20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 949 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Záclona Telma
Závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, v terakotové barvě, 140x240 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Kate Louise
Dekorační polštář Aquarius
Bílý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(2)
Skladem
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Native Natural
Deka Hoop
Vlněná, šedá, 140x200 cm
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
1 359 Kč
s kódem
1 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Green Gate
Ubrousek Saga
Textilní, s geometrickým vzorem/s ornamentem, 40x40 cm
(2)
Skladem
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Ubrus Christmas Sweater
S vánočním motivem, s geometrickým vzorem/s ornamentem, zelený, 140x180 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
671 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 6 ks
Foutastic
Utěrky v sadě Ice Cream
6 ks, bavlněné, růžové, 40x60 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
327 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
68 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Foutastic
Ručníky v sadě Arden
2 ks, froté, zelené, 50x90 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
270 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dvojitá kuchyňská chňapka Nutcracker
S vánočním motivem, zelená, 18x88 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Casa Selección
Deka Sherpa Bouclé
S beránkem, bílá, 130x160 cm
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Candy Cane
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, teplé/oboustranné, s potiskem, červené/bílé, 230x220 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Mijolnir
Přehoz Pufffy
Z mikroplyše, hnědý, 200x220 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 255 Kč
s kódem
1 569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Aquamarbre
Pratelná, WC, textilní, černá/ve zlaté barvě, 45x45 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
167 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódem
Bébé Douceur
Dětské prostěradlo Gauge
Napínací, do postýlky, mušelínové, růžové, 60x120 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr prostěradla (2)
-20 % s kódem
Kate Louise
Povlak na polštář Christmas Noel
Na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
(4)
Skladem
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Ergonomický polštář
S výplní z paměťové pěny, černý, 35x45 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
472 Kč
s kódem
590 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Filumi
Závěs Velto 4 in 1
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, sametový, krémový, 200x250 cm
(3)
Skladem
983 Kč
s kódem
1 229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Kierra
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, světle šedý, 140x270 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
+ Způsob uchycení (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Dětské povlečení Tigry
Na jednolůžko, oboustranné, na patentku, bavlněné, 140x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Pineapple Elephant
Povlečení Tamba Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, nežehlivé, strukturovaný, béžové, 200x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 479 Kč
s kódem
1 849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Essentiel
Tmavě modrý, 60x60 cm
(3)
Skladem
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
JAHU collections
Dekorační polštář Fern
Zelený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
215 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Restilo
Koupelnová předložka Bati
Pratelná, růžová, 70x120 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
402 Kč
s kódem
502 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
JAHU collections
Dekorační polštář Fern
Hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
215 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Descanso
Povlečení Novara
Na dvoulůžko, na zip, s květinovým vzorem, béžové, 200x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
2 663 Kč
s kódem
3 329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Rowan Berries
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, s potiskem, 35x45 cm
(3)
Skladem
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Descanso
Povlečení Mirery
Na jednolůžko/prodloužené, otevřené, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, modré, 140x220 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Chránič matrace Ponny
Voděodolný, 140x190 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
471 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář Lemon Curry
Lněný, zakládací, 40x60 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
463 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Good Morning
Povlečení Uni
Na dvoulůžko/prodloužené, otevřené, luxusní, z bavlny Renforcé, světle šedé, 220x240 cm
(3)
Doručíme od 23. 10. 2026
1 399 Kč
s kódem
1 749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Bonami Essentials
Povlečení Basic
Na dvoulůžko, na zip, nežehlivé, z mikrosaténu, zelené, 200x200 cm
(4)
Skladem
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Angelia
Na jednolůžko, na patentku, mušelínové, růžové, 140x200 cm
(4)
Skladem
736 Kč
s kódem
920 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker
Na dvoulůžko, na knoflíky, nežehlivé, krepové, strukturovaný, světle zelené, 200x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
863 Kč
s kódem
1 079 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Koupelnová předložka Cuddly
Pratelná, světle šedá, 50x80 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě Jute Look
2 ks, pratelné, černé/hnědé, 60x90 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
607 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Occult
Zatemňovací, závěsný systém tyč, bílý, 135x180 cm
(2)
Skladem
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Bianca
Přehoz Attica Velvet
Prošívaný, sametový, modrý, 240x260 cm
(2)
Skladem
1 599 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Candy Cane
Z mikroplyše, s vánočním motivem, červená, 130x170 cm
(2)
Skladem
471 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Alaska
Z umělé kožešiny, šedobéžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(2)
Skladem
241 Kč
s kódem
301 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Good Morning
Ručníky v sadě Plain
4 ks, froté, bavlněné, vínové, 50x100 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
695 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
217 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-20 % s kódem
sada 4 ks
Good Morning
Ručníky v sadě Plain
4 ks, froté, bavlněné, tmavě zelené, 50x100 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
s kódem
849 Kč bez kódu
212 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Twily
Šedý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(2)
Skladem
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětská osuška Frozen
Z mikrovlákna, 70x140 cm
(2)
Skladem
166 Kč
s kódem
208 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Frill Ditsy Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, bílé, 135x200 cm
(2)
Skladem
671 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, antracitové, 180x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Orbella
Pratelná, bílá/ve stříbrné barvě, 45x75 cm
(2)
Skladem
368 Kč
s kódem
460 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódem
House Nordic
Podsedák Lambskin
Z umělé kožešiny, 40x40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
241 Kč
s kódem
301 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Santana
Na dvoulůžko/prodloužené, na patentku, bavlněné, s geometrickým vzorem, béžové, 240x220 cm
(2)
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Koupelnová předložka Geo
Pratelná, tmavě zelená, 50x80 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
415 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
94
95
96
...
166
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil