20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 883 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Zástěra Havana
Bavlněná, světle růžová
(1)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
B.E.S.
Zahradní podsedák Seahorse
Na lehátko, s potiskem, modrý, 52x148 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Good Morning
Plážová osuška Goaltime
Dětská, sametová, s potiskem, zelená, 75x150 cm
(1)
Skladem
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bianca
Prostěradlo Cotton Sateen
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z bavlněného saténu, růžové, 135x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
847 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Sehlbach
Závěs
Termo/dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, tmavě šedý, 135x245 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, světle šedé, 30x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
95 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
60 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Jersy
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, tmavě modré, 90x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Good Morning
Povlečení Pure Elegance
Na jednolůžko/prodloužené, otevřené, z mikrovlákna, šedé, 140x220 cm
(1)
Skladem
607 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě So Soft Non-Iron
4 ks, zakládací, 50x75 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
75 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Jurassic World "T-Rex"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(1)
Skladem
495 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Spirella
Sprchový závěs Romance
S květinovým vzorem, béžový, 180x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
774 Kč
s kódem
968 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Esschert Design
Zahradní podsedák
Krémový, 49,5x92 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 575 Kč
s kódem
1 969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Sunnylife
Plážová osuška Summer Stripe
Bavlněná, s pruhy, růžová, 90x175 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 031 Kč
s kódem
1 289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Záclona Telma
Závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, žlutá, 140x280 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
319 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Love
S příměsí lnu, béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Green Gate
Povlak na polštář
Bavlněný, s květinovým vzorem, 50x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 191 Kč
s kódem
1 489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Basiclabel
Dekorační polštář Klei
Bavlněný, černý/hnědý, se snímatelným potahem, 35x100 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 815 Kč
s kódem
2 269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Riso
Fleecová, krémová, 130x160 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
183 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Mila Home
Povlak na polštář
S příměsí bavlny, na zip, etno, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
639 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář Camel
Lněný, zakládací, 40x40 cm
(1)
Skladem
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, 40x40 cm
(1)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
53 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Pampille
S abstraktním vzorem, červený, 150x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Quick Dry
8 ks, rychleschnoucí, bavlněné, bílé, 4x malý ručník (30x30)/2x střední ručník (50x85)
(1)
Skladem
Poslední kousky
631 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Sun Garden
Zahradní podsedáky v sadě Selby
2 ks, – na lavici, khaki, 50x100 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
2 607 Kč
s kódem
3 259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Naëlle
Z mikrovlákna, s potiskem, bílý/ve zlaté barvě, 140x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Christmas Gamer
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, černé/modré, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
487 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
B.E.S.
Prostěradlo Jersey Lycra
Napínací, na dvoulůžko, jersey, šedé, 180x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
775 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Utěrky v sadě Blue Fog
2 ks, lněné, modré/šedé, 26x26 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
240 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
douceur d'intérieur
Záclony v sadě Levita
2 ks, voálové, závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, bílé, 60x90 cm
(1)
Skladem
231 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
145 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Analia
Závěsný systém tyč, sametový, strukturovaný, antracitový, 140x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
591 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Mila Home
Povlak na polštář Orange Meadow
Na zip, s květinovým vzorem, 43x43 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
215 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, tmavě růžové, 30x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
95 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
60 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
My House
Povlečení Boston
Na jednolůžko, na zip, z žakáru, zelené, 140x200 cm
(1)
Skladem
591 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Butter Kings
Deka a povlak na polštář v sadě Sisters Balerinas
Prošívaná, z bavlněného saténu, bílá/oranžová, 140x200 cm
(1)
Skladem
2 023 Kč
s kódem
2 529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Roba
Dětské povlečení Lil Planet
Do postýlky, na knoflíky, zelené, 100x135 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
659 Kč
s kódem
824 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Eclipse
S ornamentem, béžový/ve zlaté barvě, ø 180 cm
(1)
Skladem
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódem
Sehlbach
Závěs Birds and Roses
Závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, fialový/šedý, 135x245 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na dvoulůžko/prodloužený, na knoflíky, bavlněný, černý, 240x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
711 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka
Bavlněná, šedá, 130x170 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
879 Kč
s kódem
1 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Běhoun na stůl Rachel
S potiskem, 40x130 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Epping Textured Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, s pruhy, béžové, 135x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Olympe
Zatemňovací/termo, závěsný systém tyč, sametový, béžový, 140x260 cm
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
679 Kč
s kódem
849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Ručník Sage
Vaflový, lněný, světle zelený, 45x65 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Přehoz Lilia
Bavlněný, béžový, 180x220 cm
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka
Z mikroplyše, šedá, 130x180 cm
(1)
Skladem
583 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Cipcici
Závěs
Závěsný systém tyč, s geometrickým vzorem/s ornamentem, žlutý, 140x260 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 887 Kč
s kódem
2 359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Occult
Zatemňovací, závěsný systém tyč, v terakotové barvě, 135x240 cm
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Kate Louise
Dekorační polštář Libra
Bílý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
96
97
98
...
165
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil