20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 949 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Cosy Sherpa Check
Na dvoulůžko, na knoflíky, nežehlivé/teplé, s beránkem, kostkované, hnědé, 200x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
663 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Koupelnová předložka Geo
Pratelná, krémová, 50x80 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
415 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Zone
Koupelnová předložka Inu
Pratelná, hnědá, 50x80 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
663 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Butter Kings
Prostírání v sadě Christmas Deco
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, 35x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
douceur d'intérieur
Záclony v sadě Haltona
2 ks, závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, krémové, 60x90 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
231 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
145 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Quick Dry
4 ks, rychleschnoucí, bavlněné, tmavě růžové, 30x30 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
42 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, tmavě šedé, 120x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
623 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Roleta Forelista
Textilní, antracitová, 90x180 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Nattiot
Dekorační polštář Josephine
Bavlněný, šedý, 60x60 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 463 Kč
s kódem
1 829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Utěrka Comptoir
Bavlněná, zelená, 50x70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
111 Kč
s kódem
139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Mila Home
Prostěradlo a povlak na polštář v sadě
Napínací, na dvoulůžko, z bavlny Renforcé, šedé, 180x200 cm
(2)
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na jednolůžko, na knoflíky, bavlněný, v petrolejové barvě, 140x200 cm
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
471 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Botany
2 ks, lněné, s květinovými vzory, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
679 Kč
s kódem
849 Kč bez kódu
425 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Filumi
Závěs Velto 4 in 1
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, sametový, světle růžový, 200x270 cm
(2)
Doručíme od 14. 10. 2026
1 055 Kč
s kódem
1 319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Micropolar
Termo/dimout, závěsný systém tyč, z mikrovlákna, šedý, 135x180 cm
(2)
Doručíme od 21. 10. 2026
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Vitamine
Zelená, 45x75 cm
(2)
Doručíme od 21. 10. 2026
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Prostírání
Ratanové, 30x40 cm
(3)
Skladem
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Butter Kings
Deka a povlak na polštář v sadě Meow Meow
Prošívaná, z bavlněného saténu, růžová, 140x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
2 039 Kč
s kódem
2 549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Meadowsweet Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy/s květinovým vzorem, bílé/růžové, 135x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Kate Louise
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, růžový, 50x90 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+12
+13
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Wenko
Koupelnová předložka Nazca
Rychleschnoucí, z křemeliny, béžová, 50x80 cm
(1)
Skladem
910 Kč
s kódem
1 137 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Set přehozu a povlaku na polštář Solange
3dílné, sametový, krémový, 220x240 cm
(1)
Skladem
1 139 Kč
s kódem
1 424 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Lina
Bavlněný, zakládací, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Pineapple Elephant
Záclona Zanzibar Stripe
Závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, modrá, 140x183 cm
(1)
Skladem
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Olympe
Zatemňovací/termo, závěsný systém tyč, sametový, béžový, 140x260 cm
(1)
Skladem
679 Kč
s kódem
849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Přehoz Lilia
Bavlněný, béžový, 180x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Bluey
Do postýlky, oboustranné, na zip, modré, bavlněné, 100x135 cm
(1)
Skladem
302 Kč
s kódem
377 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, tmavě růžové, 2x malý ručník (30x30)
(1)
Skladem
711 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
Na prodejně
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Angelia
Na dvoulůžko/prodloužené, na patentku, mušelínové, oranžové/hnědé, 240x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 079 Kč
s kódem
1 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Anti-Bacterial
6 ks, froté, bavlněné, zelené, 2x malý ručník (30x30)
(1)
Skladem
Poslední kousky
775 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Bianca
Povlečení Lottie Floral Embroidery
Na dvoulůžko, na knoflíky, bavlněné, s květinovým vzorem, bílé, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 535 Kč
s kódem
1 919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Filumi
Potah Talo
Na pohovku, 3místný, béžový
(1)
Skladem
895 Kč
s kódem
1 119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Velvet
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, sametový, světle hnědý, 140x245 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Dino
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, hnědé/béžové, bavlněné, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Winona
Závěsný systém tyč, z materiálu bouclé, krémový, 140x260 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
546 Kč
s kódem
683 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Dětský polštářek Dina
Se snímatelným potahem, sametový, zelený, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker Frill Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, zelené, 135x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
663 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-20 % s kódem
Good Morning
Plážová osuška Unilove
Dětská, sametová, s květinovým vzorem, růžová/béžová, 75x150 cm
(1)
Skladem
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Potah Sento
Na židli, napínací, 48 cm, zelený
(1)
Skladem
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Grasmere Floral
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, zelené/hnědé, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
775 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
ONA
Prostírání Piff
Bavlněné, ø 35 cm
(1)
Skladem
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář Chocolate
Lněný, zakládací, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
631 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Na prodejně
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Zástěra Angus Highland Cow
Bavlněná, hnědá/béžová
(1)
Skladem
Poslední kousek
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
OYOY Living Design
Prostírání v sadě Toppu
2 ks, z bio bavlny, s pruhy, 36x48 cm
(1)
Skladem
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
My House
Povlečení Ronja
Na jednolůžko, na zip, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, s potiskem, šedé, 140x200 cm
(1)
Skladem
668 Kč
s kódem
835 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Potah Sacha
Na pohovku, napínací, 3místný, krémový
(1)
Skladem
Poslední kousky
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Přehoz Avebury Floral
Prošívaný, 220x230 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 783 Kč
s kódem
2 229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
95
96
97
...
166
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil