20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 917 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Přehoz Raschel Velvet
Z mikroplyše, tmavě šedý, 200x240 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
1 145 Kč
s kódem
1 431 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Rice
2 ks, tmavě šedé, 40x60 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Koupelnová předložka Riva
Pratelná, v cihlové barvě, 60x60 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Sequoia
Na dvoulůžko/prodloužené, na patentku, oboustranné, z mikrovlákna, bílé/zelené, 240x220 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Závěsy v sadě Crushed Velvet
2 ks, závěsný systém tyč, růžové, 168x183 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 463 Kč
s kódem
1 829 Kč bez kódu
915 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Potah Essentiel
Na pohovku, napínací, 3místný, světle šedý
(5)
Skladem
Poslední kousky
983 Kč
s kódem
1 229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Rex London
Prostírání Corn Husk
Z kukuřičného šustí, ø 38 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Koupelnová předložka Bobble
Pratelná, krémová, 50x80 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+12
+13
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě
2 ks, bavlněné, růžové, 20x20 cm
(8)
Skladem
231 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
145 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Mono Satin Stitch
Na jednolůžko, na knoflíky, saténové, bílé, 135x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Pončo Stripe
Bavlněné, modré
(3)
Skladem
Poslední kousky
623 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Good Morning
Povlečení Pure Elegance
Na jednolůžko/prodloužené, otevřené, z mikrovlákna, v petrolejové barvě, 140x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
607 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Spirella
Sprchový závěs Faces
S potiskem, bílý, 180x200 cm
Skladem
Poslední kousky
571 Kč
s kódem
714 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Amari
10 ks, froté, bavlněné, světle růžové, 4x malý ručník (30x50)/4x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Skladem
Poslední kousek
1 303 Kč
s kódem
1 629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
+ Počet kusů (3)
-20 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Kelso
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem, šedé, 135x200 cm
(57)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Prostírání Noura
S příměsí lnu, pratelné, 30x43 cm
Skladem
Poslední kousky
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Koupelnová předložka Grid
Pratelná, textilní, černobílá, 50x80 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Casa Selección
Závěs Merely
Závěsný systém tyč, manšestrový, v terakotové barvě, 140x260 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Namaste
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na patentku, bavlněné, mandala/s potiskem, bílé/růžové, 240x220 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Filumi
Závěs Velto 4 in 1
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, sametový, v petrolejové barvě, 140x225 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
703 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Good Morning
Osušky v sadě Plain
2 ks, froté, bavlněné, béžové, 70x140 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
639 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Lioris
Bavlněný, na zip, s pruhy, 40x60 cm
Skladem
Poslední kousek
450 Kč
s kódem
563 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář Ashes of Roses
Lněný, zakládací, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Restilo
Deka Mic
Z mikroplyše, světle růžová, 200x150 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
463 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Amari
4 ks, froté, bavlněné, tyrkysové, 2x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(3)
Skladem
Poslední kousek
839 Kč
s kódem
1 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Počet kusů (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Rafael
Pratelná, šedobéžová, 50x80 cm
(4)
Skladem
379 Kč
s kódem
474 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě
2 ks, bavlněné, modré, 20x20 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
231 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
145 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Zástěra
Bavlněná, zelená
(13)
Skladem
Poslední kousky
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Avebury Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s potiskem/s květinovým vzorem, modré, 135x200 cm
Skladem
Poslední kousky
471 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Crushed Velvet
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé/luxusní, sametové, růžové, 200x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 351 Kč
s kódem
1 689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Filumi
Závěs Velto 4 in 1
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, sametový, zelený, 140x175 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (5)
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětská deka Fruitta
Z recyklované bavlny, 130x160 cm
Skladem
Poslední kousek
375 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Catherine Lansfield
Závěsy v sadě Canterbury
2 ks, závěsný systém tyč, s květinovými vzory, žluté, 168x183 cm
(20)
Skladem
Poslední kousek
1 415 Kč
s kódem
1 769 Kč bez kódu
885 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Restilo
Podsedák Aleksa
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
188 Kč
s kódem
235 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Premium
-20 % s kódem
Södahl
Deka Vista
Pikniková, modrá, 130x170 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
967 Kč
s kódem
1 209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě
3 ks, bavlněné, béžové, 50x70 cm
(20)
Skladem
Poslední kousky
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
113 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Aqua
Rychleschnoucí, z křemeliny, bílá/šedá, 50x70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
567 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Světle šedý, 140x200 cm
(3)
Skladem
231 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětská osuška Lion King
Bavlněná, modrá/hnědá, 70x140 cm
(1)
Skladem
210 Kč
s kódem
263 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Koupelnová předložka Bobble
Pratelná, tmavě modrá, 50x80 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+12
+13
Na prodejně
-20 % s kódem
Mila Home
Povlečení
Na dvoulůžko/prodloužené, s prostěradlem/4dílné, na knoflíky, luxusní, z bavlny Renforcé, s potiskem/s květinovým vzorem, růžové, 200x220 cm
Skladem
Poslední kousky
1 655 Kč
s kódem
2 069 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Ručník Diagonal
Froté, z bio bavlny, v mentolové barvě, 50x90 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Bambi "Beige"
Do postýlky, oboustranné, na zip, krémové, bavlněné, 100x135 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
334 Kč
s kódem
417 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Rainbow Cuddly
Na dvoulůžko, nežehlivé/teplé, na knoflíky, z mikroplyše, 200x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 311 Kč
s kódem
1 639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Bébé Douceur
Dětské prostěradlo Gauge
Napínací, do postýlky, mušelínové, bílé, 60x120 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Bianca
Povlečení Ashford Stripe
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, bavlněné, s pruhy, béžové, 230x220 cm
(1)
Skladem
1 327 Kč
s kódem
1 659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Župan Cozy
Velikost S/M, z mikroplyše, světle šedý
(4)
Skladem
959 Kč
s kódem
1 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Velikost (2)
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětská osuška Star Wars Baby Yoda
Bavlněná, 70x140 cm
(8)
Skladem
251 Kč
s kódem
314 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
64
65
66
...
165
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil