
Povlečení Deluxe Minerals
Na jednolůžko, na zip, luxusní, z bavlněného saténu, s abstraktním vzorem/se vzorem kamene, tyrkysové, 140x200 cm
(2)
Doručíme od 15. 10. 2026
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář Lemon Curry
Lněný, zakládací, 80x80 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 047 Kč
s kódem
1 309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Deka Mounty
Z mikroplyše, krémová, 180x220 cm
(2)
Doručíme od 21. 10. 2026
1 311 Kč
s kódem
1 639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
sada 16 ks
Meri Meri
Ubrousky v sadě Happy Birthday
16 ks, papírové, s hvězdičkami/s nápisem, 16,5x16,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
15 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Pineapple Elephant
Závěs Zanzibar Woven Stripe
Závěsný systém tyč, s pruhy, béžový, 140x183 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Easy Iron
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, z mikrovlákna, modré, 230x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Kate Louise
Dekorační polštář Neo Palm
Se snímatelným potahem, 43x43 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, sametové, taupe, 60x100 cm
(2)
Doručíme od 14. 12. 2026
623 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Sweets and Treats
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, růžové, 135x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Traditio
3 ks, textilní, kostkované, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
56 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Prehistoric Dinosaurs
Na dvoulůžko, oboustranné, na knoflíky, modré/béžové, 200x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Prostěradlo Botany 2
Napínací, na dvoulůžko, lněné, v přírodní barvě, 200x200 cm
(2)
Doručíme od 18. 11. 2026
5 639 Kč
s kódem
7 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Utěrky v sadě Nutcracker
4 ks, bavlněné, s vánočním motivem, zelené, 50x70 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
319 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
douceur d'intérieur
Záclony v sadě Linahe
2 ks, voálové, závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, s pruhy, hnědé, 90x90 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
125 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Filumi
Závěs Velto 4 in 1
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, sametový, modrý, 140x270 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (4)
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář Natural
Lněný, zakládací, 70x90 cm
(2)
Doručíme od 18. 11. 2026
1 047 Kč
s kódem
1 309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-20 % s kódem
House Nordic
Dekorační polštář Tavira
Z materiálu bouclé, světle hnědý, se snímatelným potahem, 45x60 cm
(2)
Doručíme od 16. 10. 2026
506 Kč
s kódem
632 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Universe of Sleeping
Polštář Neptune High
S péřovou výplní, na spaní, 80x80 cm
(2)
Doručíme od 27. 10. 2026
1 991 Kč
s kódem
2 489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (3)
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Povlečení Thin Black Stripes
Na jednolůžko, na knoflíky, chladivé, lněné, s pruhy, černobílé, 140x200 cm
(2)
Doručíme od 18. 11. 2026
3 655 Kč
s kódem
4 569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Serena
Světle hnědá, 50x120 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Silky Soft
Na dvoulůžko, na knoflíky, luxusní, saténové, šedé, 200x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Kitchen
150x240 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
327 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Prostěradlo Botany 2
Napínací, na dvoulůžko, lněné, v přírodní barvě, 180x200 cm
(2)
Doručíme od 18. 11. 2026
4 519 Kč
s kódem
5 649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Pineapple Elephant
Záclona Zofia Broderie Anglaise
Bavlněná, závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, khaki, 140x229 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
847 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Filumi
Závěs Velto 4 in 1
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, sametový, v petrolejové barvě, 200x250 cm
(2)
Doručíme od 14. 10. 2026
975 Kč
s kódem
1 219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ručník Cuistot
Froté, bavlněný, béžový, 50x50 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Utopia
Na dvoulůžko/prodloužené, na patentku, bavlněné, bílé/hnědé, 240x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Plážová deka Allure Stripe
Lněná, s pruhy, modrá, 140x170 cm
(2)
Doručíme od 18. 11. 2026
1 751 Kč
s kódem
2 189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, tmavě růžové, 90x140 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
House Nordic
Deka Carmel
S příměsí vlny, hnědá, 130x170 cm
(2)
Doručíme od 16. 10. 2026
1 167 Kč
s kódem
1 459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Restilo
Ručník Amari
Froté, bavlněný, fialový, 30x50 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Christmas Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, červené/bílé, 135x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
415 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Belle & Boo
Dětské povlečení Pirates
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, modré, bavlněné, 135x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dětský spací pytel
Bílý/růžový, bavlněný, 75x75 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 447 Kč
s kódem
1 809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Atlas
Bavlněný, v terakotové barvě, se snímatelným potahem, 40x40 cm
(2)
Doručíme od 21. 10. 2026
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Attica Velvet Embroidered
2 ks, zakládací, 50x75 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
240 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
1
...
62
63
64
...
166
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil